Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:28:56

jak do cholery możecie pisać o tym rolniku i jego stratach skoro dwóch młodych chłopaków straciło życie i to w taki tragiczny sposób!! Czy wy jesteście normalni?! Co może mieć większą wartość od życia!? Na pewno nie pieprzone zboże!

rolnik ciezko pracuje z cala rodzina na to zboze ,a my wszyscy czekamy na plony i to chyba jest
normalnosc . Masz racje zycie jest najwieksza wartoscia i nalezy byc tego swiadom wsiadajac
za kierownice auta - smarkateria jednak wie swoje ....i mlodo zaczyna wedrowac w niebiosa

#22 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:34:28

..............wykazałeś się inteligencją-tyle co poziom wody w brodziku.więcej jusz nic nie pisz na forum.Przez twój wpis przemawia ironiczny uśmieszek...właśnie pszykro....wspóczuję rodzinom.!!!

Tak tak bardzo mi "PSZYKRO" naucz się pisać w nie tutaj głupoty jakieś wypisujesz nieudolnie... Ja tylko krytykuje styl jazdy gówniarzy w swoich śmiesznych zabytkowych autkach o dużej mocy... Kupują małolaty jakieś Audi rocznik 90' i pędzą po śmierć..

#23 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:48:05

A DZISIAJ O 5,30 BYŁEM ŚWIADKIEM KOLEJNEGO TRAGICZNEGO WYPADKU W POGOŻELICACH KOŁO LĘBORKA NA KRAJOWEJ 6. TAM TEŻ ZABRAKŁO MYŚLENIA. DWIE OSOBY BEZ OZNAK ŻYCIA ! POBOTOWIE MA CO ROBIĆ. NIE ZAZDROSZCZĘ IM PRACY. WIDOKI MAKABRYCZNE! A WYSTARCZYŁO NORMALNIE JECHAĆ. KOLEJNY PRZYKŁAD BRAKU MYŚLENIA! JECHALI GRUBO PONAD 100 W TERENIE ZABUDOWANYM. JAK ZOBACZYLI ZAKRĘT TO BYŁO ZA PÓŻNO!

#24 ~Goznoo~

~Goznoo~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:12:20

Przez takich młodych z bujną wyobraźnią, my młodzi spokojni mamy zwyżki w OC za wiek.

#25 ~Marcin B~

~Marcin B~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:16:07

Tak się złożyło, że przejeżdżałem przez Węglewo niedługo po tym wypadku. W pierwszej chwili gdy ujrzałem późnej nocy multum świateł uprzywilejowanych na pięknym, długim prostym odcinku drogi pomyślałem, że coś tutaj jest nie tak.. Podjeżdżając bliżej miałem wrażenie, że w wypadku "uczestniczyło" o wiele więcej pojazdów z racji ilości wezwanych jednostek straży pożarnej i służby drogowej - no wszędzie dosłownie porozsypywane zboże(wtedy myślałem, że to piach - sypany na rozlane paliwo) jak po jakimś wybuchu - po całej szosie i poboczach - do tego ściągnięte ciężkie maszyny do usunięcia blokady.. ale mniejsza z tym. Znałem tych młodych ludzi. Nie rozumiem tylko jak do tego mogło dojść na takim wręcz pięknym odcinku drogi. Rozumiem jak ktoś wypomina kiepski stan dróg.. ale nie tam! Jadąc dopuszczalnymi prędkościami nie wierzę żeby TAK zmasakrować auto, zwłaszcza te audi. Tak się składa, że wiem ile było na liczniku w chwili tragedii i nie dziwi mnie wręcz stan tego auta. Pytanie tylko jedno, to zawsze.. DLACZEGO?

Teraz to nie czas na szukanie winnego bo sprawa jest oczywista, prawdziwa i smutna.. [*]

Nie zapominajmy drodzy kierowcy o chociaż szczypcie rozumu na drogach. Pozdrawiam.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:27:47

Co za upierdliwa reklama ciągle mi zjeżdza z góry. Każde zdjęcie pokazuje mi się na środku, a potem nisko, i jakaś pier***ona ręka na środku, następne zdjęcie i to samo, artykuł to samo. Pojabało webmastera?

#27 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:28:18

(*)

#28 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:38:42

Współczuje rolnikowi, jak nie zwierzyna stratuje plony to się inny idiota znajdzie...

#29 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:43:52

Zwierzyną i idiotą to jesteś Ty. deb***u!
Jak można być tak pustym? Łączę się w smutku ze wszystkimi, którzy ich znali i kochali. Chłopaki będzie nam Was brakowało.

#30 ~marc~

~marc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:57:15

..............wykazałeś się inteligencją-tyle co poziom wody w brodziku.więcej jusz nic nie pisz na forum.Przez twój wpis przemawia ironiczny uśmieszek...właśnie pszykro....wspóczuję rodzinom.!!!

#31 ~MARCO~

~MARCO~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:59:16

przyjacielu nie jusz tylko JUŻ

#32 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:08:17

myślę że to tanie używane opony łyse popekane jakich dużo na naszym terenie + głupota kto takie coś kupuje

#33 ~ccc~

~ccc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:08:55

http://www.twotwo.pl/index.php?id=1197

#34 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:27:39

Większą wartość ma dla mnie życie ludzi których mogli zabić pędząc jak szaleni.. no sorry ale nie da się wbić pod przyczepę aż tak jak oni... jadąc normalnie jak ludzie przeżyliby i wyhamowali przede wszystkim.. tego uczą już na pierwszej lekcji nauki jazdy.. A jak ktoś jeździ po "wiejsku" to nie ma innej opcji jak smutny koniec

#35 ~postulat~

~postulat~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 15:22:31

Jeszcze jeden !!!, jeszcze jeden !!!!!!

#36 ~dyzio~

~dyzio~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 15:53:52

Zwierzyną i idiotą to jesteś Ty. deb***u!
Jak można być tak pustym? Łączę się w smutku ze wszystkimi, którzy ich znali i kochali. Chłopaki będzie nam Was brakowało.

a ja nie lacze sie z nikim w smutku,wrecz odwrotnie - znali,kochali? gdyby oni kochali swych kolegow,rodzicow,
swe zycie jechaliby normalnie jak tysiace innych kierowcow ,a tak sami siebie wyeliminowali ze spolecznosci
i poszybowali w niebiosa.Ci co pozostali moze /??/przemysla i zwolnia, a dalej zajada.

#37 ~bastek~

~bastek~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:11:10

a ja nie lacze sie z nikim w smutku,wrecz odwrotnie - znali,kochali? gdyby oni kochali swych kolegow,rodzicow,
swe zycie jechaliby normalnie jak tysiace innych kierowcow ,a tak sami siebie wyeliminowali ze spolecznosci
i poszybowali w niebiosa.Ci co pozostali moze /??/przemysla i zwolnia, a dalej zajada.

Zgadzam sie z Tobą. Jednak to tylko połowa prawdy. Druga to ta, że rolnikowi nie chciało się wydać parę groszy na naprawę oświetlenia przyczep. Prędkość prekością,jednak zgineli być może przez niefrasobliwość rzeczonego rolnika " jakoś to będzie". I oto cała recepta na smierć na drodze. Jeszcze się nie spotkałem na drodze z prawidłowo oświetlonymi przyczepami ciągnikowymi.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:12:54

po 1 mieli rodzinę i byli czyimiś dziećmi więc trochę szacunku tak samo piszecie jak jeździcie BEZ ROZUMU ! po za tym wku***a mnie takie pisanie że .... to opony miały winę lub droga albo może najlepiej skazać na dożywocie kierowcę ciągnika co ? będzie koziołek ofiarny dla mnie sprawa jest jasna jeśli ktoś jedzie ponad 150k/h w warunkach nocnych na dodatek wyprzedza na trzeciego i liczy na to że zdąży przed tirem z przeciwka no to SORRY ! wystarczy zobaczyć wrak samochodu i już wiadomo ....to nie pierwszy taki przypadek młodzi ludzie w wieku od 18 do 25 lat wszyscy tak jeżdżą ! i sami sobie są winni zawsze prędkość czasem alkohol lub narkotyki więc nie ma o czym pisać kolejna tragedia dla rodziny nie trzeba się kłócić i szukać winnych a wyciągać konsekwencje z tego najgorzej że to nic nie pomaga śmiejecie się z tego i za dzień dwa ... lub kilka będzie kolejna tragedia

#39 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:27:35

Ale pieprzysz bastek:)moze najlepiej powiedziec ze rolnik powinien isc na pieszo ze zbozem na plecach? jest taka zasada "kolego": OGRANICZONE ZAUFANIE ..... oczywiste jest ze gowniarze majacy prawko pewnie od kilku miesiecy( ekstra staz)mysleli ze sa panami na drodze i najlepiej jezdza i efekt pozostal. Nie pomoglo by tu nawet oswietlenie jak w Las Vegas bo brawura nie mysli. swoja droga wina lezy tez gdzie indziej: mianowice jak widze pozal sie Boze tych instruktorow i egzaminatorow to krew zalewa (wiekszosc z nich to nauczyciele badz szewcy ktorzy przejechali w zyciu 200 km od domu do pracy i wielcy znawcy ruchu drogowego, wystarczy zobaczyc sobie jak wyglada ta nauka- smiech na sali!!)

#40 ~Mietek G~

~Mietek G~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:37:42

Bardzo Was wszystkich proszę uszanujcie tragiczną śmierć tych młodych ludzi znałem obydwu bardzo dobrze wiem że właściciel tego samochodu bardzo o niego dbał nie było żadnych łysych opon itp.moim zdaniem BRAWURA i tyle to byli bardzo porządni ludzie będziemy zawsze o nich pamiętać niech spoczywają w spokoju

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych