Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

110 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:14:25

Kolejne nieśmiertelne dzieci z wiosek pędzące swoimi audi... Przykro...

#2 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:20:48

O matko jaka tragedia, musiał nie zauważyć traktora i zaczął gwałtownie hamować, poślizg i tragedia. Nie zdziwiłabym się gdyby okazało się że oświetlenie traktora było prawie nie widoczne. [*][*]

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:27:10

A może przyczepa nie była oświetlona?

#4 ~ZIUTA~

~ZIUTA~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:33:54

..............wykazałeś się inteligencją-tyle co poziom wody w brodziku.więcej jusz nic nie pisz na forum.Przez twój wpis przemawia ironiczny uśmieszek...właśnie pszykro....wspóczuję rodzinom.!!!

#5 ~Kng~

~Kng~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 10:39:08

To co się stało to okropna tragedia dla rodzin tych co stracili życie. Niektórzy komentatorzy mogliby się powstrzymać od złośliwości! Nie zawsze to, że kierowca był młody i jechał audicą znaczy, że nie potrafił jeździć i spowodował wypadek! Niech Ci co gówno o tym wiedzą lepiej nic nie mówią! Mogło stać się milion rzeczy zanim do tg doszło...

#6 ~aser~

~aser~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:06:05

To co się stało to okropna tragedia dla rodzin tych co stracili życie. Niektórzy komentatorzy mogliby się powstrzymać od złośliwości! Nie zawsze to, że kierowca był młody i jechał audicą znaczy, że nie potrafił jeździć i spowodował wypadek! Niech Ci co gówno o tym wiedzą lepiej nic nie mówią! Mogło stać się milion rzeczy zanim do tg doszło...

Widać, że sam gówno wiesz. Przy jakiej prędkości auto straci dach wjeżdżając pod przyczepę? Przy 60 km/h? Potrafił jeździć tak jak ja latać na świni. Zapamiętaj sobie jedno: kto szybko jedzie tego potem wolno niosą.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:12:04

Też mieszkam na "wiosce" i też mam szybki samochód. Jestem więc nieśmiertelny? No może jednak nie, gdyż pochodzę z dużego miasta...
Niepotrzebna uwaga z Twojej strony.
Ciekawy natomiast jestem, w jakim stanie było wymagane oświetlenie przyczepy tego ciągnika. Prawo wyraźnie określa wymagane parametry.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:15:12

Widać, że sam gówno wiesz. Przy jakiej prędkości auto straci dach wjeżdżając pod przyczepę? Przy 60 km/h? Potrafił jeździć tak jak ja latać na świni. Zapamiętaj sobie jedno: kto szybko jedzie tego potem wolno niosą.

Zgadzam sie.Młody wiek kierowcy,leciwe audi,jak sie moge domyslic łyse opony ,jako takie hamulce,dziecinna fantazja,no i te magicznie rosnące liczby na liczniku promujące gablote kierowcy.te wszystkie składniki powodują takie tragedie!!wpółczuje rodzinie i apeluje do rządzących tym śmiesznym krajem zacznijcie uczyć młodych ludzi jeżdzic samochodami a nie tylko uczyć ich zdania egzaminu!!!

#9 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:22:28

Powiedzieć trzeba że nie ma możliwości żeby tak zniszczyć auto przy 90km/h, prędkość była niestety dużo większa.

#10 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:28:49

Wolniej jedziesz - dalej zajedziesz.

Pośpiech wskazany - ale na dworcu.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:32:20

wiecie co sami gówno wiecie, już większych bredni nie słyszałam masakra,jacy potraficie być złośliwi aż to się w pale nie mieści, znałam jedną z tych osób i wiem że bardzo dobrze jeździła i to bez żadnych wskazań, a z ciebie aser to straszny palant szkoda słów, współczuję rodzinie, najszczersze kondolencje [*] będzie nam was brakowało :(

#12 ~desperados~

~desperados~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:38:12

Współczuje rolnikowi, jak nie zwierzyna stratuje plony to się inny idiota znajdzie...

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:48:44

Prędkość musiała byc naprawdę duza że jednemu z nich urwało głowę a po drugie to stan samochodu mówi sam za siebie jak pedzili!! Wyrazy współczucia dla rodzin.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:54:27

Zapomnial wlaczyc myslenia.

#15 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 11:56:40

Desperados idioto jak możesz coś takiego napisać ;/

#16 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:13:17

jak do cholery możecie pisać o tym rolniku i jego stratach skoro dwóch młodych chłopaków straciło życie i to w taki tragiczny sposób!! Czy wy jesteście normalni?! Co może mieć większą wartość od życia!? Na pewno nie pieprzone zboże!

#17 ~wer3143~

~wer3143~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:21:41

Nie wiem, a raczej nie potrafie zrozumiec jakcy ludzie potrafią być bezduszni.. Moglibyście się na chwilę zamknac i uczcić ich pamięć, chociaż tyle można teraz zrobić. będzięmy pamiętać [*]

#18 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:23:31

a co do tego ma rolnik. stan techniczny , oświetlenie itp. spoko. sprawne muszą być. winny już n ie żyje. młody kierowca , brawura + audi i są rezultaty. rolnikowi może szkody pokryją bo zasuwa od ranka do wieczora. a młodzi niech dalej sie bujaja z takimi szybkościami to długo nie pojeżdżą.

#19 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:23:40

No no, żeby aż tak skasować Audi to naprawdę trzeba mieć talent. Musieli gnać jak wariaci. Dobrze że chociaż rolnikowi nic się nie stało, chociaż przyczepkę będzie musiał wyremontować, a to zawsze jakieś koszty, no i obecnie nawał pracy w polu a więc dodatkowa niepotrzebna robota. Chłopaki same sobie winne, że tak szybko odeszli z tego świata.

#20 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 12:24:53

Większą wartość ma dla mnie życie ludzi których mogli zabić pędząc jak szaleni.. no sorry ale nie da się wbić pod przyczepę aż tak jak oni... jadąc normalnie jak ludzie przeżyliby i wyhamowali przede wszystkim.. tego uczą już na pierwszej lekcji nauki jazdy.. A jak ktoś jeździ po "wiejsku" to nie ma innej opcji jak smutny koniec

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych