Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

198 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Czesiek~

~Czesiek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:40:39

A wie ktoś może czy tam był Biały ? :/

#42 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:47:32

---

#43 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:49:09

Biały kierował

#44 ~antyspam~

~antyspam~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:41:50

Białowąs???

#45 ~szkoda pnia~

~szkoda pnia~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:42:21

nachlany cwel na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! cwel w mamrze, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
pasażer u św.Piotra !! drzewo całe!! zrobiło się bezpieczniej!!

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:54:14

Ale jeżeli oni bardziej byli pjani i nie mogli mysleć co robią gdzie wsiadają i jednak wsiedli i nie zmienia to zeczy ze to wina kierowcy popieram kto mówi zeby go zabić

idąc tym tropem, to on też będąc pijanym nie mógł myśleć co robi. wszyscy tak samo winni.

#47 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 22:57:49

Wiecie kto kierowal? tam jechal moj kuzyn

#48 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:18:08

ironia losu-kierowca cały -giną pasażerowie.. eh :( :(

#49 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:22:22

Kim byl pasazer z tylu? Bialy kierowal, Maniek nie zyje a ten z tylu to kto?

#50 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:24:01

Wspulczuje rodzicom ..... Czlowiek ktory zginol byl naszym dobrym kolega dlaczego to wlasnie on zadajemy sobie pytanie
Miejmy nadzieje ze ten co kierowal otrzyma sprawiedliwa kare chodz nie na tak wysokiej kary . zadajmy sobie pytanie jak to mozliwe ze gina osoby ktore na to nie zasluguja . Nasz wspanialy kolego zawsze zostaniesz w naszych wspomnieniach i sercach .

jak był d e b i l e m i jechal z pianym kierowcą - to co tu żałować d e b i l a ???

#51 ~Muka~

~Muka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:29:31

STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ!

Wielka szkoda, że się to pijane bydlę nie zabiło razem ze swoimi kolesiami-półgłówkami! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki pijana hołota nie pozabija się na przydrożnych drzewach, czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy!

#52 ~Wer~

~Wer~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:34:15

Taki cios dla rodziców za tak głupie czyny... jak można jechać na imprezę samochodem...jak nie ma się jak przedostać do milocic to na pieszo albo zadzwonić po taryfę ale autem łatwiej... portale społecznościowe pełne od pustych świeczek i tekstów z dupy wyjetych ale niestety spójrzmy prawdzie w oczy - bezmyślność ma swoje konsekwencje. Współczuję rodzicom to najgorsze co może być stracić dziecko. Trochę wyobraźni i empatii pomogłoby kiedy człowiek wsiadajacy (obojętnie kierowca czy pasazer) miałby przed oczami obraz zaplakanej rodziny, pogrążonej przez lata w żałobie. Więcej rozumu w tym 2015...

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 23:52:38

nachlany cwel na starym ruplu,kontra drzewo,1:0 dla drzewa !! cwel w mamrze, przynajmniej przez jakiś czas, nie
będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !! rupel rozbebeszony!!
pasażer u św.Piotra !! drzewo całe!! zrobiło się bezpieczniej!!

Tak trzymać, św Pieter już czeka na cepów.

#54 ~wiedźmin~

~wiedźmin~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 00:02:29

Kim byl pasazer z tylu? Bialy kierowal, Maniek nie zyje a ten z tylu to kto?

Taki sam prymitywny patol jak tamtych dwóch!

#55 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 00:14:29

Wiecie kto kierowal? tam jechal moj kuzyn

Monika, z ciebie to jest zaś ale durna c i p a!

Ja to bym się ze wstydu spaliła, a ty się chwalisz???

#56 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 00:42:57

A dlaczego mam sie wstydzic? nie on kierowal lezy w szpitalu w ciezkim stanie.nie znasz sytuacji wiec dlaczego oceniasz?gdyby takie cos przytrafilo sie w twojej rodzinie to co nie przyznalabys sie? do rodziny? to ty powinnas sie w takiej sytuacji wstydzic..nie on jeden popelnil taki blad jest wielu takich mam nadzieje ze z tego wyjdzie i bedzie to dla niego nauczka na przyszlosc.ps.co innego gdyby byl morderca pedofilem gwalcicielem to moze i bym to przemilczala ale to nie on zabil.

#57 ~długo_pis~

~długo_pis~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 01:05:41

A dlaczego mam sie wstydzic? nie on kierowal lezy w szpitalu w ciezkim stanie.nie znasz sytuacji wiec dlaczego oceniasz?gdyby takie cos przytrafilo sie w twojej rodzinie to co nie przyznalabys sie? do rodziny? to ty powinnas sie w takiej sytuacji wstydzic..nie on jeden popelnil taki blad jest wielu takich mam nadzieje ze z tego wyjdzie i bedzie to dla niego nauczka na przyszlosc.ps.co innego gdyby byl morderca pedofilem gwalcicielem to moze i bym to przemilczala ale to nie on zabil.

Masz rację - wstyd nie dym, w oczy nie gryzie! :lol:

Żałosna parszywa patologia!

O tempora, o mores!

#58 ~hehs~

~hehs~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 01:07:13

zz artykulu wynika, ze to jednak ow kuzyn zabil, Pozdrawiam

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 01:11:19

Ale w artykule  pisze ,ze nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i przygniótł pasażera siedzacego z przodu ,no i wsiadł z kompletnie pijanym kierowca ,wiec chyba się przyczynił jednak do smierci

#60 ~RóG~

~RóG~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 01:19:20

Ciemnota, chamstwo, zdziczenie - czyli pijacka patologia - ot co!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych