Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

198 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~karka~

~karka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:24:22

To tak jakbyś szedł ulicą i koleś by ci przypier***ił to z towjego punktu widzenia była by twoja wina dlatego bo przechodziłeś tamtendy,a kazał ci ktoś .To jest tak samo  jak w tym przypadku

#22 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:25:16

Dlaczego wypisujecie tutaj ze kierowca ktory zabil powinien zginac i niewiadomo co jeszcze i najlepiej dac mu kare smierci . Po pierwsze nie bronie tego kierowcy - pijany zabil czlowieka drugi w stanie ciezkim - kara wiezienia ,zabrane prawko dozywotnio itd ale drugaa sprawa dlaczego ludzie wsiadaja do osoby tak pijanej 2.4 promila to nie jest jedno piwo czy dwa (nawet po takiej ilosci sobie niewyobrazam jechac z kims lub sam prowadzic auto) - za siadanie do osoby pijanej powinny byc kary rowniez!!tak jak napisal tu ktos wczesniej sami wydali na siebie wyrok ! Wspolczuje temu czlowieku ktory kierowal boo on bedzie mial kare do konca zycia (a to bedzie jego wlasna psychika i swiadomosc)alee temu trzeciemu ktory mam nadzieje ze bedzie zdrowy i bedzie zyl nalezalaby sie kara za to ze nie zabral kluczykow i za to ze wsiadal do pijanego! Mam nadzieje ze kiedys ustawa sie zmieni na bardziej restrykcyjna co do tego - jeszcze raz KARAC LUDZI WSIADAJACYCH DO OSOB PIJANYCH !!

#23 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:40:33

A czy pasażerowie nie wiedzieli, że wsiadają do auta z kierowcą który jest pijany? Według mnie byli rozumni i wiedzieli czym może się skończyć podróż z pijanym kierowcą, tym samym biorąc pod uwagę jakie niebezpieczeństwo biorą na siebie. Każdy z pasażerów powinien wziąć odpowiedzialność za swoją decyzję i przyzwolenie na takie działanie.

#24 ~zolza~

~zolza~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:41:46

A zna ktos te dwie osoby ??

#25 ~kaskddkj~

~kaskddkj~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:58:37

Ale jeżeli oni bardziej byli pjani i nie mogli mysleć co robią gdzie wsiadają i jednak wsiedli i nie zmienia to zeczy ze to wina kierowcy popieram kto mówi zeby go zabić

#26 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:00:31

Dlaczego wypisujecie tutaj ze kierowca ktory zabil powinien zginac i niewiadomo co jeszcze i najlepiej dac mu kare smierci . Po pierwsze nie bronie tego kierowcy - pijany zabil czlowieka drugi w stanie ciezkim - kara wiezienia ,zabrane prawko dozywotnio itd ale drugaa sprawa dlaczego ludzie wsiadaja do osoby tak pijanej 2.4 promila to nie jest jedno piwo czy dwa (nawet po takiej ilosci sobie niewyobrazam jechac z kims lub sam prowadzic auto) - za siadanie do osoby pijanej powinny byc kary rowniez!!tak jak napisal tu ktos wczesniej sami wydali na siebie wyrok ! Wspolczuje temu czlowieku ktory kierowal boo on bedzie mial kare do konca zycia (a to bedzie jego wlasna psychika i swiadomosc)alee temu trzeciemu ktory mam nadzieje ze bedzie zdrowy i bedzie zyl nalezalaby sie kara za to ze nie zabral kluczykow i za to ze wsiadal do pijanego! Mam nadzieje ze kiedys ustawa sie zmieni na bardziej restrykcyjna co do tego - jeszcze raz KARAC LUDZI WSIADAJACYCH DO OSOB PIJANYCH !!

I co ja będę płacić za czyjeś błędy z podatków ???

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:02:12

a wie ktoś jak  nazywa się osoba zmarła.Składam najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim tej zmarłej osobie

#28 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:14:27

dojebac kierowcy przez niego nastepny człowiek nie zyje takim odrazu dozywocie

#29 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:45:06

I co ja będę płacić za czyjeś błędy z podatków ???

niekoniecznie musi to byc kara wiezienia choc tak naprawde wtedy moze podejscie ludzi by sie zmienilo , ale moga to byc kary pieniezne lub kilkaset godzin spolecznych na terenie miasta ,wsi itp

#30 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:45:45

Mariusz P. z Miłocic w tym roku miałby 26 lat.

Angelika trzymaj się!

#31 ~Ma-Ka~

~Ma-Ka~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 19:54:41

Na własne życzenie,Nie zawsze rozpoznasz czy pjany i wsiadasz a jak nie masz czym wrócić i tylko kawałek dorgi podjechać chcesz to co dobra wsiade nic nie bedzie tylko kawałek nie jest tak ?.Niestety kierowca bierze odpowiedzialość za wszystkich i najpierw powinni go okaleczyć niech pochodzi troche tak a potem go zabić by było idealnie,tak samo jak on zrobił im.

Stąd się właśnie bierze taka polska tolerancja dla pijanych kierowców: "może nie wypił dużo", "daleko nie jadę", "może się uda" itd. Otóż NIE UDAŁO SIĘ. Pasażerowie, którzy doprowadzili do tego, że pijany kierowca wsiadł za kierownicę tak samo są odpowiedzialni za ten wypadek.

#32 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:04:31

Ludzie trochę szacunku!!Współczuję rodzinie.Sercem jestem z Wami :(

#33 ~erwas~

~erwas~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:25:20

Na tym nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie, który jechał za nimi widać jak doszło do wypadku. Totalny brak wyobraźni ze strony kierującego:/
Masakra. Polecam obejrzeć. ---ogladnij tutaj ----wklej w przeglądarkę---> zobacz.link/wMPKT

#34 ~Znajomy~

~Znajomy~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:26:57

To był bardzo sympatyczny i grzeczny chłopak tylko szkoda ze nie rozwany oddal swój samochod pijanemu bo sam na pewno był po spozyciu czyli nie chciał ryzykować utraty prawa jazdy tylko dlaczego pozwolil żeby ten deb*** go zabil ! Szkoda ze smierc Krola z tej samej miejscowości z przed 8 lat nie była dla nich nauczka.....

Wspolczucia dla rodziny

#35 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:30:55

Osoba która jest pod wpływem alkoholu,wsiada do alkoholu i zabija kogoś popełnia MORDERSTWO Z PREMEDYTACJĄ. Dożywocie, a najlepiej kara śmierci dla takiego. Wystarczyłoby nakazać montowanie w autach alkomatów połączonych z zapłonem. Dmuchasz,piłeś nie jedziesz. Ktoś trzeźwy dmuchne za Ciebie? Podlega karze takiej samej jak sprawca wypadku. Teoretycznie bardzo proste.

#36 ~zolza~

~zolza~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:58:04

Jak nazywa sie kierowca ? bo wiadomo ze Mariusz byl pasazerem..

#37 ~Benek~

~Benek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:59:13

Ludzie trochę szacunku!!Współczuję rodzinie.Sercem jestem z Wami :(

Szacunek dla  rodziców oki , ale dla pijanych nigdy .

Pozdrawiam

#38 ~Filip~

~Filip~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:03:29

Piłeś nie jedź. 

3 wyrazy, krótko i na temat, ale zawsze znajdzie się jakiś polaczek "ja nie pojadę?" no i efekty widać. 

Gdyby miał pół promila, to jeszcze OK. Myślał, że jest trzeźwy wsiadł spowodował wypadek na kacu, ale mając > 2 promila to jest usiłowanie samobójstwa i usiłowanie zabójstwa innych uczestników ruchu. 

Dobrze, że gdy są dni kiedy Polacy mają wolne, zostawiam auto w garażu i nie wyjeżdżam na drogi, bo jest spora szansa trafić na "trzeźwego".

Kondolencje dla rodziny zamarłego. 

Ludzie myślcie o konsekwencjach swoich czynów, myślenie męczy ale nie boli !

#39 ~Sasiad~

~Sasiad~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:07:34

Nie jestem na 100 % pewien dlatego nie będę wpisywal pelnego nazwiska ale jeżeli to on to jego zdjecie powinno zawisnąć na drzewie drogowy morderca Jurczyn....... z Milocic

#40 ~gibon~

~gibon~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2015 - 21:21:25

Na tym nagraniu z kamerki zamontowanej w samochodzie, który jechał za nimi widać jak doszło do wypadku. Totalny brak wyobraźni ze strony kierującego:/
Masakra. Polecam obejrzeć. ---ogladnij tutaj ----wklej w przeglądarkę---> zobacz.link/wMPKT

gdzie niby ma być ten film ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych