Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

198 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~stop chamstwu!~

~stop chamstwu!~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 23:42:42

No to jak na 66 lat piekne slownictwo babcia wnukom serwuje typu deb*** zule patologiczna idiotko itd itp niezly kit z tym wiekiem z reszta guzik mnie obchodzi jak sie zwracasz w domu ale nie powinnas chyba komus zwracac uwagi skoro sama nie potrafisz pochamowac jezyka. do bra noc

Jestem dziadkiem :D

A słownictwo - no cóż, adekwatne do poziomu interlokutorów.

Zwłaszcza że - jak widać z wielu wypowiedzi - nie mają oni zielonego pojęcia o pewnych zasadach i pryncypiach, choć są w wieku, kiedy powinni się nimi kierować. A doświadczenie uczy, że często do zakutych łbów można dotrzeć tzw. mocnym słowem - co nie oznacza bynajmniej bluźnierstwa. Żadne z użytych przeze mnie określeń nie pochodzi spoza literackiego języka; doprawdy nie moja to wina, że wasze słownictwo jest takie ubogie, co zresztą też jest patologią...

#182 ~stop chamstwu!~

~stop chamstwu!~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 23:53:11

Mam prawo sadzic ze jesli ktos bluzni publicznie robi to tez w domu. nie znam domu w ktorym sie bluzni no chyba oprocz twojego bo wlasnie publicznie bluznisz poza tym ludzie w niby twoim wieku nie posluguja sie tego typu wyrazami i raczej juz grzecznie spia wiec nie wciskaj nam tu kitow odnosnie wieku bo nikt na tyle durny nie jest

Wiek nie ma tu nic do rzeczy - nie muszę się go wstydzić, więc o tym napomknąłem.

Co do meritum - boli was, że ktoś powiedział wam kilka słów gorzkiej prawdy, odkrywając waszą patologię...

Od was samych zależy, czy potraficie wyrwać się z tego mentalnego i obyczajowego bagna i zostać porządnymi ludźmi, dotyczy to również poziomu intelektualnego - bo tymczasem nie potraficie nawet pisać poprawnie w ojczystym języku.

Jednym słowem - patologia!

#183 ~xxxxxxx~

~xxxxxxx~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 23:56:48

Chyba jestes obojniakiem bo wczesniej wypowiadales/as sie jako kobieta nie znac do konca swojej plci to chyba tez troche patologia dobra daj se na wstrzymanie bo widze ze sie nakrecasz a jak spac nie mozesz to wez se neo persen i slodkich snow.

#184 ~xxxxxxx~

~xxxxxxx~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 23:59:48

Czy w twoim ubogim zasobie slow istnieje jakis inny wyraz jak patologia czy tylko takie znasz slowo? albo wiesz co nie odpowiadaj bo za chwile ja bede musiala cos zarzyc jak czytam te twoje madrosci.

#185 ~stop chamstwu!~

~stop chamstwu!~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 00:03:49

Chyba jestes obojniakiem bo wczesniej wypowiadales/as sie jako kobieta nie znac do konca swojej plci to chyba tez troche patologia dobra daj se na wstrzymanie bo widze ze sie nakrecasz a jak spac nie mozesz to wez se neo persen i slodkich snow.

:D :D :D :D

No tak - ani pisać ani czytać...

Żałosne!

Nigdy i nigdzie nie pisałem jako kobieta - ale skoro powyższa konstatacja jest prawdziwa - to przestaję dziwić się, e wasze posty są tak beznadziejnie bezsensowne - żeby nie powiedzieć: de/bilne!

P A T O L O G I A !

#186 ~stop chamstwu!~

~stop chamstwu!~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 00:12:32

Czy w twoim ubogim zasobie slow istnieje jakis inny wyraz jak patologia czy tylko takie znasz slowo? albo wiesz co nie odpowiadaj bo za chwile ja bede musiala cos zarzyc jak czytam te twoje madrosci.

Bardzo proszę:

- zdziczenie,

- zwyrodnienie,

- aberracja,

- dewiacja,

- degeneracja,

- zboczenie,

- perwersja,

- wynaturzenie etc etc...

Sami widzicie, że na określenie was jako patologii mógłbym użyć wielu określeń; wiedząc jednak, jaki jest wasz poziom intelektualny pozostaję przy tym jedynym, który dobrze rozumiecie...

P A T O L E!

#187 ~xxxxxxxo~

~xxxxxxxo~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 00:13:43

PrzeanalizowalAM obie odpowiedzi i .... tak napisales wiec widac kto tu jest zalosny i nie potrafi czytac i pisac hehhheeeehhhee. Nie bede sie znizac do twojego PATOLOGICZNEGO poziomu. popisz sobie juz z kims innym tak? papa

#188 ~stop chamstwu!~

~stop chamstwu!~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 00:18:33

PrzeanalizowalAM obie odpowiedzi i .... tak napisales wiec widac kto tu jest zalosny i nie potrafi czytac i pisac hehhheeeehhhee. Nie bede sie znizac do twojego PATOLOGICZNEGO poziomu. popisz sobie juz z kims innym tak? papa

Wprawdzie jestem zaszczycony, że mnie właśnie przypisuje się autorstwo jedynych mądrych wpisów w tym wątku, ale z ubolewaniem muszę stwierdzić, że przywołany powyżej post napisała userka o nicku Jagoda.

Co naturalnie nie zmienia faktu, że jesteś analfabetką!

#189 ~trzecia opcja~

~trzecia opcja~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 02:27:56

(...)

A słownictwo - no cóż, adekwatne do poziomu interlokutorów.

Zwłaszcza że - jak widać z wielu wypowiedzi - nie mają oni zielonego pojęcia o pewnych zasadach i pryncypiach, choć są w wieku, kiedy powinni się nimi kierować. A doświadczenie uczy, że często do zakutych łbów można dotrzeć tzw. mocnym słowem - co nie oznacza bynajmniej bluźnierstwa. Żadne z użytych przeze mnie określeń nie pochodzi spoza literackiego języka; doprawdy nie moja to wina, że wasze słownictwo jest takie ubogie, co zresztą też jest patologią...

(...)

Co do meritum - boli was, że ktoś powiedział wam kilka słów gorzkiej prawdy, odkrywając waszą patologię...

Od was samych zależy, czy potraficie wyrwać się z tego mentalnego i obyczajowego bagna i zostać porządnymi ludźmi, dotyczy to również poziomu intelektualnego - bo tymczasem nie potraficie nawet pisać poprawnie w ojczystym języku.

Jednym słowem - patologia!

Ot - mądrego to i przyjemnie poczytać!

#190 ~gcvmm~

~gcvmm~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 20:45:11

Jedynym winnym tej (jak i wielu innych) tragedii jest alkohol. Pod kego wpływem malo kto mysli racjonalnie, więc przestancie tu oczernisc ktoregokolwiek z chłopaków, bo żaden z nich nie przyczynil się umyslnie do tej tragedii i zaden nie chciał aby tak się stalo. Dla kazdego z nich jest to tragedia o wiele większa, niz dla kogokolwiek z was, a nawet rodziny zmarłego. A swoimi komentarzami pokazuje ie tylko w jak falszywym towarzystwie sie obracali i tego również trzeba im współczuć, bo prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie, a tu wszyscy wyszczekani chamsy, ale hak zawsze anonimowi, bo w oczy dalej im beda swiecic nawet autorzy najbardziej obrzydliwych komentarzy tego tematu. Zanada

#191 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 19:49:05

Jedynym winnym tej (jak i wielu innych) tragedii jest alkohol. Pod kego wpływem malo kto mysli racjonalnie, więc przestancie tu oczernisc ktoregokolwiek z chłopaków, bo żaden z nich nie przyczynil się umyslnie do tej tragedii i zaden nie chciał aby tak się stalo. Dla kazdego z nich jest to tragedia o wiele większa, niz dla kogokolwiek z was, a nawet rodziny zmarłego. A swoimi komentarzami pokazuje ie tylko w jak falszywym towarzystwie sie obracali i tego również trzeba im współczuć, bo prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie, a tu wszyscy wyszczekani chamsy, ale hak zawsze anonimowi, bo w oczy dalej im beda swiecic nawet autorzy najbardziej obrzydliwych komentarzy tego tematu. Zanada

Ty już durniejszy jesteś od stołowej nogi (nie ubliżając nodze...).

Ale skoro ten wypadek niczego cię nie nauczył, nie zmusił do refleksji i wniosków - to do końca życia zostaniesz durnym, ciemnym kmiotem!

#192 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 20:10:18

Ludzie przestańcie pisać głupoty! Kierowcy nikt pistoletu do głowy nie przyłożył ze zdecydował się jechać. A poza tym nikt do końca nie wie jak było tylko dlaczego akurat jemu nic się nie stało. A poza tym ciekawe kto po pijanemu myśli trzeźwo tyle ze w jego przypadku jezdzil juz nie raz po pijaku...aż zabił :'(

#193 ~Tomek31~

~Tomek31~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 22:19:24

Bo w społeczeństwie panuje takie głupie mniemanie że, są osoby próbujące zaimponować w towarzystwie ile to wypili. A Ci co nie piją to słabeusze i ciapy.

#194 ~tik-tak~

~tik-tak~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 19:41:35

Ludzie przestańcie pisać głupoty! Kierowcy nikt pistoletu do głowy nie przyłożył ze zdecydował się jechać. A poza tym nikt do końca nie wie jak było tylko dlaczego akurat jemu nic się nie stało. A poza tym ciekawe kto po pijanemu myśli trzeźwo tyle ze w jego przypadku jezdzil juz nie raz po pijaku...aż zabił :'(

I tym sposobem ze zwykłego wsiowego MISZCZA awansował na MORDERCĘ!

Wspaniały postęp!

#195 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 20:23:51

Rodzina fakt, cierpi ale przyjaciele to zawsze się znajdą jak człowiek martwy jest.

On nie miał przyjaciół a jedynie kolegów i koleżanki.

Ty nigdy nie byłaś jego przyjaciółką bo inaczej nie odrzuciłabyś jego miłości,wydro!! Wszyscy wiemy Kim jesteś Czarna

Kto jest tą wydrą i kto to ta czarna? odp

#196 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 08:36:54

Niestety to są skutki picia alkoholu to nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek.Obwiniacie kierowce bo on kierował zarówno mógł usąśc za kierownica ten drugi bądz trzeci pasażer i też by był winny.

Teraz to trochę za pózno na obwinianie kogoś stało się.i nikt nie cofnie czasu.

#197 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:23:56

Bardzo proszę:

- zdziczenie,

- zwyrodnienie,

- aberracja,

- dewiacja,

- degeneracja,

- zboczenie,

- perwersja,

- wynaturzenie etc etc...

Sami widzicie, że na określenie was jako patologii mógłbym użyć wielu określeń; wiedząc jednak, jaki jest wasz poziom intelektualny pozostaję przy tym jedynym, który dobrze rozumiecie...

P A T O L E!

święta racja i tyż prawda

#198 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2015 - 11:26:20

jakie papa?? Dawaj na jednego wypijemy i pogadamy o życiu i patologi jak za młodu tak za starego.

co ty na to  Gabrysia ??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych