Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 20:53:29

Tak, mądrze piszesz ty oczywiscie urodziles sie wytrawnym kierowca. "starzy" kierowcy powinni zdawać na prawo jazdy jeszcze raz wtedy bylo by fair i bys pokazal jaki to ty jestes znakomity i co ci mlody szczyl podskoczy.
"Klamota kupi i szaleje" - otóż nie wszystkich stać na dobry samochod " Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma"
Pozdrawiam 19letni kierowca;]

ciekawy jestem czy dozyjesz starosci w swym klamocie by zdawac ponownie na prawo jazdy
jako stary kierowca czy tez skonczysz zycie na drzewku jako wytrawny mlody szofer bolida mlodziezy wiejskiej

#22 ~koleżanka :(~

~koleżanka :(~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 20:54:13

Biedny chłopak,to takie smutne..Spokojny,miły,pracowity..Współczucia dla Jego bliskich :( To był tragiczny wypadek!!!Chłopak nie żyje !!Skoro młody to zaraz trzeba generalizować??,każdy z Was może wpaść w poślizg!!Troszkę szacunku dla mojego kolegi!!!

,,Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą... " :(

#23 ~Stanley~

~Stanley~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 20:59:13

Niestety - fizyki nie oszukał.
"ONE WAY TICKET"

#24 ~rdzenny Polak~

~rdzenny Polak~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 21:06:18

bo jeździć trzeba umić..

#25 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 21:54:20

...

Nie popieram piractwa na drogach ale troszkę szacunku nie zaszkodzi. :(

#26 ~baby~

~baby~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 23:06:34

Nie popieram piractwa na drogach ale troszkę szacunku nie zaszkodzi. :(

Jakie ku...a piractwo lód na drodze albo brak opon zimowych (pewnie niewiele by dały) albo telefon od wk....j żony ! A wiele tu trzeba? Wielki żal :(

#27 ~Nico~

~Nico~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 23:54:05

Starzy kierowcy młodzi kierowcy co to za podział zastanówmy się nad jednym czy jest sens kłócić się o to?? Młody chłopak nie żyje szkoda mi go bo go znałem wspaniały człowiek i wystarczyła chwila nieuwagi ... 65 letni kierowca napisał że młodzi jeżdżą jak wariaci tak?? A ma Pan syna ciekawe jak on jeździ i ciekawe jak Pan jeździł gdy był Pan młody ?? Proszę nie oceniać według stereotypów jak można oceniać człowieka w ogóle go nie znając ?? Wstydzcie się a i jedno powiem na każdego przyjdzie czas nie zna się ani dnia ani godziny...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 05:27:21

....... , CZEMU JUŻ ZA BIAŁYM BOREM DALEJ NA POZNAN JEST BEZPIECZNIEJ I NIE MA WARIATÓW ? A TU PATOLOGIA

patalogie tworzy straz gminna ze swymi fotopstrykami bo uczy kierowcow jak jezdzic
szybko i nie placic mandatow - gnamy jak wariaci do fotoradaru o ktorym wiemy od
mobilkow nadle hamjemy przed fotopstrykiem i..........dalej gnamy by nadrobic
stracony czas - po kiego djabla w kazdej miescinie ograniczenie do 40 skoro mozna
bezpiecznie 50 czy 70 bo sa chodniki,bezpieczne przejscia itp
bezpieczestwo? nie - k a s a

#29 ~fdf~

~fdf~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 08:37:32

po co się wypowiadacie jak nawet nie wiecie jak ta cała sytuacja wyglądała ,to, ze zobaczyliscie zdjęcia to nie znaczy ze wszystko wiecie . ! szkoda mi was . Spoczywaj w spokoju. ! [*] nigdy Cię nie zapomnimy ! ;((

#30 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 09:36:57

czy nie powinno się wycinać drzew przy drogach aby łagodzić skutki ewentualnych wypadków. W tym lub podobnym wypadku kierowca wjechałby na pole i pewnie niewiele by się stało. Co ważniejsze drzewo czy życie.....

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 09:52:45

czy nie powinno się wycinać drzew przy drogach aby łagodzić skutki ewentualnych wypadków. W tym lub podobnym wypadku kierowca wjechałby na pole i pewnie niewiele by się stało. Co ważniejsze drzewo czy życie.....

koles odczep sie od mego pola - wlasnosc prywatna to swieta sprawa
ewentualnie moge odsprzedac kawalek pola jako pas drogowy do bezpiecznego
zabijania sie

#32 ~pamiętająca~

~pamiętająca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 11:38:04

koles odczep sie od mego pola - wlasnosc prywatna to swieta sprawa
ewentualnie moge odsprzedac kawalek pola jako pas drogowy do bezpiecznego
zabijania sie

jeśli szukasz taniej reklamy to nie tutaj-dzial nieruchomości jest dla ciebei odpowiedni.
Ten chłopak zgina i był moim przyjacielem. nie potrafie się pozbierać czytam te wszystkie informacje,wpisy i jest mi to tak obojętne, że nie mam zamiaru komentowac nic z tych wiadomości.
Znałam tego chłopaka od małego. wiem, że miał problemy i wiem, że był odpowiedzialny.
Umarła część mnie razem z NIM.
...
Śpij w pokoju...

#33 ~xoxox~

~xoxox~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 14:03:53

Takie rzeczy pier... że mi was żal. Nie znacie wszystkich okoliczności tego wypadku. wszyscy pomineliście fakt, ze ARTUR zginą przez ta ***** z Pietrzykowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jechał rozpaczony po nią i przeznią zginą.Spoczywaj w pokoju Artur. a tobie **** nigdy nie wybaczymy.

Użytkownik :( dnia 14 luty 2011 - 12:11 napisał

Takie rzeczy pier... że mi was żal. Nie znacie wszystkich okoliczności tego wypadku. wszyscy pomineliście fakt, ze ARTUR zginą przez ta ***** z Pietrzykowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jechał rozpaczony po nią i przeznią zginą.
Spoczywaj w pokoju Artur. a tobie **** nigdy nie wybaczymy.

skoro nie "znamy" okolicznosci wypadku to ty tym bardziej ich nie znasz !
nie masz prawa oskarzac nikogo ..
Artur wcale nie zginal ani przez jedna ani przez druga !!
to nie jest ich wina !!!!!!!!!!

#34 ~DLA ARTURA~

~DLA ARTURA~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 14:34:52

ja tez się z wami zgadzam. niech sie teraz meczy! ani przyjaciele ani rodzina nigdy jej niewybaczymy! zabila naszego najwspanialszego przyjaciela. zawsze jej pomagal , kochal a ona go zabila! smarkula jedna.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 14:57:53

popieram. to renaty wina. niech teraz cierpi.

Dajcie spokój tej dziewczynie! ona jest niewinna. dajcie jej spokój. to był WYPADEK! wystarczająco cierpi a wy jeszcze takie głupoty piszecie.ŻAL

#36 ~pamiętająca~

~pamiętająca~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 14:59:39

popieram. to renaty wina. niech teraz cierpi.

nie potrafie tej dziewczyny zrozumieć i jej zachowania.najgorsze w tym wszystkim jest to ze ona ostatnia z nim rozmawiala. jej zeznanaia to oczywiscie wszystko na jej korzysc - nienawidze tej dziewczyny !!!!!!
powinni ją zamknąć w oddziale dla upośledzonych bo ma jakieś problemy z sobą. zawsze robiła wszystko aby sytuacja obracało się wokół niej. teraz to ona zawiniła tej sytuacji - tak ja uważam.
powinna zdać sobie sprawę z tego co zrobiła i do czego doprowadziła.
mam nadzieję ze przeczyta to co tu jest pisane na jej temat.
niech zda sobie sprawe z tego jak bardzo skrzywdzila rodzine Artura i jego znajomych - ona sie do nich nie zalicza.

#37 ~ktoś z rodziny :(~

~ktoś z rodziny :(~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 15:54:46

właśnie zgadzam się , gdyby nie to, że się wielce obraziła to Artur by był teraz z nami .. i niech wie, że to jej wina !! ... nie mogę tego pojąć .. ; ((( .. Artur na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci ;(( .. [*] nie zapomnimy nigdy ! byłeś wspaniałym człowiekiem i takim pozostaniesz :(( spoczywaj w spokoju :(

a co do tych mądrych wypowiadających się na temat którego w ogóle nie znają to nie jego wina, że jest ślizgo na drodze .. troche kur** współczucia co ? ciekawe czy jakbyście go znali tak jak my to też byście tak pisali .. ;/

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 15:55:50

ludzie opanujcie się trochę!!! szkoda tego człowieka, ale w całej polsce giną osoby z powodu wypadków drogowych. główną przyczyną jest zły stan dróg, brawurowa jazda oraz jazda po alkoholu. skoro nie znacie kulisów tej sprawy to po co piszecie takie brednie ?? żeby dodać pikanterii całej sprawie...pogrążyć niewinną osobę czy wyrazić na kimś swoją niechęć publicznie ?? nie życze nikomu takich nieprawdziwych opini . [*] spoczywaj w pokoju

#39 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 18:54:11

jak się w końcu ktoś zabije na drzewie kogoś naprawdę ważnego,to może w końcu powycinają wszystkie drzewa wzdłuż dróg!!!

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 21:18:48

TO WINA TEJ RENATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONA ZABILA NASZEGO ARTURA!!!!!!!!!!!!!!!! GUWNIARA TO MALO POWIEDZIANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ONA POWINNA ZGINĄĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NIE ARTUREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSZYSTKO JEJ WINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dlaczego jestescie dla niej tak okrotni !?
tak samo mozna powiedziec ze to wina jego wujka !
po co dawal mu kluczyki skoro widzial ze Artur mial powaznie wypite !?
to jest nieodpowiedzialne zachowanie !
to on powinien czuc sie winny !!

a ta druga !? Marta to co o niej zapomnieliscie !?
to ona tak bardzo sie plula zeby jechac na te balety !!
to ona wyciagnela renate z auta zeby isc na pieszo !!
wina lezy takze po jej stronie !!
i prawdopodobnie wieksza wine ponosi wlasnie ta glupia marta !!
nie daruje jej tego !!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych