Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~tośka~

~tośka~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 14:24:43

wiecie może który z chłopaków był kierowcą???

#82 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:27:28

mam dość nietypowe pytanie w sprawie tego tragicznego wypadku - może Ktoś mógłby udzielić mi odpowiedzi - czy Karol ... był synem Andrzeja ?? pytam dlatego, gdyż kiedyś pracowałem z Andrzejem i jest mi tym bardziej  przykro, że to mógłby być Jego syn  :( Nie wypada zapytać Go o to wprost bo tyle bólu i cierpienia przez ten wypadek mają rodziny zmarłych , ale może tutaj na forum Ktoś mi udzieli informacji - bardzo proszę .A może wiadomo kiedy pogrzeb??

Szczere wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych  :(

mam dość nietypowe pytanie w sprawie tego tragicznego wypadku - może Ktoś mógłby udzielić mi odpowiedzi - czy Karol ... był synem Andrzeja ?? pytam dlatego, gdyż kiedyś pracowałem z Andrzejem i jest mi tym bardziej  przykro, że to mógłby być Jego syn  :( Nie wypada zapytać Go o to wprost bo tyle bólu i cierpienia przez ten wypadek mają rodziny zmarłych , ale może tutaj na forum Ktoś mi udzieli informacji - bardzo proszę .A może wiadomo kiedy pogrzeb??

Szczere wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych  :(

#83 ~goscie~

~goscie~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:30:27

Karol to syn Wieslawa a nie Andrzeja

#84 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 16:49:32

Karol to syn Wieslawa a nie Andrzeja

Bardzo dziękuję za odpowiedż

#85 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:44:14

Kogo to jest wina wiedza tylko oni...Nikt im życia nie przywróci takimi głupimi komętarzami...:(współczucia dla bliskich :(

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 10:32:22

szkoda mlodych ludz tragedia

#87 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:32:55

Tak to wlasnie bywa, zazwyczaj tacy sa kierwocy golfow. Szczegolnie tych starych jak II i III, wioskowa mlodziez, lysa glowa, techniawka, disco polo i jest zabawa. Jezeli to byli tacy ludzie to mi nie szkoda, po co wyprzedzal? Gdzie mu bylo spieszno? Chyba na tamten swiat haha. Doigral sie wtedy!

( .................................. )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 21:18:52

#88 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 21:41:31

graliśmy mecz w czarnej dąbrówce i Ci goscie własnie z tego golfa  że tak powiem wariowali , palili gume itp wiec zgineli na własne zyczenie ale mimo wszystko ludzi szkoda

co Ty człowieku piszesz??? zastanów sie!!!!

#89 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:06:33

marną golfiną się bmw nie wyprzedza :P nauczka...

( ....................................... )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 21:18:15
Naucz się pisać.

#90 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 22:17:38

każdy pokazuje swoje mądrości tutaj... niech cwaniacy przyjada i powiedzą nam rodzinie.. to prosto w oczy... zazwyczaj wymiękają i chowają się za ekranem.. ale napisać kilka bezymyślnych głupot to potrafią.. idioci przemyślcie to co piszecie...

#91 ~Wielkastrata~

~Wielkastrata~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:46:55

Nie mam pojęcia co myślą ci którzy wypisują te wszystkie brednie. Nie macie serca. Zginęło 4 młodych, wspaniałych ludzi. Chłopaki nie do opisania. Nie do zastąpienia. Wydaje mi się że piszą to Ci co nie znali ich wcale. Nie macie prawa oceniać jazdy tego kierowcy nie znając go. Teraz łatwo mówić " jechał , zaszybko, szpanował ", to był pełen życia młody człowiek kto w tych czasach jeździ po mału ? nikt. Nie ocenić , teraz już nie może się bronić, nigdy nie dowiemy się jak to było na prawdę. Nikt nie bd wiedział  . Nam kolegą i koleżanką nikt nie wmówi że zginęli na własne życzenie. . . znaliśmy ich . Mieli przed sobą całe życie. ;(  musimy wierzyć , że patrzą na nas z góry i wspierają, ocierają nasze łzy. Mam nadzieję , że w końcu to całe oskarżanie bez jakich kolwiek podstaw się skończy. Szkoda absolutnie cudownych chłopaków.  Zostały nam po nich tylko wspomnienia, te dobre , wesołe i te smutne. Ale są i będą ze mną aż do śmierci . Na zawsze w sercach . <3 R.I.P

#92 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 21:24:32

Nie mam pojęcia co myślą ci którzy wypisują te wszystkie brednie. Nie macie serca. Zginęło 4 młodych, wspaniałych ludzi. Chłopaki nie do opisania. Nie do zastąpienia. Wydaje mi się że piszą to Ci co nie znali ich wcale. Nie macie prawa oceniać jazdy tego kierowcy nie znając go. Teraz łatwo mówić " jechał , zaszybko, szpanował ", to był pełen życia młody człowiek kto w tych czasach jeździ po mału ? nikt. Nie ocenić , teraz już nie może się bronić, nigdy nie dowiemy się jak to było na prawdę. Nikt nie bd wiedział  . Nam kolegą i koleżanką nikt nie wmówi że zginęli na własne życzenie. . . znaliśmy ich . Mieli przed sobą całe życie. ;(  musimy wierzyć , że patrzą na nas z góry i wspierają, ocierają nasze łzy. Mam nadzieję , że w końcu to całe oskarżanie bez jakich kolwiek podstaw się skończy. Szkoda absolutnie cudownych chłopaków.  Zostały nam po nich tylko wspomnienia, te dobre , wesołe i te smutne. Ale są i będą ze mną aż do śmierci . Na zawsze w sercach . <3 R.I.P

To, że był młodym człowiekiem nie usprawiedliwia przed zbyt szybką jazdą. Pojechał nie pomału i ............... stało się jak się stało. :blush: To jest wskazówka jak nie należy jechać nawet jak się jest młodym człowiekiem mającym całe życie przed sobą.  Nie raz byłem świadkiem jak ci młodzi ludzie zachowują się na drodze. Nie będę pisał bo szkoda słów. :o

Użytkownik Yktorn edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 21:32:26

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 00:24:49

Niestety, w Polsce na kursach prawo jazdy nie uczą jak jeździć prawidłowo i jakie są skutki brawury, ale zdania durnych testów , które wymyślają by oblać odpowiednio dużą ilość kursantów aby mieć na wypłaty i premie dla siebie , chory kraj i chory system, ciągle udają,że robią wszystko dla dobra społeczeństwa, a w rzeczywistości jest odwrotnie, gdyby chcieli nauczyć młodych kierowców to nie pytano by o wymiary tablicy rejestracyjnej tylko pokazano by skutki wyprzedzania na linii ciągłej ,czy jazdy po alkoholu , nadmiernej prędkości , obowiązkowa wizyta w szpitalu jak przywożą rannych z wypadków a także w kostnicy i na pogrzebach ofiar wypadków aby widzieli ból rodzin , które straciły dzieci, również zajęcia z psychologiem, myślę ,że po takim kursie wiele młodych zastanowiłoby się zanim mocniej nacisną na gaz, ale odpowiedzialnym za to osobom nie zależy na bezpieczeństwie zdających prawo jazdy tylko na kasie dlatego jest jak jest.

#94 ~Bozka~

~Bozka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 00:25:49

Niestety, w Polsce na kursach prawo jazdy nie uczą jak jeździć prawidłowo i jakie są skutki brawury, ale zdania durnych testów , które wymyślają by oblać odpowiednio dużą ilość kursantów aby mieć na wypłaty i premie dla siebie , chory kraj i chory system, ciągle udają,że robią wszystko dla dobra społeczeństwa, a w rzeczywistości jest odwrotnie, gdyby chcieli nauczyć młodych kierowców to nie pytano by o wymiary tablicy rejestracyjnej tylko pokazano by skutki wyprzedzania na linii ciągłej ,czy jazdy po alkoholu , nadmiernej prędkości , obowiązkowa wizyta w szpitalu jak przywożą rannych z wypadków a także w kostnicy i na pogrzebach ofiar wypadków aby widzieli ból rodzin , które straciły dzieci, również zajęcia z psychologiem, myślę ,że po takim kursie wiele młodych zastanowiłoby się zanim mocniej nacisną na gaz, ale odpowiedzialnym za to osobom nie zależy na bezpieczeństwie zdających prawo jazdy tylko na kasie dlatego jest jak jest.

#95 ~Bozka~

~Bozka~
  • Goście

Napisano 08 październik 2013 - 00:30:36

słusznie i madrze napisane ,a co do wypadku  tragedia :(

współczuje rodzicom i wszystkim ktorzy ich znali

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych