Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 tytus

tytus

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 9251 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 21:30:44

miernocie i kozakowi za kierownica zawsze bedzie zle - drzewa bo zabijaja a krzaki ze

drapia lakier w razie wypadniecia  z drogi-i co wowczas byloby do zaproponowania?

jedyne rozwiazanie to mniejsza predkosc ,rozwaga i koncentracja za kierownica

Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Ile osób zginęło bo jechali np przepisowo a tu nagle wyjechał z bocznej drogi ciągnik, wybiegł pies, dzik itp... Drzew przy drodze nie powinno być i tyle.

Dzisiaj oni by najwyżej wylecieli lub dachowali i mieliby wielka nauczkę na przyszłosć. Niestety zginęli...

#42 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 21:40:25

[*] [*] [*] [*]

#43 ~Kosmo~

~Kosmo~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:15:32

Dobra jednak napiszę, wielu takich młodych wyprzedza mnie gdy jadę w miarę w zgodzie z przepisami, nie jestem święty. Jadę powiedzmy 80, jest wąsko, zakręty, a on mnie wyprzedza, siedzący w samochodzie kumple pokażą "faka" i świat jest ich. Wyprzedzili kolejny samochód, są świetni, ostry zakręt, ograniczenie do 60, ale to dla idiotów, oni są lepsi. I teraz mili forumowicze, na prostej, jaka jest droga w tym miejscu każdy wie, golfem III wyprzedzać i to bmw, a w nim pewnie podobny układ. I o czym tu pisać, jak ktoś chce zginąć, to zginie. I jeszcze jedno, idę o zakład, gdyby ktoś im zwrócił uwagę, że tak się nie jeżdzi,to przysłowiowy "fak" to byłoby pewnie z ich strony najdelikatniejsze zachowanie. Wnioski, pewnie żal rodziny, bo oni żyją, ale ... .

P.S.

I teraz możecie mnie na tym forum zbluzgać, że stary dziad, że jeżdzi pewnie na GSL, i tak dalej i tak dalej. Jeżdże w Słupsku już 9 lat, jest to dziwne miasto i dziwni kierowcy, i trochę pokory proszę w ocenianiu, zwłaszcza, że w Słupsku budzuje się ostatnio normalne ronda, a potem zmienia się ich oznakowanie, bo "mistrzowie kierwonicy" nie potrafią na nich jeżdzić.

Dokładnie!

#44 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:18:38

Chłopaki- nigdy o was nie zapomnimy!

Spoczywajcie w pokoju  [*] [*] [*] [*]

Szczere kondolencje dla rodzin, przyjaciół i kolegów. ;'(

To się stało tak nagle ...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:22:40

Dzisiaj wracałem ze Szczecina i mijali mnie także golfem GSL-chyba ze 170 km na /h.Jechali centralnie na czołówkę.Całe szczęście że samochód z naprzeciwka  jakoś ich ominął bo zginęli by niewinni ludzie.Nie żałujcie  piratów drogowych.

Przy 90 na /h samochód by tak nie wyglądał.Dać burakom dobry stary samochód i sami się wykończą.

#46 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:24:29

bo jezdza jak deb***e jechal by wolniej to nic by sie nie stało a tak to zabrał 3niewinych ludzi

#47 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:25:49

Dokładnie!

popieram.

#48 ~ssk~

~ssk~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:43:58

gimbusy czytac i sie uczyc zreszta nie tylko gimbusy bo nie dozyjecie sedziwego wieku,,,,straszna tragedia ale znajac zycie przesadzili z kozaczeniem golfem 3 jeszvze na naszych polskich drogach trzeba wiedziec gdzie mozna szybciej szkoda chlopakow 

#49 ~juzeppe~

~juzeppe~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:47:10

gimbusy czytac i sie uczyc zreszta nie tylko gimbusy bo nie dozyjecie sedziwego wieku,,,,straszna tragedia ale znajac zycie przesadzili z kozaczeniem golfem 3 jeszvze na naszych polskich drogach trzeba wiedziec gdzie mozna szybciej szkoda chlopakow 

#50 ~marsjanin~

~marsjanin~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 22:53:49

bo u nas w pl to nadal jest jak w cccp za dupke skuna zamykaja na 3 lata a za wypadek po pijaku zawiasy 2 lata na 5 hmmm pedofilow po 4 latach puszczaja wodka tania to i holota ruska w altach za rozsadna cene po 20 lat kazde jezdzicie jak gamonie wyprzedzianie na 3 zero ustepowiania zero puszczania pieszych na pasach jak czlowiek wraca do pl i idiota wyprzedza na 3 w golfie 2 na podowjnej lini na zakrecie to nie wiadomo czy plakac czy sie smiac rosja w miastach w poslce to pieszy musi uwazac bo go zabija to jest szok jak sie jest w pl w centrum miasta to samo no i te tania i zdezelowane auta ludzie moga byc tanie ale trzeba dbac...

#51 ~Kropka~

~Kropka~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:00:44

Super !  :)

Refleksje mnie nachodza po takich tragediach.

Jadąc dzisiaj z synem samochodem opwiadałam mu o tym wypadku.

Przestrzegając przed wsiadaniem do auta kolegi jeśli czułby jakąkolwiek obawe.

Opowiadałam o tym,że prawa jazdy nie robi się dla kolegów,którym chce się zaimpomować.

Że nigdy nie pozwolę mu kupić starego samochodu,którym sama nie chciałabym lub bałabym się jeździć.

Przestrzegałam przed naciskami kolegów,którzy mogliby go nakłaniać do szleńczej jazdy...

A mój syn ma dopiero 10 lat. Im wcześniej i częściej o tym rozmawiamy to mam nadzieję,że będzie bardziej świadomy tego co robi i jak robi prowadząc w przyszłości samochód.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:01:31

Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Ile osób zginęło bo jechali np przepisowo a tu nagle wyjechał z bocznej drogi ciągnik, wybiegł pies, dzik itp... Drzew przy drodze nie powinno być i tyle.

Dzisiaj oni by najwyżej wylecieli lub dachowali i mieliby wielka nauczkę na przyszłosć. Niestety zginęli...

tak to jest jak siem łuczy paragrafow zamiast techniki jazdy,myslenia i przewidywania

za kierownica - robta co chceta i efekty mamy - prepisy to tylko martwe papiery

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:11:12

wspolczuje ale na glupote niema lekarstwa

#54 ~ju~

~ju~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 06:42:10

do wszystkich co uwazaja ze 90 km to zbyt malo by nic sie nie stalo. moge powiedziec tyle ze moj brat z przyjacielem jechali 70-80 i uderzyli w drzewo zgineli na miejscu i nie ma reguly czy jedziesz 90 czy 170 jezeli ktos ma zginac to zginie. kazdy znas ma juz swoja droge zapisana i mozesz nawet uciec grabarzowi z pod lopaty raz czy dwa ale on cie w koncu dopadnie.

#55 ~andy~

~andy~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 07:10:13

Niestety, w Polsce na kursach prawo jazdy nie uczą jak jeździć prawidłowo i jakie są skutki brawury, ale zdania durnych testów , które wymyślają by oblać odpowiednio dużą ilość kursantów aby mieć na wypłaty i premie dla siebie , chory kraj i chory system, ciągle udają,że robią wszystko dla dobra społeczeństwa, a w rzeczywistości jest odwrotnie, gdyby chcieli nauczyć młodych kierowców to nie pytano by o wymiary tablicy rejestracyjnej tylko pokazano by skutki wyprzedzania na linii ciągłej ,czy jazdy po alkoholu , nadmiernej prędkości , obowiązkowa wizyta w szpitalu jak przywożą rannych z wypadków a także w kostnicy i na pogrzebach ofiar wypadków aby widzieli ból rodzin , które straciły dzieci, również zajęcia z psychologiem, myślę ,że po takim kursie wiele młodych zastanowiłoby się zanim mocniej nacisną na gaz, ale odpowiedzialnym za to osobom nie zależy na bezpieczeństwie zdających prawo jazdy tylko na kasie dlatego jest jak jest.

#56 ~nieczysty~

~nieczysty~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 07:50:36

niestety diabel boruta krazyl koniec wakacji a malo ludzi w garnku siedzi

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 07:56:23

policja stanowczo za słabo kontroluje i nęka ten specyficzny typ kierowców - zazwyczaj młody człowiek - nie jedzie, on żarżuje, praktycznie żadne z tych aut nie spełnia warunków dopuszczenia do ruchu bo albo chińskie zenony z tesco, łyse opony - każda inna, zamiast tłumika kawał rynny i nie spełnia norm hałasu, szyby pooklejane czarną folią...

.. niestety, ze strony policji nie ma w ogóle determinacji żeby eliminować takich buców drogowych i ich strucle - policja jest zajęta wewnętrznymi rozgrywkami i  nabijaniem statystyk rowerzystami.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 08:05:21

Prędkość i brawura to jedno a drugie to stan dróg a i jeszcze jedno posadźmy więcej drzew przy samej drodze  moze tak jedno przy drugim żeby zrobić naturalną bandę - kur... zieloni krzycza bo drzewa przy drodze wycinaja a nikt nie patrzy ile przez nie ginie ludzi gdyby nie te drzewa pojechali by w pole i co najwyzej zniszczyli samochód...

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 09:07:05

Prędkość i brawura to jedno a drugie to stan dróg a i jeszcze jedno posadźmy więcej drzew przy samej drodze  moze tak jedno przy drugim żeby zrobić naturalną bandę - kur... zieloni krzycza bo drzewa przy drodze wycinaja a nikt nie patrzy ile przez nie ginie ludzi gdyby nie te drzewa pojechali by w pole i co najwyzej zniszczyli samochód...

Te drzewa były sadzone kilkadziesiąt lat temu, w zupełnie innych warunkach drogowych - to po pierwsze. Po drugie, powiedz, to drzewa nakazują pędzić na złamanie karku i wyprzedzać na takiej podrzędnej drodze?

Jak już wytną wszystkie drzewa to dopiero zacznie się jazda na hurra, but w podłogę.

A ci biedni chłopcy - cóż, selekcja naturalna.

#60 ~Antoszek~

~Antoszek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2013 - 09:12:12

Podobny wypadek był w 2008 roku pod Cewicami.. Też VW i też młodzi ludzie.. eh...

http://www.gp24.pl/a...BORSKI/33131796

to w takim razie wychodzi na to , że VW nie można już jeździć?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych