Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~qwe~

~qwe~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:04:37

(...)

#22 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:14:26

Współczuje rodzinie!! :(( czekają ich teraz najgorsze chwile w życiu... tragedia. 

#23 ~e36~

~e36~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:18:56

marną golfiną się bmw nie wyprzedza :P nauczka...

#24 ~nie rozumiem~

~nie rozumiem~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:25:20

Jak można być ''prawie rodziną''????

#25 ~s~

~s~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:28:17

Zna ktoś tozsamość tych chłopaków [*]

#26 ~bezczelna~

~bezczelna~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:42:46

Jeśli ktoś zna,to rozpacza i nie siedzi na forum gp24.

A jeśli chcesz znaleść ich na fb czy nk to lepiej odpuść i idź lulu do łóżka.

#27 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:44:49

Gdyby na poboczach sadzono krzaki zamiast tych posranych drzew to byłoby mnie wypadków śmiertelnych. Krzaki amortyzowałyby auto.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:45:46

Będą pisać że prętkość brawura itd. W wielu przypadkach od naszego ŻYCIA, zdrowia ważniejsze są drzewa rosnące przy drodze! No tak chronią nasze piękne drogi przed słońcem. Współczuje rodzinie!

Tak,pewnie drzewo nagle wbiegło na droge :)

#29 ~Miszcz kierownicy~

~Miszcz kierownicy~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:48:22

marną golfiną się bmw nie wyprzedza :P nauczka...

Ale wyprzedził i postawił na swoim.Pokazał,że się da.Brawo!

#30 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:49:17

Refleksje mnie nachodza po takich tragediach.

Jadąc dzisiaj z synem samochodem opwiadałam mu o tym wypadku.

Przestrzegając przed wsiadaniem do auta kolegi jeśli czułby jakąkolwiek obawe.

Opowiadałam o tym,że prawa jazdy nie robi się dla kolegów,którym chce się zaimpomować.

Że nigdy nie pozwolę mu kupić starego samochodu,którym sama nie chciałabym lub bałabym się jeździć.

Przestrzegałam przed naciskami kolegów,którzy mogliby go nakłaniać do szleńczej jazdy...

A mój syn ma dopiero 10 lat. Im wcześniej i częściej o tym rozmawiamy to mam nadzieję,że będzie bardziej świadomy tego co robi i jak robi prowadząc w przyszłości samochód.

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:51:02

Refleksje mnie nachodza po takich tragediach.

Jadąc dzisiaj z synem samochodem opwiadałam mu o tym wypadku.

Przestrzegając przed wsiadaniem do auta kolegi jeśli czułby jakąkolwiek obawe.

Opowiadałam o tym,że prawa jazdy nie robi się dla kolegów,którym chce się zaimpomować.

Że nigdy nie pozwolę mu kupić starego samochodu,którym sama nie chciałabym lub bałabym się jeździć.

Przestrzegałam przed naciskami kolegów,którzy mogliby go nakłaniać do szleńczej jazdy...

A mój syn ma dopiero 10 lat. Im wcześniej i częściej o tym rozmawiamy to mam nadzieję,że będzie bardziej świadomy tego co robi i jak robi prowadząc w przyszłości samochód.

Popieram w 100%.

#32 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 19:55:19

Byc moze znam tych chlopakow dlatego chcialem wiedziec . nie unos sie.

#33 ~Miś~

~Miś~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:05:17

Dobra jednak napiszę, wielu takich młodych wyprzedza mnie gdy jadę w miarę w zgodzie z przepisami, nie jestem święty. Jadę powiedzmy 80, jest wąsko, zakręty, a on mnie wyprzedza, siedzący w samochodzie kumple pokażą "faka" i świat jest ich. Wyprzedzili kolejny samochód, są świetni, ostry zakręt, ograniczenie do 60, ale to dla idiotów, oni są lepsi. I teraz mili forumowicze, na prostej, jaka jest droga w tym miejscu każdy wie, golfem III wyprzedzać i to bmw, a w nim pewnie podobny układ. I o czym tu pisać, jak ktoś chce zginąć, to zginie. I jeszcze jedno, idę o zakład, gdyby ktoś im zwrócił uwagę, że tak się nie jeżdzi,to przysłowiowy "fak" to byłoby pewnie z ich strony najdelikatniejsze zachowanie. Wnioski, pewnie żal rodziny, bo oni żyją, ale ... .

P.S.

I teraz możecie mnie na tym forum zbluzgać, że stary dziad, że jeżdzi pewnie na GSL, i tak dalej i tak dalej. Jeżdże w Słupsku już 9 lat, jest to dziwne miasto i dziwni kierowcy, i trochę pokory proszę w ocenianiu, zwłaszcza, że w Słupsku budzuje się ostatnio normalne ronda, a potem zmienia się ich oznakowanie, bo "mistrzowie kierwonicy" nie potrafią na nich jeżdzić.

#34 ~sw.Piotr~

~sw.Piotr~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:26:55

Najlepiej zwalic wine na drzewa wina jest kierującego !

Czcionka.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 26 sierpień 2013 - 11:17:32

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:30:38

Podobny wypadek był w 2008 roku pod Cewicami.. Też VW i też młodzi ludzie.. eh...

http://www.gp24.pl/a...BORSKI/33131796

#36 ~sims~

~sims~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:31:15

taka jest śmierć, raz czycha za drzewem, innym razem w wodzie, czasami w powietrzu

nie komentujcie, bo nikt nigdy nie zna ani dnia ani godziny

a przeznaczenia nikt nie oszuka

#37 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:37:26

Gdyby na poboczach sadzono krzaki zamiast tych posranych drzew to byłoby mnie wypadków śmiertelnych. Krzaki amortyzowałyby auto.

miernocie i kozakowi za kierownica zawsze bedzie zle - drzewa bo zabijaja a krzaki ze

drapia lakier w razie wypadniecia  z drogi-i co wowczas byloby do zaproponowania?

jedyne rozwiazanie to mniejsza predkosc ,rozwaga i koncentracja za kierownica

#38 chrumek

chrumek

Aquaparku nie będzie...

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3762 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:51:20

taka jest śmierć, raz czycha za drzewem, innym razem w wodzie, czasami w powietrzu
nie komentujcie, bo nikt nigdy nie zna ani dnia ani godziny
a przeznaczenia nikt nie oszuka

święte słowa...

#39 ~dalajlama~

~dalajlama~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 20:57:30

Nie drzewa są winne, nie drogi są winne, nie samochody są winne - zawsze jest winien człowiek, który ma swój rozum - tylko czasami go nie używa...

#40 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 21:00:39

nie zerujcie jak sepy na cudzym nieszczesciu zginelo 4 mlodych ludzi!!! kazdy z nas popelnia bledy!!! ich skonczyl sie tragicznie!!! Wspolczucia dla rodzin ofiar a im niech ziemia lekka bedzie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych