Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 07:20:37

O rany straszne;(Szczerze współczuję rodzinom tych osób;( [*].

#2 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 07:22:24

to ile w końcu osób nie żyje 5 czy 6?

Pokój im

#3 ~spec~

~spec~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 08:04:10

,,Samochód terenowy jeep grand cherokee na białostockich numerach rejestracyjnych"
Na Śląskich numerach SB -)

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 08:41:38

,,Samochód terenowy jeep grand cherokee na białostockich numerach rejestracyjnych"
Na Śląskich numerach SB -)

SB - Bielsko-Biała
BS - Suwałki

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 09:09:17

Tak właśnie przy byle zderzeniu wyglądają te nowe super-fury za 200.000, sam plastik obleczony sreberkiem.Ostatnio pokazywali jak wyglądała 15 letnia BMW, którą kierował pijany chłopak po zderzeniu z płotem ścianą i czym tam jeszcze po ucieczce przed policją. Trochę prostowania maski wyklepania, szpachli, jakiś nowy błotnik i śladu nie będzie, a tu 5 trupów i 5 mega dramatów i wszystko za grubą kasiorę...

#6 ~rk~

~rk~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 14:17:47

"Dobrze" że to nie GS,lub GSL, bo znowu jacyś kretyni by pisali na forum nie na temat,tylko by się kłócili którzy to kierowcy są lepsi,czy gorsi.Wyrazy współczucia dla rodzin....straszna tragedia:(

#7 ~Lolek albo Bolek~

~Lolek albo Bolek~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:13:12

Co to za kierowca który o tej porze roku jeździ na oponach zimowych w tym aucie były zimowki !

#8 ~zumba~

~zumba~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:27:32

Co to za kierowca który o tej porze roku jeździ na oponach zimowych w tym aucie były zimowki !

taki, który porusza się w kraju, gdzie dopiero skończyła się zima, jedzie noca, gdzie temp spada do 0 lub poniżej, a nie jakiś dzieciak bez prawka, co sobie dodaje durne komentarze na forum.

#9 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:17:59

Nie wypowiadaj się o czymś o czym nie masz żadnego pojęcia .Dobranocka o 19 00 i lulu

#10 ~mmm~

~mmm~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:23:24

dajcie dokładniejsze informacje . wiek , skąd byli .

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:25:33

wiecie co wam powiem
chlopaki do weczora w patek rypali w pracy a w nocy jechali najgorsze godziny na jazde to 4-6 godz sam wiem jezdze tirem nie raz zlapalem pobocza dobra rada w tych godzinach najlepiej spac nie ma zartow
a z tego wszystkiego najgorsze te drzewa jeden blad i smierc (awaria kapec zasniecie)i to mnie bolite drzewa

#12 ~kora jackowska~

~kora jackowska~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:49:17

drzewo nieźle oberwało !! kora zdarta !!

#13 ~ela_m~

~ela_m~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:33:19

wyrazy współczucia dla rodzin....życie jest tak kruche:(

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:32:34

dajcie dokładniejsze informacje . wiek , skąd byli .

tutaj mozna wysłuchać i zobaczyć;
http://www.tvn24.pl/...iar,319851.html

#15 ~Mariusz ze Słupska~

~Mariusz ze Słupska~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:58:07

Swoją wypowiedzią, a w sumie wypociną dałeś do zrozumienia że jesteś umysłowo ograniczonym gównem bo nie określę ciebie jako człowieka. Żal mi takich jak ty deb***i, którzy niestety poruszają się po naszych drogach

#16 ~Mariusz ze Słupska~

~Mariusz ze Słupska~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 23:07:38

"Dobrze" że to nie GS,lub GSL, bo znowu jacyś kretyni by pisali na forum nie na temat,tylko by się kłócili którzy to kierowcy są lepsi,czy gorsi.Wyrazy współczucia dla rodzin....straszna tragedia:(

To stań sobie na plastikowym rondzie przy ulicy Św. Piotra, a Armii Krajowej, tak samo rondo przy Tramwajowej i Bałtyckiej Popatrz sobie jak GSL porusza się, jak wjeżdża na rondo i jak go opuszcza. Wystarczy że mam sąsiada wieśniaka który po raz 50-ty parkuje na tym samym parkingu, tym samym autem, w tym samym miejscu i musi ze 20 razy sie ustawiac by prosto wjechać. pier***ec człowieka bierze jak swoją śmieciarską astrą z buczącym wydechem, lampami ala lexus i naklejonymi chromami podjeżdża pod mój blok. WIOCHA NIE Z TEJ ZIEMI I GÓWNO NIE UMIEJĘTNOŚĆ JAZDY! Jeden z kilku tysięcy przykładów które codziennie wjeżdżają do miasta..

#17 ~Mariusz ze Słupska~

~Mariusz ze Słupska~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 23:08:06

To stań sobie na plastikowym rondzie przy ulicy Św. Piotra, a Armii Krajowej, tak samo rondo przy Tramwajowej i Bałtyckiej Popatrz sobie jak GSL porusza się, jak wjeżdża na rondo i jak go opuszcza. Wystarczy że mam sąsiada wieśniaka który po raz 50-ty parkuje na tym samym parkingu, tym samym autem, w tym samym miejscu i musi ze 20 razy sie ustawiac by prosto wjechać. pier***ec człowieka bierze jak swoją śmieciarską astrą z buczącym wydechem, lampami ala lexus i naklejonymi chromami podjeżdża pod mój blok. WIOCHA NIE Z TEJ ZIEMI I GÓWNO NIE UMIEJĘTNOŚĆ JAZDY! Jeden z kilku tysięcy przykładów które codziennie wjeżdżają do miasta..

#18 ~Bolek~

~Bolek~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 23:51:08

czyli tez masz zimowki pojebie ze slupska jednak co wioch to wiocha

#19 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 23:57:12

Mariusz ze slupska to przykładowy pajac w adidaskach z których sloma wystaje mieszka w slupszku ktory wydaje mu się metropolia znam wielu ludzi ze slupska bardzo fajnych kolesi ale Mariuszek zeslupska to wieśniak totalny wynika to z jego wpisow !

#20 ~rk~

~rk~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 00:33:46

Nie będę tego komentował co napisaleś.Bo artykuł nie na ten temat jest,ale widzę że ty nie wytrzymałeś i musiałes poruszyć opcję z tablicami.Szkoda mi czasu i słów na ciebie chłopie.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych