Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 09:55:41

Czyli tylko dużo  gadania.Jak zwykle   jakby przyszło   co do  czego   to i tak   nikt   nam nie pomorze znamy to z historii.

Skoro nikt nam nie "pomorze", to może pomoże ktoś inny ?#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2018 - 14:59:51

Smród z mączkarni to mały pikuś w porównaniu do promieniowania radaru jaki ma zostać zbudowany w Redzikowo. Za kilka lat będziemy zagłębiem nowotworowym.

To będziemy mieli nowyotwór ?   Może w tym nowymotworze znajdziemy złoża ropy lub podkłady złota.   Będziemy strasznie bogaci.  (O ile rządzący nie zagarną wszystkiego na coroczne nagrody) .#23 ~Rysiak~

~Rysiak~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 04:09:03

 Czy ktoś wreszcie napisze o tym , że w chwilę po odpowiedniej decyzji Rosji  po owej tarczy rakietowej powstanie śmierdząca spalenizną dziura?  Zaprawdę powiadam wam ,że tak się może stać. Inwestujemy w dziadowską , napędzaną żydowskim naciskiem niesprawdzoną technologię za bajońskie pieniądze. Rosjanie mogą mniej jeść, ale historia uczy ,że mają czym walczyć. Apeluję o  powrót rozumu.#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:07:08

 Czy ktoś wreszcie napisze o tym , że w chwilę po odpowiedniej decyzji Rosji  po owej tarczy rakietowej powstanie śmierdząca spalenizną dziura?  Zaprawdę powiadam wam ,że tak się może stać. Inwestujemy w dziadowską , napędzaną żydowskim naciskiem niesprawdzoną technologię za bajońskie pieniądze. Rosjanie mogą mniej jeść, ale historia uczy ,że mają czym walczyć. Apeluję o  powrót rozumu.

Równie dobrze mogą walnąć w Biały Dom. Rosja to zardzewiała stacja benzynowa z bronią atomową - robi to co może czyli ujada, bo lata świetności ma już dawno za sobą.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych