Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tort na Komunię

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lea~

~Lea~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 11:00

Witam,

nie wiem czy był już taki wątek, ale może ktoś się orientuje gdzie najlepiej zamówic tort na KOmunię. Żeby był piękny i pyszny i zeby w ostatniej chwili się nie okazało, że coś jest nie tak :)

pozdrawiam

#2 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 11:20

Witam,

nie wiem czy był już taki wątek, ale może ktoś się orientuje gdzie najlepiej zamówic tort na KOmunię. Żeby był piękny i pyszny i zeby w ostatniej chwili się nie okazało, że coś jest nie tak :)

pozdrawiam

#3 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 11:24

Zamawiałam u Wenty- też na komunię i szczerze polecam, ewentualnie w piekarni w NETTO na Małcużyńskiego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 12:15

Witam,

pozdrawiam

witam, polecam cukiernię Cudaczek na ul. Batorego torty pierwsza klasa, bardzo dobre

#5 ~didi~

~didi~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 15:22

a ja polecam tort hiszpański z muszelki, pycha! nie przepadam za tortami bo zazwyczaj są mdłe i nie jestem w stanie zjeść do końca jednego kawałka, ale ten z bezy i lodów i jest bardzo dobry.

#6 ~óóóbingen~

~óóóbingen~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 16:47

Dołączona grafika

#7 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 17:08

Ja polecam cukiernię Sowy na Wojska Polskiego, zwlaszcza pralinowy.
Fakt, cena dość wysoka, ale torty nietuzinkowe i naprawde pyszne.

#8 ~salta47~

~salta47~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 17:17

a ja polecam tort hiszpański z muszelki, pycha! nie przepadam za tortami bo zazwyczaj są mdłe i nie jestem w stanie zjeść do końca jednego kawałka, ale ten z bezy i lodów i jest bardzo dobry.

Kiedyś w sprzedaży były lody w proszku,kupowałam bezy na wagę,rozkładałam je w tortownicy,zalewałąm

masą lodową,przekładałam owocami,znów warstwa bezy,owoce,masa lodowa,dekorowałam czekoladą

startą na wiórki,albo wiórkami kokosowymi,albo orzechami,albo czekoladą roztopioną i lałam cienkim

strumieniem esyfloresy.Całość przykrywałam folią i do zamrażalnika.Podawałam z bitą śmietaną.

Nie wiedziałam,że to jest tort hiszpański,ale wiem,że smakował zawsze wszystkim.Można spróbować,smacznego.

#9 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 04 maj 2011 - 17:47

witam taki tort kosztuje kupe kasy powyzej 100zł a moja mama zrobi tort do 100 zł gdyby cos prosze pisac anula5322@wp.pl pozdrawiam

tort ze świezych skladnikow owocow badz co kto chce na kiedy chce,a mialam tort z cukierni to byl z błędem na wierzchu tzn imie z błędem i nie był pierwszej swiezosci... pozdrawiam

#10 ~ddfdvfrv~

~ddfdvfrv~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 22:30

ja polecam piekarnie domin domin, tort ksiazka komunijny 70 zł ,wogle w tej piekarni samczne ciasta sa

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 16:22

Tylko Cudaczek

#12 ~Ania_Em~

~Ania_Em~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 21:54

Polecam cukiernię Sweet Home na ul. Wspólnej chociaż są też wielu częściach W-wy, na komunię mają świetne propozycje, można samemu coś wymyślić i zamówić albo wybrać coś z katalogu lub ze strony, naprawę fajne cudeńka robią niektóre to aż szkoda kroić tak ładnie wyglądają i tak samo smakują, cena też nie odstrasz choć wydawałoby się, że takie dzieła mogą kosztować ;)

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 16:48

najlepsze są torty kakulcowe, jak ten poniżej. ale to tylko dla odwazniejszych osób.
Dołączona grafika

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 13:42

Okropieństwo....

#15 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 16:38

Okropieństwo....

Fakt, komunia, to nic dobrego... ;)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 17:51

Witam,

pozdrawiam

Nie pytaj, gdzie można zamówić/kupić tort na komunię, Ty lepiej zapytaj, gdzie można by
dostać trochę, tak nawet "za paznokieć" zdrowego rozsądku.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:16

Fakt, komunia, to nic dobrego... ;)

chodziło mi bardziej o tą kupę na zdjęciu ;P

#18 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:30

przecież to nie kupa, ale tort kakulcowy. do kupienia w cukierniach na specjalne zamówienie. drogi, bo ten mału ze zdjęcia kosztuje 65 zł. czekoladowy jak widać.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 19:35

Jak zwał tak zwał, wygląda okropnie ;P

#20 ~stefano~

~stefano~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 19:55

pomysl jak taki oderwany od całości trufel ze zdjęcia rozpuszcza sie w twoich ustach.
mały hardcore ale jaka sensacja wokół hehe
gorzej jak ktos przed uroczystoscia zrobi podmianke w WC :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych