Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TO OD KIEDY POLSKIE MEDIA DLA POLAKÓW?

PiS DO DZIEŁA

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~POLAK~

~POLAK~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 01:07:41

CZAS ZROBIĆ PORZĄDEK!

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 01:24:59

"Polskie" media obrażają Polaków!

Brawo PiS, nareszcie!! :)

 #3 Obecny1

Obecny1

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 25851 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 04:53:54

W czyich rękach są "polskie: media?  :wacko:#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 04:51:52

W czyich rękach są "polskie: media?  :wacko:

Repolonizacja mediów. PiS szykuje przepisy na zagranicznych wydawców :excl:
Rząd chce pracować nad rozwiązaniami, które - jak twierdzi wiceminister kultury Jarosław Sellin - zapewnią większy pluralizm własnościowy w mediach. Oznacza to powrót do pomysłów z początku kadencji, gdy PiS chciał ograniczać procentowy udział zagranicznego kapitału w mediach.
PiS już kolejny raz przymierza się do repolonizacji mediów. Repolonizująca ustawa miała być gotowa już pół roku temu. Rządząca partia planowała zmianę przepisów antymonopolowych tak, by jeden podmiot nie koncentrował w swoim ręku nadmiernej części rynku. Właściciel, który przekroczył pułap, musiałby odsprzedać część biznesu. Temat jednak przycichł, a Prawo i Sprawiedliwość skupiło się chwilowo na repolonizacji banków.
Temat udziału obcego kapitału w mediach jednak wraca i od razu nabiera tempa. Jak poinformował posłów wiceminister Sellin, rząd poprosił kilkanaście dni temu Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wskazanie ekspertów, z którymi mógłby pracować nad nowymi przepisami.
PiS szczególnie ubolewa nad rynkiem prasy regionalnej i lokalnej. Tutaj hegemonem jest koncern Polska Press, należący do niemieckiej grupy medialnej Verlagsgruppe Passau. Wydaje kilkanaście dzienników lokalnych w niemal całym kraju. Część z nich wychodzi pod wspólną marką "Polska". Ponadto koncern wydaje ponad setkę tygodników lokalnych. Łączna sprzedaż tych wszystkich tytułów to blisko milion egzemplarzy.#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 06:14:26

W czyich rękach są "polskie: media?  :wacko:

Czy przed wojną też wszystkie były niemieckie?#6 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 15:27:08

Czas wielki! :rolleyes:

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 08:54:14

Uwaga!!!
Jumanji Mischiefter/Obudź się Narodzie=
Dreistadt jest to znany troll na forach regionalnych. Używa wielu nicków i bardzo często rozmawia sam ze sobą inscenizując dialogi. Jego znane nicki to: Mischiefter, Stefan O., Phoenix, a także g7, ania ącka i inne niezliczone pseudonimy. Gość próbował rozwalić wątek o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24. Na szczęcie jego chory plan nie powiódł się a on sam został na stałe zbanowany. 
Proszę o ostrożność w kontaktach z tym trolem z uwagi na próby podszywania sie go pod inne osoby w celu wyłudzenia emaila lub konta na fb. 
Apeluję również do tutejszej moderacji by miała baczenie na tego niezrównoważonego człowieka. Więcej szczegółów jego działania podadzä moderatorzy gp24, szczególnie moderator Tytus oraz Serce-Czytelnik. 

Czemu piszesz tu pod dwoma nickami jednocześnie jumanji ? lubisz rozmawiać sam ze sobą ? 

 

"Parę słów o nicku jumanji piszącym tu ostanio jako  Quirinus i Santiago 

Nie wiecie najważniejszego , policja już dawno otrzymała na niego zgłoszenia od paru osób. Między innymi w sprawie Iwony Wieczorek.Niestety jak informuje mł. ins. Z komendy w Radziejowie. Nic w tym zakresie nie mogą zrobić nawet go przesłuchać. Osobnik ów tu zwany jumą, jest pod stałą opieką poradni zdrowia psychicznego, mówiąc wprost stwierdzono u niego schizofrenię paranoidalną , tu krótkie streszczenie tej choroby i objaw

Jeśli ma jakieś informacje w zakresie zaginionej niestety z powodu choroby nie może być przesłuchany i jest praktycznie poza prawem.

Ja jednak składam się do innego wniosku , wszystkie jego spiski, alfonsi , milicja to objaw w/w choroby toczącej jego mózg.

Na pytanie czy można mu zabronić pisać, policjant odpowiada , niestety nie.  Trzeba by wystąpić o ubezwłasnowolnienie i osadzenie w zakładzie zamkniętym."

 

To prawda co o Tobie piszą jumanji vel Santiago ? 

Ktoś nie wie kim jest jumanji , wpisać proszę w google jumanji  +forum wyskoczą tysiące fór gdzie ten chory człowiek przez całe dnie klepie tysiące postów pod setkami nicków.

 

JUMANJI Jesteś  wyjątkowym idiotą  który na dodatek nie przymuszany pokazuje wszystkim  swoje kretyństwo. Bierze się to z twojego stanu psychicznego. Ty tu kuuurwa mieszkasz   Wydaje ci się  ze możesz najwięcej, oburzasz się psycholu że  to co się tutaj dzieje nie idzie po twojej mysli 

Pozywasz? za co ? kogo ? kto z imienia i nazwiska  obsobaczył kogo? imię i nazwisko podaj !  ......... 

Ty starcze się lecz ! Myslisz  że  masz coś ważnego do przekazania ? ?trol jesteś ! trol całodobowy!, tyle że  jakoś tam zarejestrowany, przez to jeszcze bardziej butny i arogancki ! wku***asz się że nie pozwala ci się trolić bezkarnie !Ten twój spam wku***a, wiesz o tym, ale  na stanowczy odpór nie umiesz  sobie poradzić  więć bredzisz o pozwać?   SPAM  SPAMEM ! ! 

Goń się więc idioto ! Dopóki tego nie pojmiesz i będziesz  sobie swawolił musisz się  liczyć że tak będzie  I nie musi to być ktoś kto ma  rejestrację żeby ciebie sprowadzić  na właściwy poziom. Zwykły gość, bez kretyńskiego awataru, bez spamujących linków może ci pokazać  że nie jesteś  tutaj wyrocznią  i tym który  by chciał  dowodzić - NIE DOCZEKANIE  TWOJE  ! 

 

Zapamiętaj ten tekst, przemyśl go, walnij się w pierś i przestań trolić. Zaapeluj też do pozostałych rejestrowanych aby  nie spamowali. Forum to nie GG !Na forum mozna wymieniać poglądy poruszać   istotne problemy, a nie spamować !

 

I  co trollu-admin cie zlikwidował a ty mendo forumowa nowe konto załozyłeś o tej samej dziecinnej nazwie tylko z kropka? a jakiego maila podałeś hejterze? Znowu fikcyjnego? 

 

Dawniej : jumanji   dziś: Jumanji.

 

Nie tylko jumanji=Mischiefter =Dreistadt jest poważnie jeebn,ięty ale tez kilku innych d.e.b.ili typu KOALA, Ringo, bis-KOMANDOR, Fr,,anc, Pszczółka Maja=Śmieszka , ula, Kubuś Puchatek,  Mischiefter, SANDIEGO

. Forum Gazety Pomorskiej to przystań dla tych psycholi majaczących 24 godz. na dobę. Za przyzwoleniem styka i Naczelnego.

 

—————

 FORUM GAZETY POMORSKIEJ i GP24 TO SIEDLISKO UPOŚLEDZONYCH STARCÓW.

OPANOWAŁA JE BANDA CHORYCH PSYCHICZNIE STARCÓW TYPU BIS-SADEK-KOMANDOR, FR,AN,C-KIEŁ....T.Y..KA, ULA, PSZCZÓŁKA MAJA CZYLI ^MIRO^, RINGO, JUMANJI CZYLI MISCHIEFTER I JUMANJI.-KLON, KUBUŚ PUCHATEK, nowy2010. SANDIEGO=OBECNY1. NIESTETY TAK SAMO UPOSLEDZONA JEST ADMINISTRACJA I MODERATORZY FORUM POZWALAJĄC NA CHORĄ DZIAŁALNOŚĆ TYCH CZUBKÓW KTÓRZY OŚMIESZAJĄ GAZETĘ POMORSKĄ NA CAŁY KRAJ A NAWET ŚWIAT, BO LUDZIE-POLACY PRACUJĄCY W ŚWIECIE TAKŻE CZYTAJA TO FORUM ANTYPOLSKIE I ANTYKOŚCIELNE. TO JEDYNA GAZETA W POLSCE KTÓRA NIE DBA O SWOJE DOBRE IMIĘ HODUJĄC CZUBKÓW NA FORUM.

 

BIS SADEK=KOMADOR PUŚCIŁ FARBĘ-PSZCZÓŁKA MAJA TO BASIOR- INNI ZALOGOWANI WRAZ Z BISEM JUMANJI I FRA//,NCEM MAJA TEZ PO KILKA KONT. MAJEK I ULA TO MIRO I MARIOLKA ORAZ MARSJANEK; SANDIEGO=OBECNY1. SZOK. ZAMKNĄĆ TO FORUM SCHIZOFRENIKÓW RAZ NA ZAWSZE!!

 

Kto widział profil naszego "kolegi" Pszczółka Maja o kilku nickach wymienionych w temacie na zbiorniku? 
Zapraszam do komentowania:)
Dodam, że miał tego znacznie więcej, lecz gdy odkryto jego tożsamość te najbardziej odrażające usunął. 
To co obecnie można zobaczyć to np zdjęcie weryfikacyjne z pluszowym misiem i karteczką z jego nickiem. Na komentarz pewnej pani, cytuję "niezły gaguś z tego pluszaka", nasz kapral rezerwy odpowiada: "A chciałabyś zobaczyć jego ku***ka ?". 
Słynny filmik z tańcem wykonywanym w samym pampersie i wiele innych...
Ostrzegam przed tym dewi,,antem, jego konto na zbiorniku było kilka razy blokowane, najpierw przez treści wykraczające poza wszelkie normy obyczajowe przyjęte w cywilizowanym świecie, a później na wniosek kilkunastu kobiet, którym składał odrażające propozycje. 

forum.pomorska.pl/pszczolka-maja-vel-oszustmatrymonialny-i-jego-odrazajace-dew,,iacyjne-wyczyny-na-erotycznym-portalu-zbiornik-t174419

 

uwaga 

 pszczółka maja=Śmieszka  to dewiant   włażący  na  fora i udający człowieka. JEST TO NAJZWYCZAJNIEJSZY ZBOC,,ZENIEC -emerytowany trep,użytkownik portalu pornoZBIORNIK. Indywiduum to jest   przed 70 rokiem zycia, żona mu  zmarła,  kto wie czy nie zajego sprawą, córka się  wyrzekła bo  odszczepieniec nie szanuje nawet pamięci o matce i  odstawia kretyństwa na forach.

W ślad za nim przemiaszcza się też    jego towarzyszka rozpiierrdalania wszystkiego co ma jakąkolwiek  wartość na forach - jest to  ula ,  Wszelkie zadawanie się z tym c***jostwem prowadzi do  zaśmiecenia forum .

 

ku**r/w/y* bolszewicki syn trep Majek znowu uruchomił swoje klony i udaje dzici rocha i mariolke-d.e...b.i.l gada sam ze sobą pomyleniec.

TY STARY H/U/JU TRE,,PIE ZBOC,,,ZONY TERAZ MARIOLKE UDAJESZ A ZA CHWILĘ TAMARKĘ I MARSJANKA. TY MASZ COŚ Z DEKLEM PEDOFILU Z PLACÓW ZABAW

 

70Letni owad majek marzy aby mu choć raz stanął przed śmiercia, ula mu brandzluje bez skutku bo suchą p,,iczę ma rozkla,pa

 

WĄŻ DUSICIEL, PSZCZÓŁKA , JĘDREK OSZUST, GIENEK GAWRON,JUROR , MARSJANEK  MONISIA Z PAULINKA BARONECIKI I INNE KU,,RESTWO .....A TO JESZCZE NIE WSZYSTKIE  BAJKOWE PSYCHOPATYCZNE  WCIELENIA  PSYCHOLA

 

ostatni sort  upadłego  trepowskiego zapijaczonego  drastycznie zb,oczonego człowieczeństwa

tak  kończą komusze  trepiny, w samotności  w  syfie,smrodzie odchodów i z niemytymi starymi doczesnymi i zapuszczonymi członkami  podłego wcielenia

Kłamstwa drwiny,kpiny, granie na nosach moderacji największego  starego dewianta emerytowanego zlewa blisko 70 letniego dewianta Zalągł się tutaj stary  zboczony użytkownik  portalu porno  zbiornik. Jego nicki to Pszczółka  Maja- oszust matrymonialny- wilk,- jędruś lubuszanin, -gawron,- gienek- monisia i paulinka, muchomor,- juror,- wienwolf,- dziewanna, roch nieśmiały,- marsjanek i wiele wiele innych.

jest to chory osobnik bez rodziny  szkalujacy pamięc zmarłej  dawno temu żony,. Nie ma  bliskich którzy by z nim chciali utrzymywać jakikolwiek kontakt.  na forum  karmi go  taka szmata ulęńka która   lubi gnój i nieporządek. bardzo szmacie odpowiada gdy  moderatorzy nie mogą sobie poradzić z tym chorym na głowę osobnikiem .

 

Pszczółka Maja ty stary  blisko 70 letni odszczepieńcu jesteś  nieleczonym durniem któremu kiedyś  zmarła żona a on sobie z tego nic nie robił. Opanowałeś  podstawy  komputera i zacząłeś przebywać na erotycznych portalach typu zbiornik i inne zacząłeś  spamem i głupotą zaśmiecać wszystko gdzie wleziesz. Twoja córka wyrzekła się ciebie  bo  wstyd przynosisz i prawdopodobnie ma złe  wspomnienia ze swojego smutnego dzieciństwa.  jesteś jednym z największych śmieci i  ludzkiego  odrzutu  który w swej  zwierzęcej  samotności i wykluczeniu  robi na złość  wszystkim gdzie wlezie. jesteś tchórzem i   podstępnym  odrażającym nie mającym zadnych zasad nie uznającym żadnych norm  bydlakiem. jeszcze do niedawna  wtórowała ci  równie głupia ula którą jak się okazuje trzymasz szantażem   na forum. ta  szmata w kobiecym przyobleczeniu  została wciągnięta przez ciebie  w tę zabawę a teraz gdy masz jej tzw "dosje" nie ma wyjścia i w obawie żebyś jej nie ujawnił  musi ci  co jakiś czas towarzyszyć w rozwalaniu  forum. Nie jest zrozumiała postawa moderacji dlaczego ci na to pozwala. twój wiek jednak jest nadzieją że to już niedługo, jest też   szansa że  "polegniesz" od  tego co sam stosujesz.

 

wszyscy życzą ci wszystkiego najgorszego - rzadkie to życzenia  ale  na pewno szczere

 

Lekarzy psychiatrów bać się nie należy, tylko oni  są w stanie jakoś ci Pszczółko Majo stary d/e/b/ilu  pomóc wyjść  z  urojonej i trwającej do tej pory obsesji. To co  pleciesz  od  dłuższego czasu  kupy się nie  trzyma  a przy  każdorazowym wytykaniu ci że to urojenie  ty usiłujesz  opowieść jeszcze bardziej  ubarwić. Takie zdarzenie nigdy nie miało miejsca,. Emerytury nigdy nie można, nie wolno   komuś zabrać , zawieśić czy w jaki kolwiek sposób  zatrzymać czy nie wypłacić. Tylko śmierć świadczeniobiorcy   może być powodem  do zatrzymania wypłaty świadczenia.Nie kłam więcej, nie pogrążaj się  w psychozie, ty musisz zacząć wychodzić z tego świata  twojej iluzji, bo jeżeli nie, to cię  zgarną  z chaty i   długie rękawy kaftana zawiążą ci na plecach i  osadzą w dzwiękochłonnym pomieszczeniu.

                                           

Masz zdaje się  jeszcze historyjki o ukradzionych bananach w szpitalu, historyjki z obozów  harcerskich gdzie rzekomo  poznałeś uleńkę i  sporo innych rzeczy które  są świadectwem twojego  chorego umysłu. Konto na pornograficznym portalu Zbiornik to też   przykład twojego stanu psychicznego.Blisko 70 letni  staruszek   nie powinien tak postępować , trzeba zacząć chodzić do lekarza, bo inaczej stanie się tak jak pisałem - zgarną cię do czubków, a tam komputer  to se będziesz mógł na papierze toaletowym narysować#8 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 17:17:34

 

Uwaga!!!

Gość próbował rozwalić wątek o zaginonej Iwonie Wieczorek na forum gp24. Na szczęcie jego chory plan nie powiódł się a on sam został na stałe zbanowany.

To prawda co o Tobie piszą jumanji vel Santiago ?
wszystkie jego spiski, alfonsi , milicja

Ten twój
spam wku***a, wiesz o tym

 

A i widać to na wielu forach! B)

 

Kupiłeś i czy przeczytałeś już całą, a ciekawa - prawda? B)

 

"Opublikowano 12.04.2016 roku - Sopot by night. Bulwersujące fakty trójmiejskiego skandalu.

Samobójcza śmierć 14-letniej Anaid i aresztowanie jej prześladowcy „Krystka”, łowcy nastolatek, to wierzchołek góry lodowej.

Pod wodą Zatoki kryją się potwory.

Łowcę opłacali właściciele klubów, do których naganiał kolejne piękne dziewczyny, tolerowali go policjanci, chronili prokuratorzy umarzający dochodzenia.

Kim jest gwałciciel?

Kim są jego mocodawcy?

Dlaczego ten posępny układ trwa?

Kryminał non-fiction "Zatoka świń" już w księgarniach -  Wydawnictwo Agora"

l#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:12:12

Temat jednak przycichł, a Prawo i Sprawiedliwość skupiło się chwilowo na repolonizacji banków.
Temat udziału obcego kapitału w mediach jednak wraca i od razu nabiera tempa. Jak poinformował posłów wiceminister Sellin, rząd poprosił kilkanaście dni temu Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wskazanie ekspertów, z którymi mógłby pracować nad nowymi przepisami.
PiS szczególnie ubolewa nad rynkiem prasy regionalnej i lokalnej. Tutaj hegemonem jest koncern Polska Press, należący do niemieckiej grupy medialnej Verlagsgruppe Passau. Wydaje kilkanaście dzienników lokalnych w niemal całym kraju. Część z nich wychodzi pod wspólną marką "Polska". Ponadto koncern wydaje ponad setkę tygodników lokalnych. Łączna sprzedaż tych wszystkich tytułów to blisko milion egzemplarzy.

Repolonizacja mediów, banków, handlu zasadna i jest potrzebna, w mądry sposób należy ją przeprowadzić tylko tak, by znowu nie ucierpieli Polacy!#10 ~MARIA KONOPNICKA~

~MARIA KONOPNICKA~
 • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 08:28:00

W czyich rękach są "polskie: media?  :wacko:

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
Ni dzieci nam germanił.

Orężny wstanie hufiec nasz,
Duch będzie nam hetmanił,
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...#11 Dreistadt

Dreistadt

  Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 19430 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 17:03:00

W czasie wojny też były gazety dla Niemców i dla Polaków trochę inne.


Użytkownik Dreistadt edytował ten post 11 grudzień 2016 - 17:03:40


#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 grudzień 2016 - 06:32:15

"Polskie" media

W niedzielne popołudnie pasażer powiadomił straż pożarną o płonącym aucie, które zauważył w lesie z okna pociągu. Gdy samochód udało się dogasić, strażacy dokonali makabrycznego odkrycia: w środku znajdowały się, przykute łańcuchem do fotela zwłoki. Obok pojazdu znaleziono porzucony kluczyk do kłódki.#13 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 00:50:55

W czasie wojny też były gazety dla Niemców i dla Polaków trochę inne.#14 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:06:14

Repolonizacja mediów. PiS szykuje przepisy na zagranicznych wydawców :excl:


Rząd chce pracować nad rozwiązaniami, które - jak twierdzi wiceminister kultury Jarosław Sellin - zapewnią większy pluralizm własnościowy w mediach. Oznacza to powrót do pomysłów z początku kadencji, gdy PiS chciał ograniczać procentowy udział zagranicznego kapitału w mediach.


PiS już kolejny raz przymierza się do repolonizacji mediów.

Repolonizująca ustawa miała być gotowa już pół roku temu.

Rządząca partia planowała zmianę przepisów antymonopolowych tak, by jeden podmiot nie koncentrował w swoim ręku nadmiernej części rynku.

 

Właściciel, który przekroczył pułap, musiałby odsprzedać część biznesu.

 

Temat jednak przycichł, a Prawo i Sprawiedliwość skupiło się chwilowo na repolonizacji banków.


Temat udziału obcego kapitału w mediach jednak wraca i od razu nabiera tempa.

 

 

Jak poinformował posłów wiceminister Sellin, rząd poprosił kilkanaście dni temu Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wskazanie ekspertów, z którymi mógłby pracować nad nowymi przepisami.
PiS szczególnie ubolewa nad rynkiem prasy regionalnej i lokalnej. Tutaj hegemonem jest koncern Polska Press, należący do niemieckiej grupy medialnej Verlagsgruppe Passau. Wydaje kilkanaście dzienników lokalnych w niemal całym kraju. Część z nich wychodzi pod wspólną marką "Polska". Ponadto koncern wydaje ponad setkę tygodników lokalnych.

Łączna sprzedaż tych wszystkich tytułów to blisko milion egzemplarzy.

Temat udziału obcego kapitału w mediach jednak wraca i od razu nabiera tempa. ??? :o#15 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 22 czerwiec 2019 - 21:59:23

Nie ma dzisiaj konkretnych planów dotyczących repolonizacji mediów w Polsce – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Dodał, że narodowość mediów ma znaczenie, a obiektywność mediów jest fundamentem demokracji.

22.06.2019

https://www.tvp.info/43177625/morawiecki-nie-ma-planow-dotyczacych-repolonizacji-mediow#16 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 21:32:45

Posiadamy polskie media. 

 

"Radio Maryja – polska rozgłośnia radiowa .

Część emitowanych audycji pokrywa się z równoległą transmisją w Telewizji Trwam."

Telewizorni nie oglądam od lat, nie znam !

Czasem na necie włączałem sobie to radio, ale góra dwa dni byłem w stanie wytrzymać,  albowiem zbyt wirtualny przekaz rzeczywistości i manipulacja ! :angry:

 

 

Nasi robotnicy w sejmie nie to mają w głowie,  szukają sposobu  jakby tu  można z ludu ściągnąć kasę,  coby na Jarkowe plusy stało!  :unsure:


Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 27 czerwiec 2019 - 04:13:49


#17 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 21:26:21

Najgorsze w tym wszystkim, że to sami Polacy się nie szanują i wzajemnie opluwają !#18 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 15:04:06

To skąd biorą przykład?

Od samego kurdupla prezesa !!! :(
Nawet pieśni o tym tworzą artyści !

(...)

 

"...Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, czemu nas dzielisz dziś?,
na dobrych, co w ciemno idą za tobą i złych, co nie chcą tam iść?
Twoją ostoją, ci co się boją nowych nieznanych dni,
a ty ich mamisz tym, czym socjalizm przez lata mamił ich.
Dodałeś tylko kontusz i szablę, błądząc w przeszłości mgle,
gdy inni dawno w przyszłość wybiegli, pokonując swój lek...."


Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 28 czerwiec 2019 - 20:55:18


#19 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:35:27

O ludziach Wielkich tworzone są mity które przetrwać mogą tysiące lat... 

Tak !!!

 #20 Phoenix_7

Phoenix_7

  ** od 2010 roku na gp24 - 100 % - ORYGINAŁ ®

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4345 postów

Napisano 28 czerwiec 2019 - 21:02:26

Mirosław Hrynkiewicz - Pieśń o Jarosławie Kaczyńskim

 

"Wybacz mi ojcze, wybacz mi matko, że wódkę piję dziś sam,
bo tylko z wódką da się wyśpiewać, to co wyśpiewać chce wam.
Piję do lustra, telewizora, wokół bezpieczny jest świat,
a my tu sami wypowiadamy wojnę, my przeciw wam.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, co ci kazało, co?,
wypuścić z piekieł dawne demony, by nawiedziły nasz dom?
Było dla wszystkich tak oczywiste, kto tu jest dobry, kto zły,
po tej złej stronie zdrajcy czerwoni, a po tej dobrej wy.
Staliśmy razem przeciw czerwonym, gdy ty rzuciłeś nam w twarz,
pełną plugastwa puszkę Pandory, co podzieliła nas.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, na cóż ci było to?
kiedy my z czoła gnój ocieramy, czerwoni śmieją się w głos.
Zwycięstw jest mało w naszych annałach, miesiące symbole klęsk,
ten jeden sierpień zajaśniał pięknie, ty klęskę w nim widzieć chcesz.
Tylko zwycięstwa przynoszą chwałę, niech pozna je cały świat,
pamięć o klęskach, to dla nas lekcja, niech w naszych sercach trwa.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, jak milczeć mam, gdy ty,
nawet ten sierpień zamieniasz w klęskę, dzieląc na dobrych i złych.
Sąsiadów lepiej mieć za przyjaciół, lecz tobie, to nie w smak,
ty im nie ufasz, gdy zapraszają pod jeden wspólny dach.
Nasza Ojczyzna leży nad Wisłą, nie zdołasz przenieść jej,
ani za góry, ani za lasy, musi zostać, gdzie jest.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, sąsiadów dzielić chcesz,
na gorszych tych, co blisko nas żyją i lepszych za morzem gdzieś.
Wschód albo Zachód, drogę na Zachód otworzył sierpniowy dzień,
ty trzecią drogą chcesz nas prowadzić, gdzie?, nie wiadomo gdzie?
Ani na północ, nie na południe, na zachód, ani na wschód,
historia uczy i ty wiesz o tym, że nie ma trzecich dróg.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, czemu nas dzielisz dziś?,
na dobrych, co w ciemno idą za tobą i złych, co nie chcą tam iść?
Twoją ostoją, ci co się boją nowych nieznanych dni,
a ty ich mamisz tym, czym socjalizm przez lata mamił ich.
Dodałeś tylko kontusz i szablę, błądząc w przeszłości mgle,
gdy inni dawno w przyszłość wybiegli, pokonując swój lek.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, znów dzielisz chcesz, czy nie,
na dobrych tych, co boją się więcej i złych, co boją się mniej.
Na twym sztandarze Jezusa niosą, lecz jakąś inną ma twarz,
ten z Galilei kochał nas wszystkich, twój tylko niektórych z nas.
Jezus prawdziwy nie mieszka w Toruniu, on mieszka z nami ja wiem,
on kocha Żyda i Rosjanina, Niemca i ciebie i mnie.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, zamiast obdzielać nas w krąg,
tą Jezusową miłością wielką, Ty dzielisz każdy nasz dom.
Mąż przeciw żonie, kłótnie dozgonne, kto lepszym Polakiem był,
łóżko pod nimi wzdłuż przełamane, jakże odnajdą się w nim.
Syn przeciw ojcu, wnuk przeciw dziatkom, a przeciw siostrze brat,
w tylu rodzinach stół przerąbany, jak mają chleb na nim kłaść?
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, dom nasz i łóżko i stół,
nawet Jezusa z krzyżem drewnianym przepiłowałeś na pół.
Kto ciebie skrzywdził, anioł, czy diabeł, że tak odpłacasz nam,
dzielisz i ranisz i wiek upłynie nim wyliżemy się z ran.
Zatykam uszy, nie chcę już słyszeć, kto tu jest dobry, kto zły,
czas i historia na to odpowie, ale nie dziś i nie ty.
Wybacz mi ojcze, wybacz mi matko, wybaczcie mi ten stan,
że zamiast w wódce utopić smutki, w smutku topię się sam."


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych