Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

To był piękny i koszmarny dzień :: zobacz komentowany artykuł

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 09:50:00

Dzisiaj faktycznie się bardzo mało o tym mówi i analizuje , co przygotował ludziom jeden człowiek z wizją naprawy świata.A co tak naprawdę robił mordował ludzi i niszczył ich dobytek.Dziwię się tylko,że ktoś go może nazywać geniuszem. czytelnik

#2 ~Ad~

~Ad~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 20:41:00

W tej wizji naprawy świata miał za dużo przeciwników (i biernych widzów-leniów), żeby mu sięmogło powieść.Niestety, to samo stało się z komunizmem w ZSRR i socjalizmem we Wschodniej Europie.Fidel Castro jeszcze się trzyma, Chiny się nie dają i parę innych krajów próbuje od nowa.Geniuszem zostaje się obwołanym zazwyczaj pośmiertnie.Cały świat, ten ważniejszy, którego opinia ma ważkość, trzymał z Adolfem, handlował,uczestniczył w olimpiadzie w Berlinie, dawał pożyczki na wojnę, nawet błogosławił, a pojej końcu, szmuglował jej uczestników do Brazylii dla uniknięcia kary.Większość "postępków" Niemiec szła z duchem naukowym tamtych czasów i nie różniła sięw niczym od takich samych działań prowadzonych w innych cywilizowanych krajach.Jakże musiały ucieszyć się dzieci, że upiekła im się szkoła!!!Jakby się one ucieszyły dzisiaj, gdyby znowu jakaś wojna uwolniła ich od tego zboczenia,do jakiego doprowadzona jest szkoła obecnie.Za parę latek o Kaczorach i klerze będzie się mówiło gorzej niż o Adolfie.Z tym, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do ich "geniuszu".Wystarczy porównać opinię o Średniowieczu. Tą niecenzurowaną przez kler.

#3 ~kocham koty~

~kocham koty~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 16:56:58

Miałam dziś piękny dzień. Kot przyniósł do domu nietoperza. Salon i dywan w krwi, kot szczęśliwy, a ja nie wiem od czego zacząć sprzątanie.

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 07:00:08

Moderatorzy na tym forum są idiotami,

szczególnie Yktorn i smakosz.

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 20:01:55

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

#6 ~Koniec PIS bliski - hahaha~

~Koniec PIS bliski - hahaha~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 02:30:19

ku*** juz zajebalem kilka rzeczy w biedrze, co moze mi grozic i czy jest mozliwosc mnie namierzenia ? ze to ja ?

świadczy to o Twoim bardzo niskim poziomie, zarówno intelektualnym jak i finansowym... a grozi Ci tylko to, że do końca życia będziesz musiał się oglądać za siebie, bo wcześniej czy później Cię namierzę...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:16:25

świadczy to o Twoim bardzo niskim poziomie, zarówno intelektualnym jak i finansowym... a grozi Ci tylko to, że do końca życia będziesz musiał się oglądać za siebie, bo wcześniej czy później Cię namierzę...

masz rację, że koniec już niebawem z pojeb-ań-cami i squrvysynami.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 19:55:56

Moderatorzy na tym forum są idiotami,

szczególnie Yktorn i smakosz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych