Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zbulwersowany Gość~

~Zbulwersowany Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 15:01:43

A ja powiem tak !!!! Co do samego wypadku nic nie wiem ale autobus lini 11 mogli puścić  przez Skarszów Górny a nie ludzie czekali ponad 1.5 godziny i spóźnili się do pracy ,a młodzież do szkół !!!!!

#22 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 16:08:11

Jaka 7...to się stało krótko przed godziną 6, a droga byłazamknięta ponad 3 godziny. Ciekawe ile miał na liczniku załadowany TIR przy wyprzedzaniu osobówki???

#23 ~MŁODY~

~MŁODY~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 17:59:12

ku*** mać to było o 5,20  i wyprzedzał autobus i samochody osobowe i to trwało do godziny 9 rano . co wy odpier***acie tymi dużymi samochodami gdzie macie ku*** mać rozsądek i wyobraźnie dzięki bogu nikomu nic się nie stało a h** z tym drzewem a gmina powinna już dawno je pościnać 

#24 ~swiadek~

~swiadek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 19:03:27

dokladnie, nie byl swiadkiem wypadku a ocenia innych, bszczelnosc.

Tak się składa, że jestem świadkiem, w innym przypadku nie zabierałbym w ogóle głosu. Ty to nazywasz mandatem? Myślę, że ta marna kwota cię nie otrzeźwi skoro zabierasz jeszcze głos na forum. Mylicie pojęcie wyprzedzania z wymijaniem. Szanowny Panie kierowco osobówki, dziękuj kierowcy z ciężarówki za sprawność i trzeźwość umysłu bo gdyby wybrał Ciebie a nie pobocze to nie byłoby tak kolorowo. Pierwsze co - winien zawsze jest kierowca ciężarowego, który w tym wypadku nie zawinił. Mijał zatrzymujący się na przystanku autobus i tegoż uzdolnionego kierowcę osobówki bez lusterek i kierunkowskazów. Zastanówcie się co piszecie, to nie brawura i brak wyobraźni a nieodpowiedzialność i senność.

#25 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 22:06:44

To Ty czlowieku pomysl, ciezarowka, ktora wiezie kamienie i groz ma jechac wiecej niz 60 na godzine? I na dodatek wyprzedza osobowke i autobus. Zazdroszcze wyobrazni !

#26 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2015 - 22:30:18

A tam stoja male dzieci czekaja na szkolny pks bez opieki i nikt z tym nic nie zrobi a jak by tak wjechal tym tirem . kiedys nie daj boze tam dojdzie to tragedji i wtedy moze cos z tym zrobia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych