Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~RR~

~RR~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:20:00

Ale urwał !

#2 ~mala440~

~mala440~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:25:43

Przewoził gruz i kamienie i wyprzedzał osobówke? Facet jest Homo Sapiens??? Bo mam wątpliwości!

Ile może jechać cięzarówka? 90 na godzine? Kto im daje uprawnienia???

#3 ~melman2585~

~melman2585~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:37:21

to mnie wyprzedzał,niemalże na skrzyżowaniu.faktem jest że jechał szybko.

#4 ~jaaaaa~

~jaaaaa~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:43:38

Kierowca osobówki zajechał droge ciążarówce. Został ukarany mandatem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:56:32

Nie ma to jak rzetelna informacja. Zdarzenie miało miejsce nie przed szóstą , a kilkanaście minut po piątej. Do zdarzenia pojechały dwa wozy Straży Pożarnej, karetka oraz policja.

#6 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 09:58:57

Te ciężarówki to zmora na naszych drogach. Zapie..... że głowa mała.Te co przewozą drzewa tak samo.Gdzie panowie z policji.Na tym odcinku powinni drogę kontrolować codziennie i karać .A TAK NA MARGINESIE TO NIE TIR TYLKO CIĄGNIK SIODŁOWY Z NACZEPĄ!!!!!!!!!!!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:00:41

Kierowca osobówki zajechał droge ciążarówce. Został ukarany mandatem.

kierowca osobówki przyjął mandat,ale wydaje mi się że powinien zachować czujność przy wyprzedzaniu na skrzyżowaniu.

#8 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:02:08

Przewoził gruz i kamienie i wyprzedzał osobówkę? Facet jest Homo Sapiens??? Bo mam wątpliwości!

Ile może jechać ciężarówka? 90 na godzine? Kto im daje uprawnienia???

Kto daje uprawnienia osobą które jadą tak wolno, że trzeba je wyprzedzać ciężarówką która ma ogranicznik ustawiony na 80-kilka km/h???

#9 ~ren~

~ren~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:09:02

zawinił kierowca osobówki, facet bez wyobraźni i bez lusterek najwyraźniej. jak jeszcze śpisz to nie wsiadaj za kółko cepie.

#10 ~mala440~

~mala440~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:13:42

Kto daje uprawnienia osobą które jadą tak wolno, że trzeba je wyprzedzać ciężarówką która ma ogranicznik ustawiony na 80-kilka km/h???

A gzdie masz taki ogranicznik????? Ja dużo jeżdzę i wiem, ze oni, ciężarówkami, to grubo powyżej stówy jadą!

#11 ~spiesz sie pomalu~

~spiesz sie pomalu~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 10:21:44

zabraklo strazy gminnej - pewnie  jeszcze spali

Nie ma to jak rzetelna informacja. Zdarzenie miało miejsce nie przed szóstą , a kilkanaście minut po piątej. Do zdarzenia pojechały dwa wozy Straży Pożarnej, karetka oraz policja.

#12 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:17:33

zawinił kierowca osobówki, facet bez wyobraźni i bez lusterek najwyraźniej. jak jeszcze śpisz to nie wsiadaj za kółko cepie.

nie obrażaj nikogo na forum.

#13 ~Kiero~

~Kiero~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:18:50

A gzdie masz taki ogranicznik????? Ja dużo jeżdzę i wiem, ze oni, ciężarówkami, to grubo powyżej stówy jadą!

No jak jeździsz 60km/h to ci się wydaje, że jeżdżą 100km/h. Otóż pojazd samochodowy powyżej 3,5T D.M.C. ma obowiązek mieć zamontowany rejestrator czasu pracy kierowcy wraz z ogranicznikiem prędkości odpowiadającą w tabeli ustawowej (nie dotyczy autobusów rejsowych, których prędkość może być podwyższona do 100km/h.) Wszystkie czasy jazdy oraz prędkości są rejestrowane przez owe tachografy. Tak więc zamiast pisać bzdury proszę zapoznać się z tematem i nie imputować na temat o którym nie ma się pojęcia.  A z drugiej strony jazda samochodem osobowym w granicach prędkości 50-70km/h (jeżeli nie wynika z warunków atmosferycznych bądź obecnej sytuacji drogowej) poza terenem zabudowanym powinna być karana jako 

Jazda z prędkością utrudniającą ruch innym kierującym

Akt prawny naruszenia: art. 19 ust. 2 pkt 1 Grzywna lub mandat: 50 - 200 (2 pkt. karne).

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:54:51

No jak jeździsz 60km/h to ci się wydaje, że jeżdżą 100km/h. Otóż ........

otoz na takiej dro0dze dla ponad 3,5 t predkosc dop to.70 km/h

gdyby byly dwa pasy w jednym kier. to 80 km/h - czy ktos widzial

TIRa jadacego z taka predkoscia ? a te wszystkie tacho i inne ograniczniki mozna ....  A ja fijacikiem mogiem sie telepac i 50

i 70 i mozesz mnie cmoknac bo jest to predkosc bezpieczna ,dostosowana do warunkow drogowych

i atmosferycznych oraz predyspozycji kierowcy  i nie utrudnia ruchu innym kierujacym tylko dziczy drogowej!

#15 ~sprawca~

~sprawca~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 11:59:01

przyjąłem mandat,poza tym nie musisz mnie obrażać,jak nie byłeś świadkiem zdarzenia.

#16 ~swiadek~

~swiadek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 13:02:58

Kierowca ciężarówki młody bez wyobraźni wyprzedza w konarach w drzewach i jeszcze na skrzyżowaniu zaladowany gdzie miał wyobraźnię. Tylko się spieszą dobrze ze ludzi nie pozabijal.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 13:10:30

No jak jeździsz 60km/h to ci się wydaje, że jeżdżą 100km/h. Otóż ........

otoz na takiej dro0dze dla ponad 3,5 t predkosc dop to.70 km/h

gdyby byly dwa pasy w jednym kier. to 80 km/h - czy ktos widzial

TIRa jadacego z taka predkoscia ? a te wszystkie tacho i inne ograniczniki mozna ....  A ja fijacikiem mogiem sie telepac i 50

i 70 i mozesz mnie cmoknac bo jest to predkosc bezpieczna ,dostosowana do warunkow drogowych

i atmosferycznych oraz predyspozycji kierowcy  i nie utrudnia ruchu innym kierujacym tylko dziczy drogowej!

NORMALNYM kierowcom przeszkadza i to bardzo! Tacy ludzie nie powinni wsiadać za kierownicę to przez nich i ich ,,fjaciki,, na które odkładali 30 lat  tworzą się korki i niebezpieczne sytuacje drogowe, które  wymuszają na NORMALNYCH nie nawiedzonych kierowcach podejmowanie niekiedy ryzykownych decyzji, ale no cóż kapelusznikom i ich wozidełkom  nie wytłumaczysz...

à propos panie kolego predyspozycji nadal pan każe na siebie mówić mężczyzna, bo po stylu napisania pana jazdy można wywnioskować, że jedyne co z męskich czynności panu zostało to golenie :) 

#18 ~v~

~v~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 13:38:00

NORMALNYM kierowcom przeszkadza i to bardzo! Tacy ludzie nie powinni wsiadać za kierownicę to przez nich i ich ,,fjaciki,, na które odkładali 30 lat  tworzą się korki i niebezpieczne sytuacje drogowe, które  wymuszają na NORMALNYCH nie nawiedzonych kierowcach podejmowanie niekiedy ryzykownych decyzji, ale no cóż kapelusznikom i ich wozidełkom  nie wytłumaczysz...

à propos panie kolego predyspozycji nadal pan każe na siebie mówić mężczyzna, bo po stylu napisania pana jazdy można wywnioskować, że jedyne co z męskich czynności panu zostało to golenie :) 

Pewnie jesteś jeszcze młody i niewiele widziałeś.

Prędkość ma być dostosowana do warunków jazdy i sytuacji na drodze. Proste i nie skomplikowane. Gdyby każdy stosował takie zasady, nie byłoby wypadków. 

Tobie się wydaje, że im szybciej się jedziesz, tym bardziej jesteś męski.Takich super męskich widziałem już w trumnach, wyglądali blado i mizernie. Pasuje ci taki scenariusz?

Przemyśl to sobie dokładnie.

#19 ~tt~

~tt~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 14:06:38

przyjąłem mandat,poza tym nie musisz mnie obrażać,jak nie byłeś świadkiem zdarzenia.

dokladnie, nie byl swiadkiem wypadku a ocenia innych, bszczelnosc.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 14:56:54

Kierowca ciężarówki młody bez wyobraźni wyprzedza w konarach w drzewach i jeszcze na skrzyżowaniu zaladowany gdzie miał wyobraźnię. Tylko się spieszą dobrze ze ludzi nie pozabijal.

a miał sie ciągnać tirem 60 na godzine za jakimś idiotom który nie wie że ma lusterka i keirunkowskaz? wezcie pomyślcie do cholery. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych