Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

textilmarket

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~izydora~

~izydora~
  • Goście

Napisano 27 październik 2012 - 18:41:47

Textimarket znów szuka do pracy nie idź tam bo oni szukają na okrągło.Pracujesz tyko do kolejnego remanentu nie jesteś w stanie upilnować klientów brak zabezpieczeń a i tak winny jest pracownik.Jest to kolejna rekrutacja dziwna polityka firmy pod psem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 10:36:04

Widziałam dzisiaj ofertę pracy da sprzedawcy jaja sobie robią ale taka to ich polityka nie tylko w Słupsku ale we wszystkich placówkach w kraju :angry:

#3 ~ZUZA~

~ZUZA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 13:03:35

Polityka tej firmy jest chora i żałosna . Z daleka jak od Bin Ladena , nawet on był lepszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 15:23:13

Oni nie mają,żadnej polityki,mają w du*** ludzi,traktują jak szmaty bez,żadnego szacunku dla drugiego człowieka.Pracowałam tam długo i zostałam tak właśnie potraktowana przez moją rkskę w 10 min zostałam zwolniona za ciężką i uczciwą pracę.Tak zostałam doceniona za moje wysiłki...ale znajdę lepszą prace bez takiego mobingu jaki w textilu panuje.....pozdrawiam wszystkich,którzy tam pracowali!!!!!

#5 ~ARLETA~

~ARLETA~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2014 - 15:05:01

Oni nie mają,żadnej polityki,mają w du*** ludzi,traktują jak szmaty bez,żadnego szacunku dla drugiego człowieka.Pracowałam tam długo i zostałam tak właśnie potraktowana przez moją rkskę w 10 min zostałam zwolniona za ciężką i uczciwą pracę.Tak zostałam doceniona za moje wysiłki...ale znajdę lepszą prace bez takiego mobingu jaki w textilu panuje.....pozdrawiam wszystkich,którzy tam pracowali!!!!!

ja pracuje juz pare dni i mysle ze najwazniejsze jest zeby byla super zaloga  i kierowniczka to mozna gory przenosic,wtedy chce sie pracowac jak jeden drugiego szanuje,u nas taka jest narazie i mam nadzieje  ze tak zostanie

#6 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2014 - 10:56:08

Textimarket znów szuka do pracy nie idź tam bo oni szukają na okrągło.Pracujesz tyko do kolejnego remanentu nie jesteś w stanie upilnować klientów brak zabezpieczeń a i tak winny jest pracownik.Jest to kolejna rekrutacja dziwna polityka firmy pod psem.

praca tam jest ciężka za gówniane pieniądze co dwa tygodnie gazetka promocyjna przy której jest tyle roboty że brak czasu dla klienta a wymagają dobrych wyników sprzedaży. Trzeba polecać kuwety których nikt nie chce kupować a potem to odbija się na premi. Regionalna ciśnie z każdej możliwej strony liczy się tylko dobra sprzedaż i kaprysy regionalnej. To od tego czy regionalna cię polubi będzie zależeć czy popracujesz czy dostaniesz kopa z dnia na dzień.

#7 polinka

polinka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:06:09

Czyli "zasady" jak w każdej sieciówce. Jeśli tylko możecie, trzymajcie się z daleka, bo zapłacicie za to zdrowiem psychicznym...

#8 ~Pankenuna~

~Pankenuna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 18:06:37

Pracowałam całe 4 dni. Dno jakich mało. Na umowie 7zl brutto, a miało być na rękę, co i tak jest rzeczą śmieszną. Odeszłam w dzień kiedy opier***ono mnie że przyszlam do pracy na 14:00, a miałam być na tą godzinę, a nie wcześniej, i kazano mi zostać po godzinach po 20:00 bo jaśnie kierowniczka nie zdążyła zrobić czegoś wcześniej, za darmo. Robi się tam wszystko- układa towar, ogarnia 2 komputery, pracuje na sklepie z dostawami codziennym, z niemal codzienną inwentaryzacja, klipsuje, zamiata, mopuje, obsługuje klientow. Tego jest tak dużo że przez 8h pracy nie wolno Ci zjeść kanapki ani na chwilę usiąść, bo od razu wołają na sklep. Torby które się nosi mają po 20kg (na oko). Trzeba patrzeć czy nikt nie kradnie, a jak kradnie to odpowiadasz finansowo. Jak na kasie jest minus to odpowiadasz finansowo. Hajs za sprzedaż z okolic kasy i za kasę fiskalna to dodatkowe do 150zl spod lady, bez umowy. Kołchoz po którym można się tylko nabawic odcisków na stopach i palcach.

#9 ~baska~

~baska~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:56:41

Pracowałam całe 4 dni. Dno jakich mało. Na umowie 7zl brutto, a miało być na rękę, co i tak jest rzeczą śmieszną. Odeszłam w dzień kiedy opier***ono mnie że przyszlam do pracy na 14:00, a miałam być na tą godzinę, a nie wcześniej, i kazano mi zostać po godzinach po 20:00 bo jaśnie kierowniczka nie zdążyła zrobić czegoś wcześniej, za darmo. Robi się tam wszystko- układa towar, ogarnia 2 komputery, pracuje na sklepie z dostawami codziennym, z niemal codzienną inwentaryzacja, klipsuje, zamiata, mopuje, obsługuje klientow. Tego jest tak dużo że przez 8h pracy nie wolno Ci zjeść kanapki ani na chwilę usiąść, bo od razu wołają na sklep. Torby które się nosi mają po 20kg (na oko). Trzeba patrzeć czy nikt nie kradnie, a jak kradnie to odpowiadasz finansowo. Jak na kasie jest minus to odpowiadasz finansowo. Hajs za sprzedaż z okolic kasy i za kasę fiskalna to dodatkowe do 150zl spod lady, bez umowy. Kołchoz po którym można się tylko nabawic odcisków na stopach i palcach.

zgadza się

#10 PiOrD

PiOrD

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:14:10

Może warto doradzić się znajomych w tej kwestii? Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie :)

#11 ~Kierownik~

~Kierownik~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 18:38:47

TXM ? Nie ma chyba firmy ktora gorzej traktuje ludzi . Szkoda nerwow i staran bo i tak ktos podetrze sobie tym d*** . Firma oby jak najszybciej upadla , oszczedza troche ludzi . Rekrutacja co chwile , ludzie kradna pracownicy zostaja zwalniani . Jedno wielko DNO , polecam nie aplikowac ..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych