Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Termin pierwszego spotkania grupy Flohmarkt Miastko

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rumelski~

~Rumelski~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 14:12:27

Z wielką przyjemnością informujemy że już można zbierać swoje drobiazgi z szafy by skorzystać z wydarzenia zwanego Flohmarkt Miastko. 30 maj, w ogólnodostępnym publicznym miejscu o ktorym dowiesz się z artykułów w lokalnych gazetach. Zaproś znajomych bo bedzie nas wiecej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 14:43:15

Jaka ładna Polska nazwa :) flohmarkt
Masojć kupi wszystko i do Niemiec wywiezie

#3 ~Ja Ci to mówię~

~Ja Ci to mówię~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 20:46:03

Okazuje się więcej ludzi zna nazwę flohmarkt pewnie dlatego ja.. że byli w Niemczech nie raz. A Ty co kręcisz kasę na swoich kolegach ze stowarzyszenia. Czy koledzy wiedzą ile robisz na boku? Myślę że chętnie się dowiedzą. Będzie super temat do gp. Pamiętaj że zapytam o rozliczenia gotówki starostwa. Czekam na twój odzew ludzie muszą się dowiedzieć o PCHLI TARG MIASTKO. Ty tego dokonasz.

#4 ~Darjusz ci powie~

~Darjusz ci powie~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 11:34:39

Ciekawe jak chcesz ludzi powstrzymać przed uczestnictwem w tak innowacyjnym wydarzeniu jakim jest flohmarkt. Dokładna nazwa nie ma tu znaczenia. Chodzi o to by to Miastko na nowo mogło żyć dzięki starej tradycji handlu. Tak się składa że twórców bedzie co najmniej 7 bo tyle dokladnie potrzeba. Gdybyś nie był betonem dareczku to byś skorzystał z tego co ludzie tworzą. Mój udział nie ma tu praktycznie żadnego znaczenia. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystkich.

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 13:10:41

Jaki Dariusz?? Jakie stowarzyszenie ??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych