Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Teresa Świeboda - ocena pracy w Radzie Miasta Ustka.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
71 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: - (5 użytkowników oddało głos)

Czy uważasz, że powinien zostać radnym nowej kadencji 2010-2014

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Głosowano Nie (4 głosów [80.00%])

Procent z głosów: 80.00%

3. Głosowano Totalna kompromitacja i błazenada , jesli zdecyduje sie kandydować po raz kolejny. (1 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

Jak oceniasz działalność radnego w tej kadencji ?

1. Aktywny i dociekliwy radny, dobrze dba o interesy miasta. (0 głosów [0.00%])

2. Kompetentny , ale nie do końca wie, co dla Ustki dobre. (0 głosów [0.00%])

3. Czasami zabiera głos na sesjach i komisjach, wie nad czym toczy się dyskusja (0 głosów [0.00%])

4. Czasami wie, nad czym głosuje. (0 głosów [0.00%])

5. Głosowano Typ BMW , bierny, mierny ale wierny. (5 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

6. Nie mam zdania. (0 głosów [0.00%])

Głosuj

#1 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2010 - 18:27:03

Teresa Stefania ŚWIEBODA (ur. 1947)

wybrana 12.11.2006, głosów 197, poparcie 22,67% okr. 1
Komitet Wyborczy - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

#2 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2010 - 17:13:55

Tu można głosować bez potrzeby logowania się kliknij

#3 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 18:32:10

Teresko kochana daj sobie spokój idż już na zasłużoną emerytutę , działasz czy pracujesz tylko ze względów ekonimicznych. Nie męcz nas swoją osobą starczy już tego udawania że coś robisz dziwię sie ze tezymają ciebie jeszcze w uzdrowisku.

#4 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 21:31:09

Teresko kochana daj sobie spokój idż już na zasłużoną emerytutę , działasz czy pracujesz tylko ze względów ekonimicznych. Nie męcz nas swoją osobą starczy już tego udawania że coś robisz dziwię sie ze tezymają ciebie jeszcze w uzdrowisku.

Ta twoja TERESKA tak leczy ludzi, że jeszcze bardziej chorzy opuszczają uzdrowisko.

#5 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2011 - 21:34:29

Tereska jest taka dumna z siebie ,że na komisję uzdrowiskową nie widziała potrzeby zaproszenia PANA LUBICZA.

#6 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 18:04:44

Mam nadzieję,że Lubicz wyśle ją na zasłuony wypoczynek niech zwolni miejsce młodym a nie naciąga Państwo biorąc emeryturę w Uzdrowisku wypłatę w urzędzie diety itp.I jak w Polsce ma bydż dobrze jak jedna osoba potrafi brac trzy wypłaty podobnie robi Olech i jeszcze kilka osób w dobie kryzysu i bezrobocia to chańba.

#7 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2011 - 19:03:07

Mam nadzieję,że Lubicz wyśle ją na zasłuony wypoczynek niech zwolni miejsce młodym a nie naciąga Państwo biorąc emeryturę w Uzdrowisku wypłatę w urzędzie diety itp.I jak w Polsce ma bydż dobrze jak jedna osoba potrafi brac trzy wypłaty podobnie robi Olech i jeszcze kilka osób w dobie kryzysu i bezrobocia to chańba.

Kupując ;Uzdrowisko USTKA; w umowie postawiono mu takie warunki iż musiał zatrudnic tzw starą kadrę.No i zatrudnił!z nawykami nie chcących pracowac.Potrzeba dużo czasu żeby doprowadzic to wszystko do względnej równowagi.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 11:36:47

w dobie kryzysu i bezrobocia to chańba

wieksz hanba ze dorosly pisze na forum a pisac nie potrafi.

Dla strony zachodniej radna nie zrobila niczego. Nie slyszalem by poparla oddolne inicjatywy mieszkancow, by zabiegala o porzadek na dzielnicy, by zwrocila uwage na braki infrastrukjturalne. Nie istnieje jako radna zachodu. z reszta to samo mozna powiedziec o reszcie radnych.

DIETETYCZKA !

#9 ~MAJ~

~MAJ~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 17:06:03

wieksz hanba ze dorosly pisze na forum a pisac nie potrafi.

Dla strony zachodniej radna nie zrobila niczego. Nie slyszalem by poparla oddolne inicjatywy mieszkancow, by zabiegala o porzadek na dzielnicy, by zwrocila uwage na braki infrastrukjturalne. Nie istnieje jako radna zachodu. z reszta to samo mozna powiedziec o reszcie radnych.

DIETETYCZKA !

PO stronie zachodniej bardzo aktywny jest radny Siudek.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 20:41:21

PO stronie zachodniej bardzo aktywny jest radny Siudek.

aktywny to był ale przed wyborami! :) teraz jakoś jego aktywności nie widzę, za to czytam jego zarozumiałe teksty, świadczące że popadł w samozachwyt! Niebezpieczne to jest, następne wybory nie muszą być już tak pomyślne dla radnego Siudka!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 08:46:54

Radny Siudek dziala jak mu sie nada temat, sam mija problemy obojetnie, ciekawe czy zauwazyl ze sprzet ciezki rozjezdzil chodnik na Zubrzyckiego, koło przystanku. Pewnie nie, bo jezdzi tylko autem. Ciekawe czy widzi brak koszy na smieci, co za tym idzie ogolnopanujący syf z papierkami i butelkami. Ulica Wilcza przy której mieszka wymaga całych 4h nakładu pracy by poprawić kilka zapadnietych płyt.

Podobnie jest z radna Świebodą, mieszkańcy sami robią parki w lesie stawiaja prowizoryczne siedziska, bo radna niedowidzi chyba. Doszło do tego że nawet teren miejski sprzątaja samodzielnie mieszkańcy bo nie ma mocnych żeby za ZGK ktos sie wziął.

Z działkami i syfiacymi działkowcami też nie ma problemu.

RADNI ZACHODU TO DARMOZJADY !!!!! Kto wybiera ich na następne kadencje ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 20:07:46

Radny Siudek dziala jak mu sie nada temat, sam mija problemy obojetnie, ciekawe czy zauwazyl ze sprzet ciezki rozjezdzil chodnik na Zubrzyckiego, koło przystanku. Pewnie nie, bo jezdzi tylko autem. Ciekawe czy widzi brak koszy na smieci, co za tym idzie ogolnopanujący syf z papierkami i butelkami. Ulica Wilcza przy której mieszka wymaga całych 4h nakładu pracy by poprawić kilka zapadnietych płyt.Podobnie jest z radna Świebodą, mieszkańcy sami robią parki w lesie stawiaja prowizoryczne siedziska, bo radna niedowidzi chyba. Doszło do tego że nawet teren miejski sprzątaja samodzielnie mieszkańcy bo nie ma mocnych żeby za ZGK ktos sie wziął.Z działkami i syfiacymi działkowcami też nie ma problemu.RADNI ZACHODU TO DARMOZJADY !!!!! Kto wybiera ich na następne kadencje ?

wiesz co ja mieszkam w bloku po zachodniej stronie, ale często spaceruję po osiedlu Kwiatowym, i to co piszesz to stek bzdur! sam mam wiele zastrzeżeń co do radnych, ale ten brak koszy to chyba jakiś żart! tyle co chodzę to wiedże, czym napełniane są kosze uliczne na tym osiedlu, przede wszystkim workami z okolicznych domków. Na co więcej koszy, żeby każdy właściciel miał kosz pod swoim domem, żeby nie musiał daleko chodzić? :angry:
Ogólny syf to robią sami mieszkańcy walący śmieci do ulicznych koszy a później wala się to wokół. Jak dla mnie powinni zabrać wszystkie kosze z tego osiedla, bo spacerowiczów to tam praktycznie nie ma, a kosz to każdy powinien mieć na swoim podwórku! :angry:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 15:04:16

koszy to chyba jakiś żart! tyle co chodzę to wiedże, czym napełniane są kosze uliczne na tym osiedlu, przede wszystkim workami z okolicznych domków. Na co więcej koszy, żeby każdy właściciel miał kosz pod swoim domem, żeby nie musiał daleko chodzić?

Czesciowo masz racje w sezonie wywalaja. ale skoro sa pelne smieci podrzuconych to nie ma miejsca na smieci komunalne - zostawiane przez idacych ulicami. nie wiem ile jestes w stanie zobaczyc idac spacerem jak tam juz 2 dekady mieszkam, raczej kiepskie przyrownanie.Jesli widzisz problem pelnych koszow - to rownie widoczny jest problem braku reakcji radnych na prosby o zwiekszenie ilosci patroli. haszcze rosnace do brody ogolna spychologia opisana przez Wszolka "nie wiem czyje to sa smieci dlaczego miasto ma je sprzatac?" miasto umie tylko podatki kasowac i wcielac podwyzki.

mam wrazenie ze jakis radny z zachodu odpisal. nie pisz ze mieszkasz w bloku skoro masz IP z puli domkow

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 20:11:05

Czesciowo masz racje w sezonie wywalaja. ale skoro sa pelne smieci podrzuconych to nie ma miejsca na smieci komunalne - zostawiane przez idacych ulicami. nie wiem ile jestes w stanie zobaczyc idac spacerem jak tam juz 2 dekady mieszkam, raczej kiepskie przyrownanie.Jesli widzisz problem pelnych koszow - to rownie widoczny jest problem braku reakcji radnych na prosby o zwiekszenie ilosci patroli. haszcze rosnace do brody ogolna spychologia opisana przez Wszolka "nie wiem czyje to sa smieci dlaczego miasto ma je sprzatac?" miasto umie tylko podatki kasowac i wcielac podwyzki.mam wrazenie ze jakis radny z zachodu odpisal. nie pisz ze mieszkasz w bloku skoro masz IP z puli domkow

wiesz co wydaje mi się, że sam nadto korzystasz z ulicznych koszy, dlatego też o nie tak walczysz. Nie chce się chodzić za daleko? :D Idąc niedawno, więc nie w sezonie, ulicą Kwiatową widziałem takie piękne 2 wory, jeden na koszu drugi obok. Wczasowicze podrzucili czy mieszkańcy? Kosze to powinny stać tam gdzie ludzie chodzą np na ul Darłowskiej a nie na osiedlu domków jednorodzinnych.
I weź przestań z tym IP, bo chyba nie bardzo wiesz o co z nim chodzi, i nie wiem czy próbujesz mnie przestraszyć, bo tylko się ośmieszyłeś :D Skąd ty niby znasz nr IP użytkownika forum? No a z tym "IP z puli domków" to mnie rozwaliłeś, nie ukrywam, że wolałbym domek ale muszę zadowolić się mieszkaniem w bloku, więc nie ubaw z ciebie miałem niezły :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 14:09:46

wiesz co wydaje mi się, że sam nadto korzystasz z ulicznych koszy, dlatego też o nie tak walczysz.

ze sie wtrace. brak koszow wkur..mnie do bialosci bo ustczanie mieszkajacy na dzialkach teraz wyrzucaja smieci pod ogrodzenia, mniejsze zlo jesli ladowaly w miejskim koszu, teraz nie ma kosza, za to smieci leca na moja posesje i niekiedy np papierki po lodach wisza mi na siatce ogrodzeniowej, a menelizm wracajacy na wodnice wypierdziela po drodze co tylko sie da, zrobie fotki jak to wyglada u mnie pod plotem.

Brak kosza powoduje ze smieci wyzbierane pod moim ogrodzeniem i mojej posesji laduja w moim koszu za wywoz ktorego musze placic. od dzis koniec, bede kopcil smieciami w ognisku na kupie ktora sie uzbiera z grabienia.

Niektore z koszow sa pomalowane sprayami i widac wyraznie ze z kwiatowego zostaly rozwiezione do centrum.
np na ul Liliowej stoja, z rozanej zniknely. Koszow nie ma a smieci sa.

p.s do twojej wiadomosci - wiekszosc ludzi z domkow ma kontrolowane umowy na wywoz. dzialkowcy nie musza mic takiej umowy dlatego ciagle wywoza smieci do koszow i lasu. lapani niejedniokrotnie uciekaja albo mowia ze nic sie nie stalo...
Ja wole smieci w koszu niz latajace po osiedlu.

a co do IP wystarczy uruchomic forum w programie szpiegujacym typu proxy i masz co kto i gdzie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 20:02:08

ze sie wtrace. brak koszow wkur..mnie do bialosci bo ustczanie mieszkajacy na dzialkach teraz wyrzucaja smieci pod ogrodzenia, mniejsze zlo jesli ladowaly w miejskim koszu, teraz nie ma kosza, za to smieci leca na moja posesje i niekiedy np papierki po lodach wisza mi na siatce ogrodzeniowej, a menelizm wracajacy na wodnice wypierdziela po drodze co tylko sie da, zrobie fotki jak to wyglada u mnie pod plotem.Brak kosza powoduje ze smieci wyzbierane pod moim ogrodzeniem i mojej posesji laduja w moim koszu za wywoz ktorego musze placic. od dzis koniec, bede kopcil smieciami w ognisku na kupie ktora sie uzbiera z grabienia.Niektore z koszow sa pomalowane sprayami i widac wyraznie ze z kwiatowego zostaly rozwiezione do centrum.np na ul Liliowej stoja, z rozanej zniknely. Koszow nie ma a smieci sa.p.s do twojej wiadomosci - wiekszosc ludzi z domkow ma kontrolowane umowy na wywoz. dzialkowcy nie musza mic takiej umowy dlatego ciagle wywoza smieci do koszow i lasu. lapani niejedniokrotnie uciekaja albo mowia ze nic sie nie stalo...Ja wole smieci w koszu niz latajace po osiedlu.a co do IP wystarczy uruchomic forum w programie szpiegujacym typu proxy i masz co kto i gdzie.

piszesz nadal takie bzdety, że przykro czytać! gdzie ci koszy brakuje? na os. Kwiatowym? jesteś chyba niepoważny! kosz na koszu i każdy napełniany przez cwanych mieszkańców z domków. A miasto płaci za wywóz cwaniackich śmieci.
I w ogóle wiesz jaki jest sens ustawiania takich koszy? są one dla przechodniów, a gdzie na Kwiatowym są ci spacerowicze? Nie ma, są mieszkańcy i ci którzy do kościoła chodzą w niedzielę, więc koło kościoła niech te kosze będą. Menele to idą chyba Darłowską a nie szwendają się po osiedlu :lol: czyli bzdury, bzdury, bzdury... :P
a z tym programem chłopie... poczytaj trochę w necie jak możesz kogoś namierzyć za pomocą programów szpiegujących i zmień tą zabawkę, którą masz bo nie działa! :) (pula IP dla domków, dowcip tygodnia :D ) Zastanów się następnym razem 2 razy zanim coś napiszesz, bo kompromitujesz się swoimi wpisami coraz bardziej!

#17 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:07:11

nasza szanowna radna powinna zniknąc z życia publicznego i to na dobre.Przez lata kadencji nie zrobiła nic a nawet działała na szkodę miasta.Tak samo z uzdrowiskiem.Jej nieróbstwo wpływa na opinię całej kadry tam zatrudnionej,a prawda jest taka,że przy obsłudze kuracjuszy trzeba się napracować i to ciężko.Ta Pani potrafi tylko robić wielki szum wokół swojej osoby,nawet Lubicz dał się na to nabrac.Ale i On obudzi się z ręką w nocniku.

#18 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 14:43:27

Menele to idą chyba Darłowską a nie szwendają się po osiedlu czyli bzdury, bzdury, bzdury...
piszesz nadal takie bzdety, że przykro czytać!

Widze ktos faktycznie mieszka na zachodzie. Pojecia nie masz o czym piszesz. Poematy "z chyba" mozesz pisac o swoim Koscielniaka czy Walki mlodych.

Kosze zniknely z ul Krokusowej(Liliowa) z Rozanej z Krokusowej (Azaliowej) z Konwaliowej, Rumiankowej, Staly tez na Chabrowej i Makowej. Ten co pisze o dzialkowcach ma racje, z Chabrowej wklejano zdjecia jak wyglada okolica. Zamiast ganiac tych co smieca zabiera sie kosze.

Pokaz mi bzdety bo narazie na tym slowotoku to raczej sam siebie skompromitowales. Na Kowalewskiego 1 kosz Morska Zeglarzy zero. Nawet osmarkanej chusteczki nie mozna wyrzucic czy papierka po wafelku. O puszce po piwie czy coli juz nawet nie mowie.

Chyba tylko ktos od radnej moze pisac takie broniace akcje typu bzdury. Mowi sie w kolko o tym ze brak egzekwowania prawa zaczyna sie od braku wiedzy radnych na te tematy i to jest glowny problem sygnalizowany od lat. Zbieracze pepierkow koncza na ulicy Zubrzyckiego.

#19 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 16:10:56

Widze ktos faktycznie mieszka na zachodzie. Pojecia nie masz o czym piszesz. Poematy "z chyba" mozesz pisac o swoim Koscielniaka czy Walki mlodych.

Kosze zniknely z ul Krokusowej(Liliowa) z Rozanej z Krokusowej (Azaliowej) z Konwaliowej, Rumiankowej, Staly tez na Chabrowej i Makowej. Ten co pisze o dzialkowcach ma racje, z Chabrowej wklejano zdjecia jak wyglada okolica. Zamiast ganiac tych co smieca zabiera sie kosze.

Pokaz mi bzdety bo narazie na tym slowotoku to raczej sam siebie skompromitowales. Na Kowalewskiego 1 kosz Morska Zeglarzy zero. Nawet osmarkanej chusteczki nie mozna wyrzucic czy papierka po wafelku. O puszce po piwie czy coli juz nawet nie mowie.

Chyba tylko ktos od radnej moze pisac takie broniace akcje typu bzdury. Mowi sie w kolko o tym ze brak egzekwowania prawa zaczyna sie od braku wiedzy radnych na te tematy i to jest glowny problem sygnalizowany od lat. Zbieracze pepierkow koncza na ulicy Zubrzyckiego.

Chocbyś to co napisaleś podsunął na kartce pod nos radnej Świebodzie, to ona i tak tego nie zauważy, tak jak nie widzi otaczającej rzeczywistości. Ale kwotę i kratkę na liście płac, gdzie podpisuje pobranie co miesiąc diety radnej to widzi doskonale.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 21:42:52

Ktoś błysnął ! Pisze się że smietników mało, a ktoś pisze że wcale nie i że mieszkańcy sami sobie syfią pod furtka sic!. Płacimy podatki które na to idą, żeby kosze były i sprzątano z nich jak są pełne. Tak samo radni biorą dietę za to żeby sie interesowali. To samo straż miejska i policja które latem, w nocy nie patrolują najliczniej zamieszkanej strefy zachodu - czyli Walki młodych i peryferii. Większość ludzi którzy sprzątaja za ZGK tereny wokół domów, ze śmieci , liści, chwastów "urobek wywozi" do lasu między kwiatowym I a II. Na dziś są takie fakty. Radni zachodu nie współpracują, nie interesują się rozwiązaniami problemów na podstawie sygnałów od mieszkańców, troszke spotkań było, niedowiarkom polecam przyjść i posłuchać tłumaczeń radnych i wiecznie związanych rąk, oraz giganta Siudka, który ciągle informuje burmistrza, ale problemów nie rozwiązuje.
Najlesze rozwiązanie to postawić słupki pod sklepem żeby wracającym z pracy i robiącym zakupy utrudnić parkowanie.
Na ten problem szybko znaleziono słuszne rozwiązanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych