Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tatuaż Lata 2010. Wybierz najlepszy tatuaż :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 19:20:59

Tatuaż wykonała w studiu w Gdańsku. Nie kryje, że jego wykonanie w delikatnych miejscach na ciele było bardzo bolesne, dlatego podzielono na trzy sesje w odstępach dwumiesięcznych.

Muszę Panią zmartwić, Pani Justyno, że usuwanie boli niestety jeszcze bardziej...

#2 ~killingtime~

~killingtime~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 23:52:37

a ja wysyłam sms'y i wcale ich nie widać. Wynik cały czas jest bez zmian.A wysłałam ich 10.

#3 ~K.K~

~K.K~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2010 - 20:31:39

Dodam ze wlascicielka tego smiesznego tatuazu, sama na siebie w blyskawicznym tempie wysylala smski dzisiaj, jej ranging urosl o kilkanascie glosow w ciagu kilku minut wiec sama na sibei wysylala, ale wstyd hehehehe..widac chce sobie wytatuować nastepną landrynke a nie ma kasy :)ale zenada.

#4 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 10:03:48

Dodam ze wlascicielka tego smiesznego tatuazu, sama na siebie w blyskawicznym tempie wysylala smski dzisiaj, jej ranging urosl o kilkanascie glosow w ciagu kilku minut wiec sama na sibei wysylala, ale wstyd hehehehe..widac chce sobie wytatuować nastepną landrynke a nie ma kasy :)ale zenada.

a Ty uboga w rozum kobieto pomyśl troszeczke zanim zaczynasz kogo kolwiek obrazac .... po pierwsze nawet jesli uczestnik wysyła sms na siebie nie ma w tym nic złego - każdy chce wygrać......po drugie osoba ta nie musiała jednak tego robić gdyż ma liczne grono przyjaciół, kochanych osób oraz rodzinę i to właśnie te osoby nie myśląc o cenie wysyłały te smsy.....natomiast po trzecie żal mi Ciebie starasz się ośmieszyć na forum osobę która jednak zasłużenie wygrała a Ty niestety godma pożałowania "k.k" nie wzbudziłaś żadnego zainteresowania a wręcz odwrotnie jedynie litość i pożałowanie pisząc taką wiadomość. A tak na koniec słodycze są słodkie i smaczne a Ty jakże wredna i określona! Zapamiętaj sobie powyższe słowa i więcej nie oceniaj nie mając ku temu podstaw i uwierz nie każdy jest tak płytki jak Ty!

#5 ~nataliax1987~

~nataliax1987~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 10:05:22

a Ty uboga w rozum kobieto pomyśl troszeczke zanim zaczynasz kogo kolwiek obrazac .... po pierwsze nawet jesli uczestnik wysyła sms na siebie nie ma w tym nic złego - każdy chce wygrać......po drugie osoba ta nie musiała jednak tego robić gdyż ma liczne grono przyjaciół, kochanych osób oraz rodzinę i to właśnie te osoby nie myśląc o cenie wysyłały te smsy.....natomiast po trzecie żal mi Ciebie starasz się ośmieszyć na forum osobę która jednak zasłużenie wygrała a Ty niestety godma pożałowania "k.k" nie wzbudziłaś żadnego zainteresowania a wręcz odwrotnie jedynie litość i pożałowanie pisząc taką wiadomość. A tak na koniec słodycze są słodkie i smaczne a Ty jakże wredna i określona! Zapamiętaj sobie powyższe słowa i więcej nie oceniaj nie mając ku temu podstaw i uwierz nie każdy jest tak płytki jak Ty!

Gratulacje Justyna ;)

#6 ~anetal26~

~anetal26~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 13:41:39

A my kochana Natalko głosujemy na najlepszy tatuaż, a nie na najmilszą osobe!!!! A skoro one są takie słodkie to sama se podobne zrób!!! I nie obrażaj ludzi, każdy może mieć swoje zdanie, tatuaże sie nie podobają i każdy może wyrazić swoją opinie (po to jest forum)!!! A ty odrazu ludzi od pustaków wyzywasz!!! Lepsza chyba więc nie jesteś! Pozdrawiam Cię - Łosia

#7 ~FOG~

~FOG~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 21:13:06

Droga Anetko.

Piszesz, że forum jest od wyrażania własnych opinii.

Tak więc - gratuluję pierwszego ( zasłużonego miejsca ). Piszecie " tatuaż musi mieć przesłanie " - to ja pytam , gdzie kur.. widzicie przesłanie w czaszce na plecach , smoku na ramieniu , elfiku na łopatce czy innych pierdołach ?

Konkurs był jaki był, sporo niedociągnięć i nie jest to wina uczestników.

Drodzy użytkownicy, skoro żal wam pośladki ściska to nie wyżywajcie się na forum i nie obrażajcie innych uczestników snując wasze chore domysły. Każdy może się napinać przez internet prawda ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych