Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie materiały budowlane...

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 arek46

arek46

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2016 - 13:51:37

Jeśli ktoś poszukuję wysokiej  jakoś a przy okazji w dobrych cenach materiałów budowlanych to polecam zajrzeć na http://poliweglan-producent.pl

#42 marco88

marco88

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2017 - 21:34:49

Osobiście zaproponuję firmę https://www.bricoman...rialy-budowlane, która ma w ofercie ogrom materiałów budowlanych w niskich cenach, a przy tym są wysokiej jakości. Robiąc remont w domu rok temu kupiłem u nich wszystkie potrzebne rzeczy i jestem bardzo zadowolony z tego wyboru :)

#43 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:39:52

Materiały budowlane trzeba dobierać adekwatnie do ich jakości, a nie taniości. Trzeba sięgać po te z najwyższej półki, jeśli nie chcemy żeby odbiło się to na efekcie końcowych prac. Oczywiście większość z Was zapewne powie, że za jakość trzeba zapłacić. Otóż jak się wie gdzie szukać, to się znajdzie atrakcyjne oferty. Idealnym przykładem jest https://www.stukpuk.pl/ gdzie z pewnością zrobicie korzystne zakupy i nie przepłacicie.

#44 olik90

olik90

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 październik 2018 - 10:38:20

Polecam zakup materiałów budowlanych w firmie Uciechowski - bardzo dobra jakość. A cena...?
Nie są najtańsze, ale za jakość się płaci.

Użytkownik olik90 edytował ten post 16 styczeń 2019 - 14:29:29

#45 Ollo

Ollo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 12:31:33

Jeżeli chodzi o ogrzewanie elektyczne to tylko firma Trzymaj się ciepło gwarancja, jakość i cena   B)

#46 IwonaTel

IwonaTel

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:01:45

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone informacje. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)

#47 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 08:53:32

Termat to firma, posiadającą niezwykle szeroką ofertę z zakresu keramzytowych materiałów budowlanych oraz stropów Teriva. Materiały solidne i najwyższej jakości.  zawsze służą fachową poradą. 

#48 ~damianos~

~damianos~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:11:10

Jak szukasz tanio i solidnie to może Arsen? Kupowałem tam kilka razy i wydaje mi się, że zaoszczedzilem

#49 ~damianos~

~damianos~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:11:35

Jak szukasz tanio i solidnie to może Arsen? Kupowałem tam kilka razy i wydaje mi się, że zaoszczedzilem

#50 ~Żelqovy~

~Żelqovy~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 13:29:39

Kupuję na arsen24 bo często maja fajne promocje, a poza tym zawsze wszystko przychodzi porządnie zapakowane i szybko realizują zlecenia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych