Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie materiały budowlane...

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 14:59:30

Co to za rymy?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2013 - 14:56:57

Na jakiej ulicy jest VOX?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 11:50:38

na www.zumi.pl

#24 Lotson97

Lotson97

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 09:57:17

Mój wuja budował się nad morzem to materiały z Poznania woził, bo mu wychodziło taniej.

Nad morzem wszystko 2 razy droższe było.

Przykład rotband 22 złote a tam 49 złote. Masakra. :D

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2013 - 11:15:13

Mój wuja budował się nad morzem to materiały z Poznania woził, bo mu wychodziło taniej.

Nad morzem wszystko 2 razy droższe było.

Przykład rotband 22 złote a tam 49 złote. Masakra. :D

poznaniacy na wczasach na 2 dzien to nawet obierki gotuja po ziemniakach zeby taniej bylo.

juz my was znamy najwieksze po taksiarzach zlotowy

transport pewnie darmowy mial na generator od keshy

#26 ~inwestor~

~inwestor~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 21:48:46

Drugi dom pod Ustka buduje i to i owo moge napisac.

Zasada numer jeden - brac ile sie da od producentow i omijac posrednikow.

W promieniu 100km od Ustki macie producentow ok 70% materialow potrzebnych przy budowie domu. Kilka TIRow kupilem w Koszalinie, bo o wiele taniej niz w Slupsku.

Drobnice biore w Emagu po negocjacjach, pomaga,ze chlopaki maja w cenie HDSa i sa niezli logistycznie, wystarczy telefon i za kilka godzin ewentualnie na drugi dzien mam to na budowie.

FIMAL i BAT jest u mnie skreslony, bo ceny nie do zaakceptowania. Te sklady sa ulubione przez budowlancow, ktorym inwestor dal carte blanche na zakupy. Nabija mu na wztke ile sie da nie liczac sie z kosztami i potem dostana za to od Fimala darmowa wyrzynarke czy inna wiertarke.

#27 ~3553542404~

~3553542404~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2013 - 11:32:59

Wszystko kwestia dogadania się i umiejętności negocjacji od tego tak naprawdę zależy w jakiej cenie kupisz, ciężka budowlanka jest wszędzie na tym samym poziomie plus/minus jedna firma ma taniej to druga coś innego ale to się wyrównuje, jeżeli chodzi o typową wykończeniówkę na która idzie tak naprawdę najwięcej pieniędzy  tutaj  najlepsze ceny na drzwi/podłogi glazurę dostałem na przemysłowej w Voxie  mam gdzieś zachowane większość wycen postaram się odszukać  zeskanuje i wrzucę do porównania.

#28 ~Gergs~

~Gergs~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 12:19:27

Ja polecam sklep internetowy ehak24.pl. Można tam kupić tanie liny stalowe i zawiesia.

#29 ~Mica~

~Mica~
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 21:48:07

np. w Cegielni Michałów, Mokrsko -

#30 segar

segar

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 15 luty 2014 - 10:04:05

Na zumi znajdziesz najlepsze propozycje.

#31 ~Daniek46~

~Daniek46~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 11:53:28

Cześć. Mam takie pytanko. Wiecie może, gdzie tanio kupić wszelkiej maści materiały budowlane gdzieś w okolicach Ustki, albo nawet dalej? Robię remont z żoną, no i szukamy tanich materiałów... Z góry dzięki za pomoc.

Cześć, polecam galeriapsb.pl duży wybór materiałów budowlanych.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2014 - 12:35:58

często kupiję w emagu w ustce i porównując ceny z innymi punktami budowlanymi jest taniej lub podobnie - castoramy i obi się niestety chowają.

#33 ~kuki~

~kuki~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:39:37

Z sklepów znam sklep styrostyl.pl, ale tam sztukateria różnego rodzaju. Szerszy asortyment na pewno ma castorama bo teraz ma wiele punktów w polsce.

#34 przybelskip

przybelskip

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 sierpień 2014 - 08:47:39

Może poszukaj przez internet, czesto materiały budowlane można taniej zamówić przez Internet, nawet z transportem wychodzi taniej, niz kupując w markecie na miejscu!

#35 ~Horacy~

~Horacy~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 14:44:28

Obecnie najtaniej to chyba będzie zakup online.

Zwłaszcza, że możesz porównać różne hurtownie no i allegro. Potem biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny można kupować   :P Ze swojej strony mogę polecić domiremont.pl który oferuje swoje produkty 20% taniej od hurtowych cen katalogowych, oferta jest skierowana głównie do firm i wykonawców. Nie mniej obsługują również klientów indywidualnych na domiremont.eu  :wink: polecam

#36 CzekoladowaMagia

CzekoladowaMagia

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 12:19:31

Jak dla mnie zamawianie przez internet to najlepsza opcja. Zawsze trafiam na produkty tańsze niż w sklepach stacjonarnych a fakt, że kurier dostarcza mi wszystko do drzwi to bardzo wygodna opcja dla mnie :) polecam śmiało www.stukpuk.pl głównie z powodu dużego wyboru i cen :)

#37 ~marek.l~

~marek.l~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 10:38:42

Bardzo tanio dobrej jakości papę zgrzewalną udało mi się namierzyć jakiś czas temu przez stronę esklepypsb.pl. Dobry portal, bo pozwala dotrzeć tylko do sklepów, które mają znaczek PSB. Przejrzyście zrobiona stronka, łatwo wyłowić z ofert te promocyjne.

#38 ~jacek9~

~jacek9~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 13:48:59

Jeśli jesteście przed zakupem materiałów budowlanych, polecam zobaczyć najnowsze wyniki badań Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego dotyczących jakości materiałów i dokonać rozsądnego zakupu...

#39 ~czarek7~

~czarek7~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 11:35:51

Fajną ofertę w systemie ma Termo Organika, lepiej trochę więcej zainwestować i mieć gwarancję! Po co wyrzucać pieniądze w błoto na produkty fatalnej jakości...

#40 MikołajBrzo

MikołajBrzo

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2016 - 11:13:27

Tutaj http://sklep.metalzb...pl/262-bednarka mają tanie materiały. Ja u nich zamawiałem bednarki i ceny mają świetne. Zobaczcie sobie sami. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych