Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tanie materiały budowlane...

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~OlekRobotnik~

~OlekRobotnik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 20:16:22

Cześć. Mam takie pytanko. Wiecie może, gdzie tanio kupić wszelkiej maści materiały budowlane gdzieś w okolicach Ustki, albo nawet dalej? Robię remont z żoną, no i szukamy tanich materiałów... Z góry dzięki za pomoc.

#2 ~Januszorn~

~Januszorn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:12:06

nie wiem czy cie to zainteresuje, ale znam jeden sklep dobry, tylko ze on jest w Słupsku i w Bytowie bodajze, ale podam jakby cos :) On sie nazywa Mar-Pol. Moj tesc niedawno tam kupowal drzwi, no ale sa tam tez chyba inne materialy budowlane.

#3 ~OlekRobotnik~

~OlekRobotnik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:14:53

Aha, no ok, sprawdzę, bo widzę, że mają swoją stronę internetową.
A nie wiesz może, czy oferują w tym sklepie Mar-Pol jakieś pokrycia dachowe? Trudno w okolicah Ustki znaleźć jakiś tani sklep, który to oferuje ;/

#4 ~Januszorn~

~Januszorn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:17:31

na ich stronie pisze ze sprzedaja takie rzeczy, wystarczy wejsc w dzial "Oferta" a potem "Pokrycia dachowe" :)

#5 ~OlekRobotnik~

~OlekRobotnik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:22:35

Ok. Dzięki wielkie za pomoc. Przejadę się tam i sprawdzę, co tak naprawdę oferują i za ile:)
Cześć.

#6 ~Januszorn~

~Januszorn~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:23:44

nie ma sprawy polecam sie na przyszlosc :P

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 22:32:52

kretyńska próba autoreklamy! :D NIby dialog na forum :P Żenada!!! Tak właśnie upadają marki firmy, przez bzdurną autopromcję! :angry:

#8 ~OlekRobotnik~

~OlekRobotnik~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 23:18:16

Gdzie ty tutaj niby dzieciaku widzisz jakąś autoreklamę? Nie można pytania zadać? Wiesz w ogóle jak wygląda autoreklama? O ile się dobrze orientuję, to podaje się wtedy linki reklamujące jakąś stronę, bierze udział w rozmowie więcej użytkowników itp... Matko, co za dzieci się rodzą na tym świecie.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 08:16:03

ja kupowalem wszystko w fimalu - postawilem kawe na lawe

mam 20 tys do wydania chce to to to i to ..ile dostane rabatu bo firma xxxxx daje mi tyle ..pani policzyla i dostalem lacznie 2,5 rabatu polecam fimal bo jest tanio i transport tani ....

kupilem 200 m2 polbruku, 90 mb kraweznikow, 100 mb foliikorkowej, taczke, rury do przewodow i same przewody, dreny 50 mb reszte dokupilem w Emagu na wylocie bo ceny tez konkurencyjne..

ZADNEJ AUTOREKLAMY tu nie widze !!!

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:03:16

a mnie w fimalu się nie podoba, wybór raczej kiepski, ceny takie jak wszędzie a obsługa do bani. Ceny targować można wszędzie, wiem z doświadczenia, bo jestem świeżo po remoncie.

#11 ~Januszorn~

~Januszorn~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 11:45:39

tez raczej niepolecalbym fimala, mój znajomy twierdził, ze tam mają drogo ;/ Przejedźcie się do sklepu, ktory zaproponowalem wyzej zalozycielowi tematu, czyli do Mar-Polu, albo jak kto woli składów budowlanych VOX, no i porównajcie sobie ceny. Wyjdzie wam tam o wiele taniej:)
pozdrawiam.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 14:08:37

nie skumales ani pyty..
ja ceny negocjowalem a ty je spisales

czaisz juz róznice?

#13 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 15:13:42

a mnie w fimalu się nie podoba, wybór raczej kiepski, ceny takie jak wszędzie a obsługa do bani. Ceny targować można wszędzie, wiem z doświadczenia, bo jestem świeżo po remoncie.

FIMAL jest wzorowo zaopatrzony ,dobre ceny ,szeroki asortyment.NIESTETY!!!załoga kiepska ,olewająca,zupełnie niekompetentna.Myślę,że przy lepszym zaangażowaniu i kulturze utargi by się z pewnością podwoiły.Chamstwo ,chamstwo,chamstwo.Niemniej są i stanowiska prowadzone wzorowo.

#14 ~MirekSławno~

~MirekSławno~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 15:31:00

Prawda jest taka że w takich sklepach fimal castorama obi czym większy sklep tym obsługa gorsza to takie maszynki do robienia pieniedzy tutaj nie ma czasu żeby wysłać pracownika na szkolenie żeby on się tego co sprzedaje porządnie nauczył ale to chyba przez to że w takich firmach jest spora rotacja pracowników to kiedy oni mają się nauczyć jak ich rzucają z kąta w kąt

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 20:08:34

Gdzie ty tutaj niby dzieciaku widzisz jakąś autoreklamę? Nie można pytania zadać? Wiesz w ogóle jak wygląda autoreklama? O ile się dobrze orientuję, to podaje się wtedy linki reklamujące jakąś stronę, bierze udział w rozmowie więcej użytkowników itp... Matko, co za dzieci się rodzą na tym świecie.

drogi sprzedawco w sklepie budowlanym! co do autoreklamy masz mgliste pojęcie, a twoja próba jej zdefiniowana jest godna... domyśl się kogo :) Nie dziwota więc, że uważasz, że twój plan był świetny i nikt niczego się nie domyśli :)
Matko, co za handlowców teraz mamy, co nawet sprytnej reklamy nie potrafią zrobić...

#16 ~OlekRobotnik~

~OlekRobotnik~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 22:42:43

Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Doszukuj się czegoś, czego nie ma, powodzenia. Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości? Jeśli tak, nie spamuj przynajmniej w tym temacie. Zwykła rozmowa, zwykła odpowiedź i pomoc innych to jest według ciebie autoreklama? Matko kochana...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2012 - 23:18:30

Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Doszukuj się czegoś, czego nie ma, powodzenia. Jakieś przykre doświadczenia z przeszłości? Jeśli tak, nie spamuj przynajmniej w tym temacie. Zwykła rozmowa, zwykła odpowiedź i pomoc innych to jest według ciebie autoreklama? Matko kochana...

weź, mamisynku nie ośmieszaj się :) nie wiesz co to autoreklama, nie wiesz co to spam... zanim zaczniesz swoje "akcje" robotniku pogłęb swą wiedzę, choćby przez wikipedię :) powodzenia!

#18 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 00:15:36

Prawda jest taka że w takich sklepach fimal castorama obi czym większy sklep tym obsługa gorsza to takie maszynki do robienia pieniedzy tutaj nie ma czasu żeby wysłać pracownika na szkolenie żeby on się tego co sprzedaje porządnie nauczył ale to chyba przez to że w takich firmach jest spora rotacja pracowników to kiedy oni mają się nauczyć jak ich rzucają z kąta w kąt

Nawet najlepsze szkolenie tych cymbałów [prostaków] nie nauczy.Do FIMALU już nigdy nie pojadę ,a i wszystkim znajomym zakupy tam odradzę.

CHCESZ MIEC MIESIĄC MIEC DO DUPY ? TO W FIMALU ZRÓB ZAKUPY.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 17:31:51

tez raczej niepolecalbym fimala, mój znajomy twierdził, ze tam mają drogo ;/ Przejedźcie się do sklepu, ktory zaproponowalem wyzej zalozycielowi tematu, czyli do Mar-Polu, albo jak kto woli składów budowlanych VOX, no i porównajcie sobie ceny. Wyjdzie wam tam o wiele taniej:)
pozdrawiam.

Na jakiej ulicy jest VOX?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 14:41:24

cytat lewatywy :
"CHCESZ MIEC MIESIĄC MIEC DO DUPY ? TO W FIMALU ZRÓB ZAKUPY."

zamiast mózgu chcesz mieć grzyby czytaj posty lewatywy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych