Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 15:35:13

Dzisiaj jadlem "U Jadzi" w Rowach. Wiecej tam nie pójdę i nikomu nie polecam.

#42 sofasa99

sofasa99

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2014 - 10:59:38

ja zawsze sobie szukam tu kuponów i różnego rodzaju promocji http://www.godealla....ie/restauracje/ , bo w sezonie właściwie każda lepsza knajpka teraz takie rzeczy wrzuca do sieci więc można naprawdę tanio się żywić nawet przez cały pobyt :D

#43 Marek Domański

Marek Domański

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2015 - 10:24:26

Ja dopiero w tym roku planuję urlop w Rowach, ale chyba musze odnowotać sobie wszystkie wskazane przez Was restauracje. Póki co zarezerwowałem sobie już pokój w Słoneczku i zobaczymy jak uda się wyjazd:)

http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/rowy

#44 ~AntyPO~

~AntyPO~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 15:30:46

UWAGA NA ZŁODZIEI Z TAWERNY TAHITI !!!

ceny dodatków (surówek,frytek,talarków itp.) podają nie za porcję tylko za kilogram.

Na rachunku wychodzi zestaw surówek 10,50,-  podczas gdy w innych knajpach w Rowach na ogół 4-5pln. talarki smażone porcja wyszła 9,90,- !!!

Niestety dopiero po konsumpcji dostrzegłem za budynkiem auto "właściciela" ,zapewne wsiowego cwaniaczka,bmw coupe warte na oko 100.000,-

Nie dorabiajcie proszę tego oszusta !!!

Pozdr.

Leny

#45 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 15:15:00

UWAGA NA ZŁODZIEI Z TAWERNY TAHITI !!!

ceny dodatków (surówek,frytek,talarków itp.) podają nie za porcję tylko za kilogram.

Na rachunku wychodzi zestaw surówek 10,50,-  podczas gdy w innych knajpach w Rowach na ogół 4-5pln. talarki smażone porcja wyszła 9,90,- !!!

Niestety dopiero po konsumpcji dostrzegłem za budynkiem auto "właściciela" ,zapewne wsiowego cwaniaczka,bmw coupe warte na oko 100.000,-

Nie dorabiajcie proszę tego oszusta !!!

Pozdr.

Leny

Potwierdzam tą opinie. Naciągają ludzi i tyle. Od lat omijam ich szerokim łukiem.Nawet kelnerzy z przystani sami mówią ,że ździerstwo tam jest.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 15:22:16

Dzisiaj jadlem "U Jadzi" w Rowach. Wiecej tam nie pójdę i nikomu nie polecam.

A ja wręcz przeciwnie.Polecam. Typowo domowe jedzonko.Duże porcje,właściciel nie skąpi. Na wybrane danie czeka się max 3-4 min.a nie jak w niektórych po 30-40 minut.

#47 ~letnik~

~letnik~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2015 - 22:45:20

NIKOMU KTO CHCE TANIO WYPOCZYWAĆ NIE POLECAMY USTKI!!!
Drogo, paskudnie, jeden wyzysk! Zwłaszcza nie polecamy knajpy obok latarni niemiła obsługa i drożyzna. Kawa na promenadzie chyba najdroższa w Polsce. Brudno, lepiąca się posadzka, straszny hałas wszędzie. Jednego zdania na lodach zamienić nie można, bo albo wydziera się jakiś pacan ze statku, albo jakaś kapela w porcie tak „gra” że słychać ich w Łebie! A na samej promenadzie powstało wesołe miasteczko dla kolonistów od grania w idiotycznego cymbergaja! Wszędzie wydzierają japy przez głośniki ‘NUMEREK 45 PROSZĘĘĘĘĘ” i tak co sekunda. Omijać i jeszcze ras omijać Ustkę. Podrąbie, Rowy, Czołpino to jest TO. Tu wiedza co to wypoczynek i kontemplacja. Ustka WRZASKIEM I HAŁASEM STOI, TO NIE KURORT TO DOM WARIATÓW NA PLACU ZABAW!

Jedz do Mielna, tam to dopiero jest jazgot, ze nie mozna wysiasc z samochodu i trzeba wracac do Ustki. Jakis wsiowy dupek wspomina sielski poddabiany, rowenski grajdol, gdzie tylko dzieci kwateruja, ktore glosu nie maja, ze jest do doopy.

#48 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 09:28:06

Jakimś specem od knajp we Fromborku nie jestem, ale w paru miejscach się na obiedzie było..:) Najlepiej chyba wspominam restaurację Akcent. Ładny wystrój, wygodne siedzenia, ogólnie już sam klimat restauracji robi wrażenie, a do tego mają w menu bardzo dobre przepisy z kuchni staropolskiej.

#49 klaudi55

klaudi55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 13:39:30

Na dobry obiad to ja proponuję Akcent. Restauracja z klasą urządzona i najważniejsze, z bardzo dobrym szefem kuchni i generalnie standardami. Robią swój chleb, swój makaron...prawdziwa gratka jak ktoś lubi takie – domowe smaki.

#50 apart

apart

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 09:28:54

Też polecam Akcent.

#51 maksio

maksio

Swojak

• PipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 09:30:36

W Rowach tylko bar u Jadzi :-)
Kiedyś jeszcze Marynarz był dobry ale dawno tam nie jadłem.

#52 tomanek

tomanek

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 08 październik 2015 - 21:20:27

Mnie dobrze kojarzy się Pobierowo jeżeli chodzi o jedzenie i knajpy. W http://www.gryfpobierowo.pl też można nieźle zjeść.

#53 moniamonia

moniamonia

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 21 październik 2015 - 11:44:14

Może i w Rowach jest tanio, ale to przecież maleńka wioska. Tak więc jeśli ktoś szuka rozrywek to raczej nie dla niego :P

#54 madon8

madon8

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 00:51:43

Wszystko zależy, jakie masz priorytety Jak ktoś chce niedrogo zjeść, może tam zajrzeć

#55 ~Oleńka~

~Oleńka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 14:52:00

Oleńka :wub:

Polecam Kaszubkę w Rowach.Bardzo dobre domowe jedzenie i nie drogie.Tawernę omijać z daleka,tylko dla osób które mają wypchane portwele kasiorą i jedzenie zresztą niezaspecjalnie dobre.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:14:26

Oleńka :wub:

Polecam Kaszubkę w Rowach.Bardzo dobre domowe jedzenie i nie drogie.Tawernę omijać z daleka,tylko dla osób które mają wypchane portwele kasiorą i jedzenie zresztą niezaspecjalnie dobre.

Prawda.

#57 ~yter~

~yter~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 00:24:30

ja nie zapomnę z 8 lat temu cudownej rybki na statku smażalni...teraz to juz nie to samo... (nigdzie już takiej nie ma) ale polecam również bar z domowym jadłem smerfetka oraz tylko i podkresle TYLKO wędzarnię Row-Ryb. Jako kucharz powiem że to co smażą jest smaczne ale nie zdrowe...dziękuję za takie smażenie na patelni

#58 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 16:13:04

Bar Smerffetka teraz to katastrofa
Trzy lata temu było tam bardzo dobre jedzenie, obecnie wczasowicze omijają ją szeroki łukiem. Mi osobiście pani zafundowała śmierdzące flaki a jak poprosiłem o inną zupę to zostałem potraktowany jak złodziej a właścicielka ogromnie się oburzyła że jestem niezadowolony i odstraszam klientów. Pani właścicielka zapomniała że klient ma zawsze rację i należy brać sobie do serca uwagi klientów. Wcale nie dziwię się że teraz jest tam pusto. Jest tak samo jak w głowie właścicielki - echo
Omijajcie ten bar szerokim łukiem

#59 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 16:14:10

Bar Smerffetka teraz to katastrofa
Trzy lata temu było tam bardzo dobre jedzenie, obecnie wczasowicze omijają ją szeroki łukiem. Mi osobiście pani zafundowała śmierdzące flaki a jak poprosiłem o inną zupę to zostałem potraktowany jak złodziej a właścicielka ogromnie się oburzyła że jestem niezadowolony i odstraszam klientów. Pani właścicielka zapomniała że klient ma zawsze rację i należy brać sobie do serca uwagi klientów. Wcale nie dziwię się że teraz jest tam pusto. Jest tak samo jak w głowie właścicielki - echo
Omijajcie ten bar szerokim łukiem

#60 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 10:36:06

Witam.Polecam Kaszubkę.Domowe obiady zupa 5 i drugie danie 15 zł.W Złotej Rybce to tylko ryba,bo surowki strasznie drogie a frytki to jakieś ścinki ,a talarki z ziemniaków to kilka szt.Nie polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych