Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~goska~

~goska~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 19:44:29

Nie polecam lokalu "Pod kolumnami" w Rowach na ul. Wczasowej!!! NIE JEDZCIE TAM- po dorszu tak się strułam, że pół nocy miałam rozstrój żołądka (m.in. wymioty) i cały następny dzień bolał mnie brzuch. Mój chłopak przez 3 dni chorował.

#22 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 13:15:48

A ja polecam siąść przed komputerem, wejść na www.telepizzerie.pl zamówić dobrą pizzę przez telefon i cieszyć się ogromem świętego spokoju. Mają dużą bazę pizzerii z pomorza.

#23 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 17:24:20

BAR U MACIEJA ryby świeże, na pewno te z Bałtyku, zupy robione na rosole a nie z proszku, nie używają produktów mrożonych, jak zagadacie do szefowej to otrzymacie wymażone jedzonko i niezły prezent( piwo, guma do żucia niby nic a cieszy). Nic lepszego w Rowach mnie nie spotkalo.

#24 ~Maciey~

~Maciey~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 14:41:19

Nie po to jadę nad morze by pierogi wcinać!!!tego nie da się jeść dzień w dzień.Swoją drogą drogo za pierogi ......winne być 4-5 zł.

nie przesadzaj to promenada czy bar mleczny poranek

#25 ~czereśnia z ustki~

~czereśnia z ustki~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 09:17:34

Nieprawda. Znam ich od kilku lat, i mnóstwo browara tam się wylało :) Jedzonko też spoko, widzisz jak je przyrządzają a więc o pluciu nie ma mowy. Górala polecam. A jak dobrego drina to tylko bar Piast na Plażowej u Pana Zbyszka! Chociaż poprzedni wystrój był lepszy, bardziej klimatyczny, to i tak jest bardzo dobrze.

U ZBYSZKA W ROWACH JEST SUPER. NA PLAŻOWEJ NIE MA JUŻ ZGIEŁKU JAK KIEDYŚ I AŻ MIŁO USIĄŚĆ NA ZEWNĄTRZ Z WŁAŚNIE DOBRYM DRINKIEM. ŚWIETNE MIEJSCE NA RELAX, SUPER KLIMAT I BARDZO PRZYZWOITE CENY. WYSTRÓJ WNĘTRZA KWESTIĄ GUSTU, OSOBIŚCIE BARDZO MI SIĘ PO NOWEMU PODOBA - ZABIERAM TAM NIERAZ ŻONĘ NA ROMANTYCZNY WIECZOREK.

#26 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 11:38:47

U ZBYSZKA W ROWACH JEST SUPER. NA PLAŻOWEJ NIE MA JUŻ ZGIEŁKU JAK KIEDYŚ I AŻ MIŁO USIĄŚĆ NA ZEWNĄTRZ Z WŁAŚNIE DOBRYM DRINKIEM. ŚWIETNE MIEJSCE NA RELAX, SUPER KLIMAT I BARDZO PRZYZWOITE CENY. WYSTRÓJ WNĘTRZA KWESTIĄ GUSTU, OSOBIŚCIE BARDZO MI SIĘ PO NOWEMU PODOBA - ZABIERAM TAM NIERAZ ŻONĘ NA ROMANTYCZNY WIECZOREK.

Pewnie że wystrój jest kwestią gustu, ale ja mam wspaniałe wspomnienia właśnie z barem kiedy był jeszcze ten stary klimat- wykładziny na ścianie, bar na wprost wejścia- było więcej miejsca bo teraz te schody nad kominkiem zajęły dużo miekjsca i sam kominek. Każda nasza wizyta na pomorskiej ziemi wiąże się z wizytą u P. Zbyszka i P. Bożenki. I zawsze kłótnia- kto prowadzi w drodze powrotnej :P

#27 ~hmmmmm~

~hmmmmm~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 23:10:58

Pewnie że wystrój jest kwestią gustu, ale ja mam wspaniałe wspomnienia właśnie z barem kiedy był jeszcze ten stary klimat- wykładziny na ścianie, bar na wprost wejścia- było więcej miejsca bo teraz te schody nad kominkiem zajęły dużo miekjsca i sam kominek. Każda nasza wizyta na pomorskiej ziemi wiąże się z wizytą u P. Zbyszka i P. Bożenki. I zawsze kłótnia- kto prowadzi w drodze powrotnej :P

zawsze tak jest, skad ja to znam :angry: kobieta ma prawo jazdypo to, zeby moc odwozic meza do domu po piwku :angry: i wtedy jakos dobrze prowadzimy auto,bo na codzien: jak jezdzisz? uwazaj!, bys walnela w niego!

#28 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 00:47:23

zawsze tak jest, skad ja to znam :angry: kobieta ma prawo jazdypo to, zeby moc odwozic meza do domu po piwku :angry: i wtedy jakos dobrze prowadzimy auto,bo na codzien: jak jezdzisz? uwazaj!, bys walnela w niego!

Mylisz się :) Właśnie ze ja na codzień namawiam swoja lubą by prowadziła mimo iż uwielbiam sam prowadzić. Ona uwaza że nie potrafi jeździć, szybko sie denerwuje a jak jest zdenerwowana to ruszyć dieselkiem nie potrafi, a sprzegło czuć w promieniu 20 metrów... Ale po drogach lokalnych sobie jeździ, w mieście natomiast dopóki nerwa nie złapie jest ok.

#29 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2011 - 07:12:25

Wcale się nie dziwię że u górala (w rowach) obsługa pluje do zarcia. W środku syf na maxa i w dodatku zapier***aja za grosze. Na koniec zmiany odlanie się do zlewu to już rytuał. Tak to jest jak się wyzyskuje ludzi. A samemu wozi się droga fura i przed znajomymi udaje biznesmena. Tylko jeszcze gdyby słoma z butów nie wystawała byłoby ok.

#30 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 19:30:13

Ja polecam w szczególności Bar Smerfetka :D przepyszne domowe obiady dla całej rodziny ale przede wszystkim dla dzieci.Porcja odpowiednio mniejsza tak żeby wszystko zjadły : zupa,drugie danie i kompocik. Nawet niejadki nauczą się tam jeść!Sałatki przepyszne!!! a na deser domowe ciasto(polecam serniczek) a dla dzieci smerfna galaretka! za rok wrócę tam z przyjemnością!

#31 ~lolilo~

~lolilo~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 11:24:35

Chłopie jaką ty jesz świeżą rybkę? Smażalnie od kilku miesięcy trzymają ją w zamrażarkach czekając na takich naiwniaków jak ty. Teraz jest zakaz połowu dorsza. Kropka.

Ty maz nirprawdziwe informacje.Jaki zakaz? W tym roku nie ma zakazu, natomiast jest podzial rybakow.Wszedzie dostaniesz swiezego dorsza i fladre reszta jest mrozona

#32 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 17 maj 2012 - 11:36:42

Ja polecam w szczególności Bar Smerfetka Dołączona grafika przepyszne domowe obiady dla całej rodziny ale przede wszystkim dla dzieci.Porcja odpowiednio mniejsza tak żeby wszystko zjadły : zupa,drugie danie i kompocik. Nawet niejadki nauczą się tam jeść!Sałatki przepyszne!!! a na deser domowe ciasto(polecam serniczek) a dla dzieci smerfna galaretka! za rok wrócę tam z przyjemnością!

Ja również polecam BAR SMERFETKA w ROWACH. Jedzenie może i droższe niż w innych barach , ale za to świeże w 100% , pyszne. Wszystko jest robione w sposób domowy co da się wysmakować przy pierwszym kęsie. Same kolejki i czas oczekiwania na obiad świadczy o tym że wszystko smażą na bieżąco anie odgrzewają. Desery rewelacja a porcją dziecięcą to dorosły się naje.Zawsze wychodzę z założenia że wolę za jedzenie zapłacić więcej i wiedzieć co jem ( tu przynajmniej mówią prawdę że dorsz jest mrożony- ale i tak najlepszy pod słońcem, bo bez tych cholernych przypraw i ciast).Polecam wszystkim wybrednym SMERFETKĘ>

Laura z rodzinką

#33 ~AaAA~

~AaAA~
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 20:24:13

Od para lat jestem w Rowach i próbowałem wszędzie coś przekąsić. Moim zdaniem "Złota Rybka", przy kanale nie ma konkurencji. Ceni ryby niższe niż gdziekolwiek a jakość jak zawsze pierwsza klasa. Polecam wszystkim. Korba z Łodzi.

he he he he nic tam nie jest świeże pracowałam tam to wiem ,właścicielka tylko tak mówi a wszystko jest mrożone .

#34 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 14:45:57

NIKOMU KTO CHCE TANIO WYPOCZYWAĆ NIE POLECAMY USTKI!!!
Drogo, paskudnie, jeden wyzysk! Zwłaszcza nie polecamy knajpy obok latarni niemiła obsługa i drożyzna. Kawa na promenadzie chyba najdroższa w Polsce. Brudno, lepiąca się posadzka, straszny hałas wszędzie. Jednego zdania na lodach zamienić nie można, bo albo wydziera się jakiś pacan ze statku, albo jakaś kapela w porcie tak „gra” że słychać ich w Łebie! A na samej promenadzie powstało wesołe miasteczko dla kolonistów od grania w idiotycznego cymbergaja! Wszędzie wydzierają japy przez głośniki ‘NUMEREK 45 PROSZĘĘĘĘĘ” i tak co sekunda. Omijać i jeszcze ras omijać Ustkę. Podrąbie, Rowy, Czołpino to jest TO. Tu wiedza co to wypoczynek i kontemplacja. Ustka WRZASKIEM I HAŁASEM STOI, TO NIE KURORT TO DOM WARIATÓW NA PLACU ZABAW!

podrąbie gdzie to jest

#35 ~Bacha~

~Bacha~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 07:27:33

Mieszkaliśmy z rodzina w sasiedztwie Baru Smerfetka i mamy troche nieco inne zdanie na temat tego baru ja osobiście bym tam nie poszla i obiadu nie zjadla a juz napewno nie z malym dzieckiem ci co tam pracuja to co swierze to daja swoim znajomym a pozostalosci dnia poprzedniego wypychaja ludzia no przecierz bydlo wszystko zje!!!!

#36 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 01:47:20

Ja polecam bar u Macieja, odmieniony w tym roku ale kucharz ten sam:) Jedzenie może nie najtańsze (w zestawach taniej), ale świeże i smaczne, wole chwile poczekać i nie słyszeć co chwile dźwięku mikrofalówki jak np pewnego ( i ostatniego zarazem) razu w porcie.

Dorsz jak dla mnie najlepszy w Rowach :wub:  i nie tylko on... po prostu moje smaki, szkoda że nie mają deserów bo niestety dzieciaki usiedzieć długo nie mogą.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2013 - 17:01:30

Zaskoczyła mnie pani opinia bo stoluje sie tam od 8 lat i wieczorem po godz 18tej nie ma juz wyboru w jedzeniu są tylko schaby i pierś wiec skąd moze sie brać to stare jedzenie?czasami to nawet nie ma kotletów.a nawet jeśli cos zostaje to bufetowa uprzedza ze np zupa jest z poprzedniego dnia i to od nas zależy czy ja chcemy czy nie.wiec chyba z ta starością to pomyliła pani bary.

#38 ~Kamila z Zabrza z rodziną~

~Kamila z Zabrza z rodziną~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 16:47:41

Mieszkaliśmy z rodzina w sasiedztwie Baru Smerfetka i mamy troche nieco inne zdanie na temat tego baru ja osobiście bym tam nie poszla i obiadu nie zjadla a juz napewno nie z malym dzieckiem ci co tam pracuja to co swierze to daja swoim znajomym a pozostalosci dnia poprzedniego wypychaja ludzia no przecierz bydlo wszystko zje!!!!

Niestety ale w tym barze nie ma pozostałości dnia poprzedniego , gdyż wszystko smażone jest na bieżąco a o daniach mięsnych i zupach które są z dnia wczorajszego  bufetowa informuje klientów . Przecież w domu też często mamy obiad na dwa dni - czyż nie prawda. Mimo wszystko - takie jedzenia rzadko tam zostają o czy świadczy ich brak w karcie. Np zupy kończą się sukcesywnie od godz.16 a o 19 to już żadnej nie ma, Podobnie jest z daniami mięsnymi np gulasz i karkówkę najlepiej zamówić na godzinę , bo około 17 już ich niem. Chyba to o czymś świadczy. A dogodzić wszystkim się niestety nie da. My od 5 lat mieszkamy z rodziną  w pokojach u BABY JAGI to jest na jednym podwórku i jesteśmy zawsze 3 tyg i stołujemy się w SMERFETCE. Bardzo ją chwalimy i nigdy nie możemy się doczekać już następnego urlopu.

Wczasowicze z Zabrza

#39 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 16:23:47

szczerze odradzam bar u Marynarza. na obiad czekaliśmy około 15 min, zamówione wraz z obiadem piwo dotarło jak juz zapomniałem smak obiadu...

dzieciakom zamówiłem pierś z kurczaka a dostałem szwajcara. polecam Kaszubke..

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 19:49:38

Grill u Górala zdecydowanie odradzam, obsługa nie miła, czas oczekiwania kosmiczny. Na gotowego szaszłyka, (który z resztą został podany przypalony i niezbyt ciepły) kartofle, które są na patelni na zewnątrz i porcję frytek czas oczekiwania 45 minut

Jak dla mnie to porażka, gdyby nie płatność z góry to większość klientów na pewno by zrezygnowała

Następnym razem ominę to miejsce szerokim łukiem  i innym radzę to samo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych