Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

67 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 07:52:47

A ja znam w Ustce na promenadzie bardzo przyzwoity lokal gdzie do wyboru są pierogi: ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz z łososiem, a za 10 pierogów płaci się tylko 8 zł!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 07:57:36

Tanie duże piwo znaleźliśmy w tawernie Tahiti przy ul. Parkowej. Tam kosztuje ono 6 złotych. ---rozboj w bialy dzien--- max 4 zl tyle winno byc

#3 ~~Seba~~

~~Seba~~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 08:59:22

A ja znam w Ustce na promenadzie bardzo przyzwoity lokal gdzie do wyboru są pierogi: ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz z łososiem, a za 10 pierogów płaci się tylko 8 zł!

Gdzie?

#4 ~Lusi~

~Lusi~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 09:33:06

Tanie duże piwo znaleźliśmy w tawernie Tahiti przy ul. Parkowej. Tam kosztuje ono 6 złotych. ---rozboj w bialy dzien--- max 4 zl tyle winno byc

Za 4 złote to do sklepu.Jak kupisz z niższej półki to w cenie nawet dwa sobie kupisz.

#5 ~Scyzor~

~Scyzor~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:09:59

W Rowach polecam Bar u Macieja , czysto i można smacznie zjeść .Szkoda tylko że nie ma już tam takiej potrawy z ziemniaków którą jedliśmy ze smakiem w zeszłym roku.
Kielczanie - Scyzory

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:31:49

Bar u Górala bym nie polecal slyszalem ze mloda obsluga ze slupska ktora tam pracuje poprostu pluje do zarcia a potem smieja sie ludzia w twarz!

#7 ~Zahar~

~Zahar~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:53:33

Najczęściej gdy obsługa zorientuje się ,że ktoś jest z Warszawy :D

#8 ~jaaaaaa~

~jaaaaaa~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 10:54:14

najlepsze jedzenie jest w barze u jadzi na nadmorskiej i w dodatku dosyć tanie

#9 ~~SMAKOSZ~~

~~SMAKOSZ~~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 11:06:00

Nie po to jadę nad morze by pierogi wcinać!!!tego nie da się jeść dzień w dzień.Swoją drogą drogo za pierogi ......winne być 4-5 zł.

#10 ~Dżej~

~Dżej~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 11:08:54

Bar u Górala bym nie polecal slyszalem ze mloda obsluga ze slupska ktora tam pracuje poprostu pluje do zarcia a potem smieja sie ludzia w twarz!

Nie wiem gdzie to słyszales/as, ale z 100% pewnoscia moge stwierdzic ze to nieprawda. Znam tam cala obsluge jak i Górala i moge wszyskich zapewnic ze takie rzeczy nie mialy tam miejsca. Grillowanie odbywa sie na zewnatrz budynku i kazdy ma mozliwosc przygladania sie "powstaniu" danej potrawy. Panuje tam swietna atmosfera! czesto ze znajomymi tam przesiadujemy :) Dodatkowa atrakcja jest Oswietlony drink - bar, ktory takze znajduje sie na zewnatrz. Polecam Herbatke z Prądem xD

#11 ~miro & keti~

~miro & keti~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 11:33:11

NIKOMU KTO CHCE TANIO WYPOCZYWAĆ NIE POLECAMY USTKI!!!
Drogo, paskudnie, jeden wyzysk! Zwłaszcza nie polecamy knajpy obok latarni niemiła obsługa i drożyzna. Kawa na promenadzie chyba najdroższa w Polsce. Brudno, lepiąca się posadzka, straszny hałas wszędzie. Jednego zdania na lodach zamienić nie można, bo albo wydziera się jakiś pacan ze statku, albo jakaś kapela w porcie tak „gra” że słychać ich w Łebie! A na samej promenadzie powstało wesołe miasteczko dla kolonistów od grania w idiotycznego cymbergaja! Wszędzie wydzierają japy przez głośniki ‘NUMEREK 45 PROSZĘĘĘĘĘ” i tak co sekunda. Omijać i jeszcze ras omijać Ustkę. Podrąbie, Rowy, Czołpino to jest TO. Tu wiedza co to wypoczynek i kontemplacja. Ustka WRZASKIEM I HAŁASEM STOI, TO NIE KURORT TO DOM WARIATÓW NA PLACU ZABAW!

#12 ~Korba~

~Korba~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 11:41:20

Od para lat jestem w Rowach i próbowałem wszędzie coś przekąsić. Moim zdaniem "Złota Rybka", przy kanale nie ma konkurencji. Ceni ryby niższe niż gdziekolwiek a jakość jak zawsze pierwsza klasa. Polecam wszystkim. Korba z Łodzi.

#13 ~rw~

~rw~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:38:06

Chłopie jaką ty jesz świeżą rybkę? Smażalnie od kilku miesięcy trzymają ją w zamrażarkach czekając na takich naiwniaków jak ty. Teraz jest zakaz połowu dorsza. Kropka.

#14 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:54:59

Nieprawda. Znam ich od kilku lat, i mnóstwo browara tam się wylało :) Jedzonko też spoko, widzisz jak je przyrządzają a więc o pluciu nie ma mowy. Górala polecam. A jak dobrego drina to tylko bar Piast na Plażowej u Pana Zbyszka! Chociaż poprzedni wystrój był lepszy, bardziej klimatyczny, to i tak jest bardzo dobrze.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 14:06:36

Witam :)
A kto mi powie gdzie można tanio i dobrze zjeść w Jarosławcu? :)

#16 ~bos.~

~bos.~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 14:26:19

To teraz Wam odpowie rodowity rowianin ;) gdzie jeść? najtaniej domowe obiady u jadzi i u marynarza ale to chyba się właściciel zmienił, u juliusza też słyszałem że dobrze - w koście (kosta - pizzeria lodziarnia smażalnia ) jest nawet nawet pizza tania, żarło dobre. Na ulicy plażowej to polecam tylko La vera ( ten sam co ma tego titanika ) bo w reszcie syf panuje niesamowity - choć tego nie widać na pierwszy rzut oka, noo i oczywiście Piast pana Zbyszka na drina najlepszy fakt. Za mostem w tawernie wieczorem też można posiedzieć, nie wiem jak jedzenie ale dla ciut starszych klimat odpowiada z muzyczką. Złota rybka też ponoć nie jest zła, dobrą rybę mają słyszałem. U górala może być - pluć nawet nie mają jak bo grill jest na widoku i sam wybierasz co chcesz - drogo ale smacznie - czasem w wakacyjny wieczór jakaś rozróba się skroi ale to sporadycznie - nie wiem czy postawią namiot na plaży w tym roku ale tam to nie radzę się nawet zapędzać. Aha i przede wszystkim za żadne skarby nie próbujcie wchodzić nawet do "restauracji" chłopskiej bo to pralnia kasiory a sanepid to na nich nowy gmach budynku wybudował hehe A tak jak z punktu pomorza patrząc to do Ustki zaprosiłbym staruszków bo same uzdrowiska i bieda z imprezą, do Łeby młodzież bo full ludzi i full imprez a do Rowów hmmm lubiących ten klimat chyba :-)

#17 ~bos.~

~bos.~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 14:36:36

A jak ktoś przyjeżdża na wakacje oszczędzać to zapraszam na agroturystykę :D piwko jak coś w pizzeri Pirackiej na kościelnej ( pizza i zapiekanka rulezzz ) nawet 4 tyskacz nie kosztuje, a w Koście w zeszłym roku 5 w tym nie wiem. A na rybę w panierce idźcie spróbować na statek smażalnię koło mostu znajomy smaży i wiem że dobra :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 15:34:45

I co z tego że w rowach najtaniej, skoro urzędasy zdzierają kasę za parkowanie a strażnicy jak sępy łapią tych co pojadą zaprkować dalej by nie płacić. Ceny mogą być najzniższe w kraju, ale jak ma się takich urzędasów to nic już nie pomoże.

#19 ~Bernard~

~Bernard~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 18:55:28

Zakaz połowu dorsza jest ale dla łodzi powyżej 6 m.Te kuterki z Rowów łowią dorsza.
I tym sposobem dorsz w Rowach jest napewno świeży.

#20 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 15:49:49

Grill u Górala całkiem Si ,ale chłopina chce chyba na cały rok zarobić i przegina z cenami. Minusem są miejscowe buraki które tam przesiadują do rana i sieją borutę... więc generalnie to do thaiti polecam kursik zrobić .../wrocławiaczek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych