Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tani sylwester dla każdego! 2013/14

sylwester tanio góry

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przemko~

~Przemko~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 14:58:12

(...)

#2 ~anabell~

~anabell~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 14:23:56

Ja sylwestra planuję spędzić w stolicy. Tam zawsze się coś dzieje:) Znalazłam niedrogi hotel na ........................ i już zarezerwowałam pokoje dla siebie i znajomych:)

Użytkownik tytus edytował ten post 28 listopad 2013 - 13:57:13

#3 ~Marekk~

~Marekk~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 13:47:14

Właśnie podjąłem decyzje, że chcę spędzić sylwestra w górach :D Wiem, że późno, już się o tym przekonałem bo mam problem ze znalezieniem noclegu :P Złożyłem .............. zapytanie o nocleg na Sylwestra i czekam, mam nadzieje, że pojawi się jakaś fajna oferta, bo gdzie dzwonie to zajete:p

Użytkownik tytus edytował ten post 28 listopad 2013 - 13:57:34

#4 ~Robert....~

~Robert....~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 13:11:43

Ja zostaje w Warszawie na sylwestra. Idziemy do Klubu Sosnowego w Wawrze....klimat hawajski, alkohol nieograniczony, live cooking... :) bylismy w tamtym roku było super.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 22:34:11

...a ja siedze w domu, o 20 klade sie spac...z moich obliczen wychodzi, ze tak bedzie najtaniej. No, moze skusze sie na Michela z biedry...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 11:25:33

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/satelita
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 1m.

#7 ~kinkiet~

~kinkiet~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 08:55:36

Będziemy w Bieszczadach, konkretnie miejscowość Łączki, dokładniej --> zielonapolana.com.pl/sylwester_2014.php

Mamy świetny pakiet, całość kosztowała faktycznie śmieszne grosze. Kulig, pieczenie prosiaka, sauna, kinderparty z animatorem - szykuje się bardzo fajna zabawa. Ktoś chce się z nami zabrać?

#8 MiszaM

MiszaM

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 15:07:25

Jak ktoś będzie miał problem z noclegiem to polecam skorzystać z którejś wyszukiwarki, np. bookapart. Łatwo coś znaleźć nawet na ostatnią chwilę :)

#9 pcpawel

pcpawel

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 16:08:25

Najlepszego sylwka spędzicie razem z party Camp.

Nie dość, że tanio to energicznie i niezapomnianie to mega towarzystwie:D

Tak go zachwalam, ponieważ sam na nim byłem rok temu i cały aktualny rok czekałem, aż będzie możliwość zapisania się na kolejnego ich sylwka:D

Dodatkowo udało mi się uzyskać kod dzięki któremu uzyskamy zniżkę 60zł.

Natomiast podczas rezerwacji na http://sylwesterpartycamp.pl/ należy wpisać następujący kod BACA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych