Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Tajna netowa milicja polityczna utrudnia swobodę korzystania ze zdobyczy demokracji

Wolność słowa zagrożona !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
228 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2017 - 09:28:58

Bande kretynów ula WILK=PSZCZOŁA, JUMANJI wywalili z kolejnego forum-lubuskiego. Co za radośc. :lol: Precz z durniami =trollami wypisującymi brednie, posty na sztuke bez sensu i wartosci. Zamknąc ta chołotę w Tworkach.

NICO wprowadzasz zamęt i dezinformację. Nie rozumiem dlaczego to czynisz. Użytkownik powinien przedstawiać rzeczywistość. Wówczas jest wiarygodny. 

A rzeczywistość jest taka:  Użytkownik *WILK*  na Forum GL o którym właśnie mowa, zajmuje II pozycję. Na dzień dzisiejszy posiada 7958 postów oraz  3752 wyróżnień. 

Mogę przedstawiać te dane, bo to jest moje konto.  Natomiast  Użytkownik WILK występujący na Forum GP24  z tym samym awatarem jest jego bardzo mierną podróbą. 

Nie rozumiem też żądań o zamknięcie Pszczółki w zakładzie dla ciężko chorych psychicznie. W jaki sposób wyobrażasz sobie realizację swoich żądań?   :)

#22 Dreistadt

Dreistadt

Ten użytkownik jest aktywny w Bieszczadach

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:51:09

NICO wprowadzasz zamęt i dezinformację. Nie rozumiem dlaczego to czynisz. Użytkownik powinien przedstawiać rzeczywistość. Wówczas jest wiarygodny. 

A bo widzisz, dziś dzięki rozpowszechnionej gigantycznych rozmiarów sieci internetowej  nawiedzeni religijnie  ekstremiści mogą grozić "niewiernym" i rekrutować chętnych fanatyków do terrorystycznych szeregów z całego świata! :ph34r: 

Namacalnym przykładem tego masz sytuację na pomorskiej,  gdzie taki oszołom Q  przy pomocy  i współudziale tamtejszej admiracji bezczelnie sterroryzował i od wielu już lat zaśmieca spamem - paszkwilami całe forum, uniemożliwiając Obywatelom swobodę wypowiedzi i zero reakcji, nawet prokuratura się boi, i milczeć musi! :angry: 

:excl:  Zapewne i do tych terrorystów służby specjalne dokopią się, ale dopiero post factum? :( 

:excl:  I jak nie tylko tam mówię!  :rolleyes: 

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 26 styczeń 2017 - 22:13:59

#23 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:22:32

A bo widzisz, dziś dzięki rozpowszechnionej gigantycznych rozmiarów sieci internetowej  nawiedzeni religijnie  ekstremiści mogą grozić "niewiernym" i rekrutować chętnych fanatyków do terrorystycznych szeregów z całego świata! :ph34r: 

Namacalnym przykładem tego masz sytuację na pomorskiej,  gdzie taki oszołom Q  przy pomocy  i współudziale tamtejszej admiracji bezczelnie sterroryzował i od wielu już lat zaśmieca spamem - paszkwilami całe forum, uniemożliwiając Obywatelom swobodę wypowiedzi i zero reakcji, nawet prokuratura się boi, i milczeć musi! :angry: 

:excl:  Zapewne i do tych terrorystów służby specjalne dokopią się, ale dopiero post factum? :( 

:excl:  I jak nie tylko tam mówię!  :rolleyes: 

A ja cały czas mówię, że nie jestem oszołomem ani religijnym ani politycznym. Zastraszanie jest zupełnie nieuzasadnione. 

Ja posiadam od Boga rozum i potrafię samodzielnie korzystać z tego daru bez pomocy Tuby. 

#24 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:38:41

A ja cały czas mówię, że nie jestem oszołomem ani religijnym ani politycznym. 

Nie musisz nic mówić, to widać! :D

#25 NICO

NICO

Swojak

• PipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:42:38

Jumanji idioto uspokój sie

#26 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 00:57:52

Ja posiadam od Boga rozum i potrafię samodzielnie korzystać z tego daru bez pomocy Tuby. 

I tak trzymać! :rolleyes:

#27 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:39:31

"Tajna netowa milicja polityczna utrudnia swobodę korzystania ze zdobyczy demokracji"

Poddaję w wątpliwość prawdziwość tego hasła. Uważam, że Internet jest kontrolowany ale zgodnie z Prawem. 

Nie wierzę aby funkcjonariusz mógł dopuszczać się do aktów terroru. Nie wierzę aby mógł stosować zwyrodniałe metody niszczenia wybranych Użytkowników Forum. 

Nie wierzę aby mógł stosować groźby powszechnie uznane jako zbrodnicze.

Internetowy cwaniaczek sprawia wrażenie Internetowego funkcjonariusza. Dlatego boimy się. Nie wiemy kim naprawdę jest.

My wiemy. Za te działania został zbanowany.  Funkcjonuje nadal. To tylko kwestia czasu, a zostanie odcięty od Internetu.

Użytkownicy nie mogą się bać wychodzić z domu w obawie przed pobiciem, skopaniem i wydłubaniem oczu. Nie mogą się bać ujawniania danych osobowych.

Przestępca Internetowy powinien trafić za kraty.   Powinien, ale nie trafia. Dlatego, że nadal sprawia wrażenie tajnej milicji. Nadal boimy się. 

Jednak nie wszyscy. Dlatego został na dwóch Forach zbanowany. Mam nadzieję, że trafi przed oblicze Sądu. 

#28 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 08:59:16

Wmawianie Użytkownikom, że w ten sposób działają funkcjonariusze, jest grubym nadużyciem. Należy jasno powiedzieć, że w ten sposób działa Internetowy przestępca. 

Takie wciskanie ciemnoty stanowi płaszczyk ochronny dla przestępcy. To wywoływanie strachu przed nieznanym. 

Bez pomocy Policji sami Użytkownicy potrafią zidentyfikować Forumowego cwaniaczka i podać go na tacy Redakcji. 

Redakcja decyduje czy tylko go zbanować, czy powiadomić organa ścigania. 

Nie dawajmy się zastraszać. 

#29 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:11:31

Wmawianie Użytkownikom, że w ten sposób działają funkcjonariusze, jest grubym nadużyciem. Należy jasno powiedzieć, że w ten sposób działa Internetowy przestępca. 

Skoro to przestępca, to czemu prokuratura i ci od kontroli cyberprzestępczości   chowają głowy w piasek, przecież widzą B)  

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 28 styczeń 2017 - 05:26:37

#30 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:16:51

Skoro to przestępca, to czemu prokuratura i ci od kontroli cyberprzestępczości   chowają głowy w piasek, przecież widzą? B)  

Istnieje pojęcie - mała szkodliwość społeczna.  Jeśli szantażysta tylko grozi pobiciem a jeszcze nie pobił, to tylko w minimalnym stopniu szkodzi . 

#31 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:24:17

Istnieje pojęcie - mała szkodliwość społeczna.  Jeśli szantażysta tylko grozi pobiciem a jeszcze nie pobił, to tylko w minimalnym stopniu szkodzi . 

Powiedz Uleńce,  że jakby Cię nie daj Boże zamordowali, to mogę wystąpić w roli świadka z opowiadań!

#32 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 21:36:56

Powiedz Uleńce,  że jakby Cię nie daj Boże zamordowali, to mogę wystąpić w roli świadka z opowiadań!

Otrzymaliśmy wielokrotnie groźby. Otrzymaliśmy ostrzeżenia. Nasze zdrowie i życie jest narażone. 

Świadków w zasadzie nam nie potrzeba. Wiemy kto nam grozi. Znamy jego dane. Z dowodami też problemów nie będzie. 

Przed potencjalnym przestępcą ucieczki nie ma. Natomiast jest nieuchronna dla przestępcy kara. 

Czy będzie mu się opłacało starość spędzić w kryminale?  Musi to sobie przekalkulować. Okupu też nie damy bo nie mamy forsy. 

Użytkownik Pszczółka edytował ten post 27 styczeń 2017 - 21:41:32

#33 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 02:15:28

Otrzymaliśmy wielokrotnie groźby. Otrzymaliśmy ostrzeżenia. Nasze zdrowie i życie jest narażone. 

Widzę w Twoich słowach ogromne przerażenie, że te groźby mogą być spełnione, stąd jak wyżej moja reakcja! 

Powinieneś  oficjalnie  zgłosić zastrzeżenie! :ph34r:

To już nie są żarty tym bardziej, że mamy tu do czynienia z niebezpiecznymi  fanatykami, nawiedzanymi religijnie  ekstremistami, a być może i w pełni tego słowa znaczeniu terrorystami  :ph34r: 

#34 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 08:02:03

Widzę w Twoich słowach ogromne przerażenie, że te groźby mogą być spełnione, stąd jak wyżej moja reakcja! 

Powinieneś  oficjalnie  zgłosić zastrzeżenie! :ph34r:

To już nie są żarty tym bardziej, że mamy tu do czynienia z niebezpiecznymi  fanatykami, nawiedzanymi religijnie  ekstremistami, a być może i w pełni tego słowa znaczeniu terrorystami  :ph34r: 

To nie chodzi o strach. Jestem tylko bardzo zaskoczony brakiem reakcji. Przecież to trwa już kilka lat. Czytają to dziennikarze, urzędnicy, funkcjonariusze, a nawet duchowni. 

Zaskoczony jestem brakiem postawy obywatelskiej, zobojętnieniem, bezsilnością. 

Cieszyłem się ze zmian ustrojowych. Wierzyłem, że wreszcie będziemy wolni i bezpieczni. 

#35 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 16:55:35

Jestem tylko bardzo zaskoczony brakiem reakcji. Przecież to trwa już kilka lat.

Czytają to dziennikarze, urzędnicy, funkcjonariusze, a nawet duchowni. 

Zaskoczony jestem brakiem postawy obywatelskiej, zobojętnieniem, bezsilnością. 

Cieszyłem się ze zmian ustrojowych. Wierzyłem, że wreszcie będziemy wolni i bezpieczni. 

No ale przecież dostojnicy wysokiego szczebla nie będą się z ludem /pospólstwem/ bratać, to nie przystoi, a i wstyd wielki! :blush:

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 28 styczeń 2017 - 16:58:45

#36 WILK

WILK

tofi

• PipPipPipPip
  • 228 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:02:34

Świadków w zasadzie nam nie potrzeba. Wiemy kto nam grozi. Znamy jego dane. Z dowodami też problemów nie będzie. 

Przed potencjalnym przestępcą ucieczki nie ma. Natomiast jest nieuchronna dla przestępcy kara. 

Czy będzie mu się opłacało starość spędzić w kryminale?  Musi to sobie przekalkulować. Okupu też nie damy bo nie mamy forsy. 

Wasze towarzyszu Pszczoła było my o tym wiemy dlatego zostaliście przeniesieni do rezerwy .

Dlatego została przydzielona Wam renta . :(

Przeczytaliście ? 

SPOCZNIJ TOWARZYSZU EMERYCIE!!!!!. ;)

Użytkownik WILK edytował ten post 28 styczeń 2017 - 18:04:03

#37 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:11:26

SPOCZNIJ TOWARZYSZU EMERYCIE!!!!!. ;)

Emerytura swego rodzaju wyróżnieniem dla pracującego człowieka, lecz nie wszystkim dany ten zaszczyt!

#38 EL-KA

EL-KA

tofi

• PipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:22:29

Emerytura swego rodzaju wyróżnieniem dla pracującego człowieka, lecz nie wszystkim dany ten zaszczyt!

Zbyszek z niego emeryt jak z ciebie mundurowy . ;)

#39 Dreistadt

Dreistadt

• PipPipPipPip
  • 19430 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:30:25

Zbyszek z niego emeryt jak z ciebie mundurowy . ;)

Przecież ja całe życie na budowie tylko  i gdyby nie super układ z majstrem, do dziś musiał bym dymać w pocie czoła! :rolleyes:

Szanował mnie wielce, nawet po imieniu mi mówił, po piwo wysyłał, a raz nawet  lotka na chybił trafił  rozkazał kupić, ale po drodze spotkałem kumpla pożyczył mi 5 złotych i też sobie kupiłem, w drodze powrotnej kupon podmieniłem i bardzo dobrze, już więcej w pracy się nie pokazałem, nawet przyjechał, ale nie miałem ochoty przez bramę z gnojem rozmawiać i powiedziałem mu - dymaj się chamie, od jutra możesz mi się nie kłaniać -  teraz udaje, że mnie nie zna obdarciuch i pijak jeden !   :blush:

Użytkownik Dreistadt edytował ten post 28 styczeń 2017 - 18:37:36

#40 EL-KA

EL-KA

tofi

• PipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 18:45:58

Przecież ja całe życie na budowie tylko  i gdyby nie super układ z majstrem, do dziś musiał bym dymać w pocie czoła! :rolleyes:

Szanował mnie wielce, nawet po imieniu mi mówił, po piwo wysyłał, a raz nawet  lotka na chybił trafił  rozkazał kupić, ale po drodze spotkałem kumpla pożyczył mi 5 złotych i też sobie kupiłem, w drodze powrotnej kupon podmieniłem i bardzo dobrze, już więcej w pracy się nie pokazałem, nawet przyjechał, ale nie miałem ochoty przez bramę z gnojem rozmawiać i powiedziałem mu - dymaj się chamie, od jutra możesz mi się nie kłaniać -  teraz udaje, że mnie nie zna obdarciuch i pijak jeden !   :blush:

Ty mnie nie oczarujesz wygraną w lotka jak Pszczoła landrynkami . :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych