Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 20:36:26

Tadeusz ? Tadeusz!

#2 ~WYBORCA~

~WYBORCA~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 01:47:09

W końcu normalny kandydat  GŁOSUJEMY NA KRÓLA !!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 04:59:17

kolejny nierób na stołek , ,wrzucili go na wariata bo terminy goniły , mam w tyki w PiSie i wiem że tak było 

kandydat z przypadku tłumaczy sie za wczasu że burmistrz ma nieograniczony czas pracy , czyli będzie siedział w domu i nic nie będzie robił hehe

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 08:26:05

kolejny nierób na stołek , ,wrzucili go na wariata bo terminy goniły , mam w tyki w PiSie i wiem że tak było 

kandydat z przypadku tłumaczy sie za wczasu że burmistrz ma nieograniczony czas pracy , czyli będzie siedział w domu i nic nie będzie robił hehe

Lepszy niz Borowski albo Ramion. Ja bede GLosowaLa na Króla.

#5 ~opym~

~opym~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 08:32:32

Wreszcie konkretny człowiek na własciwe miejsce. Żaden z innych przedstawionych kandydatów na burmistrza nie spełnia oczekiwań miasteckiej społeczności.

TAK - Tadeusz Król, jest godnym kandydatem do piastowania urzędu burmistrza w gminie Miastko. Tylko on potrafi zmienić miastecką niemożność i tumiwisizm dotychczasowych decydentów i urzędasów. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 10:44:53

Wreszcie konkretny człowiek na własciwe miejsce. Żaden z innych przedstawionych kandydatów na burmistrza nie spełnia oczekiwań miasteckiej społeczności.

TAK - Tadeusz Król, jest godnym kandydatem do piastowania urzędu burmistrza w gminie Miastko. Tylko on potrafi zmienić miastecką niemożność i tumiwisizm dotychczasowych decydentów i urzędasów. 

Pełna zgoda. Nie partia, nie kolesiostwo, lecz konkretna osoba ktorej dotychczasowi, etatowi kandydaci nie dorośli do pięt.

Wybory to jedyna demokratyczna moc, którą kazdy wyborca ma w swoim zasięgu. Wykorzystajmy to, aby Miastko mogło się rozwijać w pozytywnym kierunku.

Napewno nie zmienią tego starzy wużeracze kandydujacy do rady gminy, jak i powiatu. Czas na ZMIANY!!!

#7 ~wyborcy~

~wyborcy~
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 18:56:51

wole krolestwo niz solectwo

#8 ~poldi~

~poldi~
  • Goście

Napisano 19 październik 2014 - 08:23:11

Tadeusz Krol jak najbardziej TAK

#9 ~ziutek~

~ziutek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 14:23:02

Powiat  ukradł nam Bytów  to wybierzmy  KRÓLA  i  będziemy znowu  GÓRĄ  !!!!!

#10 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 14:13:45

Zamiast pływalni może warto by było  ludziom zrobić drogę o którą proszą od 15 lat bez skutku.Chodzi o drogę gminną Turowo -wybudowanie.

#11 ~Nadia~

~Nadia~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 10:42:53

w Miastku nie ma na kogo głosować .Myślę , że albo na p. Króla albo p.Karaszkiewicz..Ludzie tylko przyjdźcie oddać głos bo inaczej zostanie dalej..p.Ramion i będzie jeszcze gorzej niż jest niestety

#12 ~wstyd~

~wstyd~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 11:45:36

CBŚ w miastku

#13 ~miaskowy~

~miaskowy~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 14:35:37

Zamiast pływalni może warto by było  ludziom zrobić drogę o którą proszą od 15 lat bez skutku.Chodzi o drogę gminną Turowo -wybudowanie.

Ja wolę basen od twojej drogi,więc baj baj Turowko.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 21:50:12

Ciekawe kto wygra?

#15 ~przybłęda~

~przybłęda~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 00:36:13

Aco to za gość mieszkam 10 lat w Miastku i dobiero teraz o nim słyszę to kiepski KRÓL-CO ZROBIŁ DOBREGO TO MOŻE ZAGŁOSUJĘ NA TEGO GOŚCIA

#16 ~Chłop~

~Chłop~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:02:21

Jeszcze czego! Dobry amigo i krętacz.

#17 ~hunt~

~hunt~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:16:29

Powiat  ukradł nam Bytów  to wybierzmy  KRÓLA  i  będziemy znowu  GÓRĄ  !!!!!

Ok

Jak ma być do pary to niech będzie Król i Kapłan.

#18 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:20:25

Ja dorzucę do tej pary,aby nie niziołkowali nad Betowem..niech rządzą z panem Górą.

#19 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 19:35:47

pajac

#20 ~Tariusz~

~Tariusz~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 19:37:46

Po co król ksieciunio nam też wystarczy. Dariusz Jawor na króla globusa polski.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych