Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tabletki na odchudzanie Slimcea ?

212 odpowiedzi w tym temacie

#41 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:17:15

Pewnie nie jednego na twój widok  również by zemdliło.

Stań przed lustrem,dla bezpieczeństwa postaw obok wiaderko,bo nigdy nic nie wiadmo....

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:21:22

Stań przed lustrem,dla bezpieczeństwa postaw obok wiaderko,bo nigdy nic nie wiadmo....

Przeczytałaś co ala napisała??? W podobnym stylu jej odpisałem. Niech nie ocenia ludzi , ponieważ ją również ktoś może ocenić!

Jeśli już, to ten post powinnaś kierować właśnie do niej!

#43 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:32:11

Przeczytałaś co ala napisała??? W podobnym stylu jej odpisałem. Niech nie ocenia ludzi , ponieważ ją również ktoś może ocenić!

Jeśli już, to ten post powinnaś kierować właśnie do niej!

A wiesz,że nie czytałam.... nie chce mi się wracać do porzednich stron. Jeżeli mój wpis był niezbyt słuszny,przepraszam :)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:35:22

A wiesz,że nie czytałam.... nie chce mi się wracać do porzednich stron. Jeżeli mój wpis był niezbyt słuszny,przepraszam :)

Dodam jeszcze co na ten temat  wiedźma napisała ''...mój smak estetyki został zaburzony'' coś w tym stylu.  Jesli już, to  im również powinnaś zwrócić uwagę..... Nie ma sprawy, nie gniewam się.

#45 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:46:19

Dodam jeszcze co na ten temat  wiedźma napisała ''...mój smak estetyki został zaburzony'' coś w tym stylu.  Jesli już, to  im również powinnaś zwrócić uwagę..... Nie ma sprawy, nie gniewam się.

Kurka, nie każ mi w rolę cenzora wchodzić. Może niech każdy sowje uwagi zgłasza do piszącego.... :)

Cieszę się,że nie gniewasz się :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:50:01

Kurka, nie każ mi w rolę cenzora wchodzić. Może niech każdy sowje uwagi zgłasza do piszącego.... :)

Cieszę się,że nie gniewasz się :)

Chodzi mi o sprawiedliwość, jeśli już komuś zwracasz uwagę to nie skupiaj się tylko na gościach ok.?

#47 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:08:33

Chodzi mi o sprawiedliwość, jeśli już komuś zwracasz uwagę to nie skupiaj się tylko na gościach ok.?

Postaram się :)  Czy warto być Gościem? Może logowanie uprościłoby sprawę :)

Goście najczęściej mają więcej "odwagi"

#48 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:14:14

Postaram się :)  Czy warto być Gościem? Może logowanie uprościłoby sprawę :)

Goście najczęściej mają więcej "odwagi"

Salcia, gość Cię wkręca, nie daj się, nikogo nie oceniam a że mdło mi się zrobiło na widok 200kg żywej wagi [może mięcej, kto wie...], to komu by się nie zrobiło....???

Za chwilę gość każe Ci wszystkich przepraszać.... :D

#49 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:18:45

Salcia, gość Cię wkręca, nie daj się, nikogo nie oceniam a że mdło mi się zrobiło na widok 200kg żywej wagi [może mięcej, kto wie...], to komu by się nie zrobiło....???

Nie no jest ok. Napisałąm,że buty cenzora są dla mnie za ciasne i kropka. Nie będę wracać ,szukać i krytykować.

Każdy ma prawo zgłosić swoją opinię do autora wpisu oby tylko była to opinia wyrażona w sposób normalny.

Nic sięnie stalo,wyjaśniłam sobie z gościem wątpliwości i ok. Pozdrawiam.

#50 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:21:30

Nie no jest ok. Napisałąm,że buty cenzora są dla mnie za ciasne i kropka. Nie będę wracać ,szukać i krytykować.

Każdy ma prawo zgłosić swoją opinię do autora wpisu oby tylko była to opinia wyrażona w sposób normalny.

Nic sięnie stalo,wyjaśniłam sobie z gościem wątpliwości i ok. Pozdrawiam.

To super, gość też ma swoje prawa, najważniejsza jest kultura konwersacji, też Cię milutko pozdrawiam. :)

Gościa też.... :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:23:15

Nikogo nie każę przepraszać, to już zostało wyjaśnione. A tobie zostaje zastanowienie się nad swoją postawą. 

#52 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 17:25:45

Nikogo nie każę przepraszać, to już zostało wyjaśnione. A tobie zostaje zastanowienie się nad swoją postawą. 

Coś Ty gościu taki nerwowy, wyluzuj...

Nikt tu nic do Ciebie nie ma, nawet Cię pozdrawia, co z Tobą...??? :o

#53 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 02 sierpień 2014 - 20:46:00

Coś Ty gościu taki nerwowy, wyluzuj...

Nikt tu nic do Ciebie nie ma, nawet Cię pozdrawia, co z Tobą...??? :o

Po prostu wychodzi, że jesteś wredną babą Alu :D

Zaraz zapewne Gość napisze, że zapewne ze wsi ;) chrr chrr

Ja też jestem ze wsi i jestem świnią i co? A knur ma swoją wagę ;)

Użytkownik knur edytował ten post 02 sierpień 2014 - 20:46:55

#54 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2014 - 20:58:10

Po prostu wychodzi, że jesteś wredną babą Alu :D

Zaraz zapewne Gość napisze, że zapewne ze wsi ;) chrr chrr

Ja też jestem ze wsi i jestem świnią i co? A knur ma swoją wagę ;)

Dla mnie nie jest ważne kto skąd pochodzi, ważne, jakim jest człowiekiem...

To, że wyjdę na wredną babę mnie nie przeraża, ważne, że ja i moi najbliżsi znają moją wartość.... :)

#55 Aleksandra_n

Aleksandra_n

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 26 sierpień 2014 - 13:54:55

Zastanawiam się  nad kupnem tabletek odchudzających, jak na razie odchudzanie dietą nie przynosi efektów :(. Stosował ktoś moze Figurin Slim? ( ......................................................................... )

czytałam  trochę na ten temat, ale chcialabym poznać też wsze opinie. :)

Użytkownik Yktorn edytował ten post 26 sierpień 2014 - 14:52:10
Reklama

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2014 - 10:11:07

Nie wiem nie słyszałam o tym preparacie, ale za to właśnie skończyłam odchudzanie z slimcea i ubyło mi 10 kilogramów

#57 ~madmauzle~

~madmauzle~
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 12:06:29

Korzystałam z slimcea i nie jest mi już potrzebny żaden inny preparat na odchudzanie, ten okzał się jak najbardziej wystarczająco skuteczny tzn 3 miesiące= 11 kilogramów mniej 

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:57:15

ja stosowałam różne środki. Slimcea również i miałam efekt dobry. Dla osób które nie chca zrzucić tyle co ja to starczy, jednak posłuchałam i dorzuciłam ćwiczenia. Wtedy to dopiero jest spadek i można osiągnąć swój cel. Dieta nie musi być jakaś trudna. Zwyczajne odmawianie sobie zbędnych posiłków i rzeczy z dużą zawartością tłuszczy. proste i daje efekty.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 09:46:13

Slimcea jest pomocna dla osób które mają słabą przemianę materii oraz brak silnej woli w utrzymaniu jakiejkolwiek diety. 
Wspomagaczem jest doskonałym faktycznie. Ma wiele właściwości które łącznie pozwalają w prosty sposób osiągnąć cel.

#60 biedroneczkaa

biedroneczkaa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 styczeń 2015 - 15:20:34

Slimcea niestety nie znam nie miałam nigdy z nią do czynienia... jednak moge opowiedzieć nieco o iq green sa to tabletki, które zawierają wyciąg z zielonej kawy, Trafiłam na nie szukając czegoś co wspomoże moją nową diete no i znalazłem te kapsułki które są na prawdę działają  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych