Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tabletki na odchudzanie Slimcea ?

212 odpowiedzi w tym temacie

#201 Lanna

Lanna

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 10:20:30

Odradzam brania jakichkolwiek suplementów diety, to się mija z celem.

#202 ~aska~

~aska~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:49:27

Ja jestem najlepszym przykładem na to, że suplementy na odchudzanie działają – pytanie tylko pozostaje w kwestii dawki i konkretnego rodzaju takich środków, bo wiadomo że nie wszystkie są dobre. Ja na tabletkach Amla Slim Max zrzuciłam łącznie 15 kg, rozłożyło się to w czasie na jakieś 2 miesiące i czuję się super, w końcu mogę nosić stare ciuchy jeszcze sprzed ciąży które nie tak dawno chciałam oddawać biednym....bo nie wierzyłam że je będę mogła nosić jeszcze.

#203 ~pozmieniania~

~pozmieniania~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2017 - 10:03:20

Odradzam brania jakichkolwiek suplementów diety, to się mija z celem.

no nie sądzę - jak coś jest na naturalnych składnikach w odpowiednich proporcjach to nie widzę żadnej możliwości żeby nie schudnąć i przy tym zachować zdrowie lub nawet je podreperować. są tabsy na odchudzanie które przy okazji działają też na inne sfery funkcjonowania organizmu

#204 ~fleczerka39~

~fleczerka39~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 15:48:17

mmm iqgreen tak działają - nie tylko na spalanie tłuszczu ale też wiele minerałów uzupełniających. dzięki temu nie ma po nich jojo, bo organizm lepiej funkcjonuje, metabolizm się zmienia na stałe. przy okazji zresztą i włosy i paznokcie mi się poprawiły. nie jakieś hiperefekty ale twardsze i mocniejsze są bezsprzecznie.

#205 ~bjonik~

~bjonik~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 16:20:36

bo mają chrom w składzie. a jesli chodzi o odchudzanie to dlatego, że mają największą dawkę kwasu CGA, to on tak świetnie działa na spalanie tłuszczu. dla mnie najbardziej istotne jest to, że te tabsy są atestowane i w 100% bezpieczne

#206 ~pakonda~

~pakonda~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 10:51:37

Patrzcie tutaj - tabletki-odchudzanie.net.pl

Przede wszystkim stawiajcie na takie rozwiązania, które wam wszystko usprawnią, tzn. cokolwiek dadzą. Wcale nie jest prawdą, że każdy suplement, musi każdemu pomagać. Suplementy mają różne działanie, a najważniejsze jest takie ich dopasowanie, aby robiły różnicę. Suplementacja może naprawdę bardzo pomóc, ale jeśli będzie odpowiednio dobrana. 

#207 ~Chudnebojem~

~Chudnebojem~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2018 - 11:20:13

Widzę efekt na tabletkach TillSlim, metabolizm w końcu mi się ruszył, wcześniej to całe trawienie praktycznie stało u mnie w miejscu...a z takim poziomem przemiany materii to trudno było myśleć o jakimkolwiek zrzucaniu wagi. Tutaj w kapsułce zawartość ekstraktów z roślin jest rzeczywiście uczciwa bo aż 700 mg.

#208 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 10:56:42

stosowałam wiele różnych suplementów, jednak efekt uzyskałam tylko po african mango od producenta vital progres, dwu miesięczna kuracja i 8 kg spadek wagi dla mnie super wynik 

#209 annaskot

annaskot

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:47:40

Ja stosowałam plastry slimsizer i bez efektów ;/ Moja historia tutaj - https://menblog.pl/slimsizer-opinie/

#210 beatrice

beatrice

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:28:02

ja też stosowałam plastry! Nawet o podobnej nazwie :)

https://beslim3.pl/s...na-odchudzanie/

Pewnie podobnie i tak działają. Tak czy inaczej polecam :)

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:45:06

ja też stosowałam plastry! Nawet o podobnej nazwie :)

Pewnie podobnie i tak działają. Tak czy inaczej polecam :)

Tylko należy pamiętać aby przy ich stosowaniu nie żreć, inaczej efekt odchudzania diabli biorą. :D

#212 Georgia

Georgia

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 14:03:19

tutaj fajne artykuły na temat zdrowegfo trybu życia z użyciem suplementów diety -  https://shapeandbody.eu/pl/

#213 guineaa

guineaa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:18:35

Zgodzę się z komentarzami powyżej, że temat zdrowego odżywiania jest już wałkowany kilka lat. Według mnie to bardzo dobry znak. Lekarze i dietetycy wciąż pracują nad nowatorskimi dietami oraz suplementami, które wspomagają zdrowe odżywianie i zdrowe odchudzanie. Zdrowe odżywianie wpływa nie tylko na nasze zdrowie fizyczne ale i psychiczne. I tak samo powinno wyglądać zdrowe odchudzanie. Opowiadacie tutaj o suplementach o odchudzaniu a wiecie w ogóle jakie są ich rodzaje? Kiedy ja szukałam dla siebie suplementów przejrzałam cały internet, polecam wam fajnego bloga na którym znajdziecie sporo rzetelnych informacji o takich suplementach: https://byc-zdrowym....na-odchudzanie/ . Na blogu opisane są też domowe sposoby odchudzania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych