Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

tabletki na odchudzanie Slimcea ?

212 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gienia~

~gienia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:10:36

Proszę o opinie na temat tabletek na odchudzanie Slimcea. tylko osoby które coś wiedzą bądź  testowały ten produkt.

dziekuje

#2 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 14:41:32

Zamiast tabletek zacznij ćwiczyć, wprowadź dietę i pij dużo wody. A jeśli koniecznie szukasz chemii to sprawdź na allegro tabletki hell fire. Ja używałem, efekt konkretny.

#3 ~Edzia~

~Edzia~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:46:59

Sama nie stosowałam bo nie potrzebuję się odchudzać ale usłyszałam od koleżanki że jej pomogły pożegnać się z tuszą - nie wiem nic więcej na ich temat.

#4 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 27 listopad 2013 - 15:03:11

Hahaha marketing szeptany. Mogliście się chociaż postarać o mniej podobne imiona.

#5 ~Marlita~

~Marlita~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 11:02:04

Ja brałam i także jestem zadowolona, nie przypuszczałam że osiągnę taki szybki spadek wagi.

#6 ~hit~

~hit~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 11:14:10

a ja bralam i wypadly mi wlosy nie moglam spac a waga wrocila z dodatkowymi kg po odstawieniu tabletek.polecam desperatom.

#7 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 16:01:39

Nie wiem skąd taka opinia "Hit" jak ci mogły zaszkodzić skoro zawierają same naturalne składniki. To tak jakby napisać że po "Vibovit Junior" dostałam drgawek i odpadły mi paznokcie. Ja rozumiem że suplementacja może mieć swoich zwolenników i przeciwników ale to nie znaczy że trzeba uprawić hejterstwo i wypisywać takie bzdury. Wstydź się !

#8 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 21:42:12

Tak schudlas, że zmieniłaś nazwę maila na tyczka? :)

#9 ~hit~

~hit~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2013 - 07:04:23

ja hejtuje?? czy to ja wcisam ludziom kity reklamowe???

#10 ~Mikoś~

~Mikoś~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 21:24:42

A tak rower na wiosne i z rodzinką na wyprawe do lasu

#11 ~marta majec~

~marta majec~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:19:06

Jasne ;-) Owszem, schudłam na foreverslim, ale ja dbałam o dietę i dużo się ruszałam. Tabletki mi pomogły, ale kiedyś ktoś mówi, że macie łykać tabletki i to wam pomoże, to robi z was zwyczajnych deb***ów. O każdym produkcie na odchudzanie można poczytać w sieci - wiadomo co działa, a co jest jedną wielką lipą.

#12 ~Olga~

~Olga~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:08:01

Nie próbowałam tych tabletek. Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze nad kupnem; mogę polecić tabletki, które stosuje z hoodią gordonii na zbyt duży apetyt. Zamówiłam je na stronie: hoodiagordoniiplus. com. pl.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:25:38

Ja polecam tabletki pt. "weź chłopa do łóżka zamiast pisać durne reklamy na forum"-satysfakcja gwarantowana ;p

#14 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 18:31:22

Ja po ciązy stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki Acai berry skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam że zamówiłam je od producenta http://(reklama)

gdyż naprawdę schudłam 7kg po miesiącu stosowania:) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę :) Kapsułki stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty:)

---------

W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#15 ~Teodor~

~Teodor~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 22:00:54

Ja nie rozumię dlaczego nie pójdziecie na odsysanie tłuszczu,bo jezeli j tak duzo macie tłuszczu to i many many many też

#16 ~Hela0987~

~Hela0987~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 14:16:49

Ja stosowałam: http://(reklama) i efekty są fantastyczne. Łącznie schudłam 10 kilo bez wyrzeczeń, diety, bez efektu jojo. Polecam serdecznie!

---------

W sprawie reklamy zapraszam do Biura Ogłoszeń GP24.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 13:37:55

nie gadaj głupot. bez diety i ruchu nie da się niczego osiągnąć. tabletki są tylko uzupełnieniem. stosuje te slimcea które omawiane są w temacie i widzę zwiększony spadek wagi ale ruch to podstawa

#18 ~Rita~

~Rita~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 06:58:46

Tabletki na włosy, tabletki na schudnięcie, tabletki żeby nie mieć dzieci, tabletki żeby mieć dzieci, tabletki żeby nie mieć pryszczy, tabletki żeby być spokojnym, tabletki żeby być pobudzonym ,LUDZIE ogarnijcie się!!!!bo mam wrażenie że tu piszą 15 latki(nie obrażając 15 latków.

#19 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 07:25:24

Ja nie rozumię dlaczego nie pójdziecie na odsysanie tłuszczu,bo jezeli j tak duzo macie tłuszczu to i many many many też

ktoś tu sobie mózg odessał

#20 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 07:38:38

ja uważam że tabletki są dobre .kupiłam jedno opakowanie bo bałam się że to lipa i mogĄ NIE DZIAŁAĆ ALE jest ok, co prawda kiedyś dostępna meridia była o niebo lepsza ale miałam podniesione ciśnienie po niej .kupiłam kiedyś też mei zi tang schudłam 4 kilo w pierwsze 3 dni - super ale bałam się brać DLATEGO!!! sięgam po takie suplementy jak ten o którym piszemy dla bezpieczeństwa.taka jest prawda że odchudzanie lepiej mi idzie jeśli wiem że coś mnie wspomaga!!! kupowałam też inne -zieloną kawę-tabletki , te reklamowane slimea czy jak im tam i nic!!a teraz widzę efekty co prawda nie są wielkie-nie ważyłam się od początku ale widzę po moim ciele ( tabletek z 1 opakowania zostało mi jeszcze na 2 tygodnie )ale wprowadziłam tylko zmiany do codziennych posiłków-z tym że to jeszcze przed tabletkami - nie jemy ziemniaków tylko różne kasze ryż i ciemny makaron , nie tykamy białego pieczywa tylko razowe z ziarnami dla lepszego trawienia mniej słodzę ćwiczenia wprowadzę w kwietniu (teraz jestem po laparoskopii woreczka żółciowego)ćwiczyć będę w domu z chodakowską tak jak przed operacją zresztą -super sprawa i myślę że do lata będzie ok,może od czerwca siłownia ale mam małe dziecko i prowadzę swoją działalność gospodArczą  to na wszystko brak czasu .powodzenia wszystkim odchudzającym się życzę i polecam slimcea

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych