Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka pożyczka w Lęborku - gdzie?

125 odpowiedzi w tym temacie

#41 komuna

komuna

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 13 styczeń 2014 - 22:18:31

Nie jest tak tragicznie jak to wszędzie opisują. Na vivus pierwszą pożyczkę do 1000zł masz za free, ale tlko na 30 dni.

#42 ~lęborczanin~

~lęborczanin~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 14:57:35

Nie za piękne żeby było prawdziwe? Jesteś absolutnie pewien?

#43 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 21:07:41

potrzebuję około 1000 złotych - myślę o tym, żeby skorzystać z jakiejś formy szybkiej pożyczki, nie chciałabym brać pożyczki w Providencie, bo różne rzeczy o nich słyszałam, widziałam, że na ulicy Staromiejskiej jest placówka Axcess Financial - czy ktoś brał u nich pożyczkę, jak wyglądają formalności? z tego co wyczytałam w sieci jest to jakaś nowa firma w Polsce, wiele się słyszy o różnych naciągaczach i wolę się upewnić czy firma jest na pewno uczciwa, proszę o opinie

No to ja e swojej strony mogę polecić firmę Morgis. Udziela ona szybkich i tanich pożyczek krótkoterminowych. Wejdź na ich stronę internetową morgis.pl albo napisz do nich na maila : bok@morgis.pl i zapytaj jeśli chcesz i masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania, ale to co ja mogę ci powiedzieć to to, że jest to bardzo fajna i szybka pożyczka, którą łatwo się spłaca a przede wszystkim łatwo jest ją dostać.

#44 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 12:06:13

Nie za piękne żeby było prawdziwe? Jesteś absolutnie pewien?

Jestem pewien, bo sam brałem :) 
Ba, biorę sporadycznie jak następują nieprzewidziane wydatki, bez weryfikacji telefonicznych itd. 

Później płacisz już prowizję, ok 200zł. 

#45 ~lęborczanin~

~lęborczanin~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 16:33:38

200 zetów prowizji a procent?

#46 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 06:18:11

przy 1200zl masz 168zl prowizji, nic wiecej. oddajesz 1368

#47 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 16:44:48

W morgis udzielają szybkich pożyczek. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800 lub wypełnić formularz online. W ramach pierwszej pożyczki można otrzymać 200 zł.

#48 komuna

komuna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 17 styczeń 2014 - 18:17:40

morgis-morgue-grób :D   niezle dobrana nazwa

#49 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:45:33

W morgis udzielają szybkich pożyczek. Jedyne co trzeba zrobić to wysłać smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800 lub wypełnić formularz online. W ramach pierwszej pożyczki można otrzymać 200 zł.

I to wystarczy? Nie trzeba wybierać się do nich do oddziału? Nie trzeba podpisywać umowy?

#50 ~demokrata~

~demokrata~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 18:13:03

I to wystarczy? Nie trzeba wybierać się do nich do oddziału? Nie trzeba podpisywać umowy?

Nie wierzę się chcesz od nich wziąć :lol: No chyba, że mózg ci wyprało!

#51 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 14:26:17

Nie trzeba nigdzie chodzić. Wystarczy wysłać tego smsa- później to oni się do Ciebie odezwą i powiedzą co i jak.

#52 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 16:23:21

Wcale mi mógzu nie wyprało. Potrzebuje niewielkiej pożyczki i wezmę ją tam gdzie będę chciała.

Kulka, a możesz powiedzieć jak dokładnie wygląda dranie u nich pożyczki?

#53 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 13:44:35

Wysyłasz smsa, dostajeszcz dwa smsy zwrotne- jeden z loginem i hasłem, drugi z nr konta bankowego. Przesyłasz im 1 zł na konto w ramach opłaty weryfikacyjnej. Później już tylko czekasz na decyzję.

#54 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:46:30

Wcale mi mógzu nie wyprało. Potrzebuje niewielkiej pożyczki i wezmę ją tam gdzie będę chciała.

Kulka, a możesz powiedzieć jak dokładnie wygląda dranie u nich pożyczki?

Na określenie "dranie" się zgodzę :lol:

#55 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 16:35:40

Wysyłasz smsa, dostajeszcz dwa smsy zwrotne- jeden z loginem i hasłem, drugi z nr konta bankowego. Przesyłasz im 1 zł na konto w ramach opłaty weryfikacyjnej. Później już tylko czekasz na decyzję.

Ok. A długo czeka się na tę decyzję? Ile musiałaś czekać na pieniądze?

#56 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 13:51:22

Nie trwało to jakoś bardzo długo. Pieniądze na koncie miałam po dwóch dniach.

#57 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 16:09:03

Ok, to nie tak długo. A ile pieniędzy można od nich pożyczyć? Jaki mają limit?

#58 ~Florka~

~Florka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 08:39:24

Ciekawie to wymyślili. Chyba rzadko się spotyka taki sposób obliczania kolejnej pożyczki, prawda?

Mam nadzieję, że będę spłacała wszystko w terminie.

#59 ~Kulka~

~Kulka~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 13:41:58

Nie wiem jak jest w innych firmach pożyczkowych... Ale pomysł jest dobry.

Musisz spłacać wszystko w terminie- nie zakładaj, że nie będziesz tego robiła, bo to głupie.

#60 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2014 - 23:46:02

potrzebuję około 1000 złotych - myślę o tym, żeby skorzystać z jakiejś formy szybkiej pożyczki, nie chciałabym brać pożyczki w Providencie, bo różne rzeczy o nich słyszałam, widziałam, że na ulicy Staromiejskiej jest placówka Axcess Financial - czy ktoś brał u nich pożyczkę, jak wyglądają formalności? z tego co wyczytałam w sieci jest to jakaś nowa firma w Polsce, wiele się słyszy o różnych naciągaczach i wolę się upewnić czy firma jest na pewno uczciwa, proszę o opinie

Nie znam tej firmy o której wspomniałaś, ale sama kiedyś korzystałam z firmy pożyczkowej, bo miałam awaryjną sytuację w domu, zresztą  nie ważne co sie stalo, w każdym razie w internecie znalałzam ofertę że wystarczy wysłać sms i wysłałam i dostałam pieniądze tego samego dnia na konto to była firma morgis, takie pożyczki krótkoterminowe ale w awaryjnych sytuacjach się sprawdzają. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Facebook (1)