Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka pożyczka w Lęborku - gdzie?

125 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~aaaaaaaaa~

~aaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 12:18:20

xxx to jeśli nie masz wpisu w BIKu jesteś w dzisiejszych czasach jednym znielicznych;p to daj na siebie namiary jak jesteś z Lęborka weźniesz mi kredyt w banku na 1000 zł i dam ci za to 200 zł za fatyge... deal ???? oczywiśćie bede spłacał :))

Przyglądam się dyskusji nie ma problemu wezmę ten 1000 kredytu ale co dajesz w zastaw - zabezpieczenie :

samochód ,złoto co masz???

#22 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 13:05:18

Przyglądam się dyskusji nie ma problemu wezmę ten 1000 kredytu ale co dajesz w zastaw - zabezpieczenie :

samochód ,złoto co masz???

to ja myślałem, że tak z dobroci serca to zrobisz, złota nie mam, samochód potrzebuje...także musisz mi zaufać :)

#23 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 20:12:42

potrzebuję około 1000 złotych - myślę o tym, żeby skorzystać z jakiejś formy szybkiej pożyczki, nie chciałabym brać pożyczki w Providencie, bo różne rzeczy o nich słyszałam, widziałam, że na ulicy Staromiejskiej jest placówka Axcess Financial - czy ktoś brał u nich pożyczkę, jak wyglądają formalności? z tego co wyczytałam w sieci jest to jakaś nowa firma w Polsce, wiele się słyszy o różnych naciągaczach i wolę się upewnić czy firma jest na pewno uczciwa, proszę o opinie

A jakie trzeba miec dokumenty?

#24 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 07:37:11

na dowód można tylko sprawdzić czy decyzja będzie pozytywna, ale żeby juz dostac kase trzeba jakiegoś zaświadczenia o dochodzie, ja musiałem podrzucić wyciąg z konta , że dostałem wypłatę i dopiero wtedy dostałem kasę, ale wymieniała tam różne rodzaje dokumentów, które można mieć...teraz już nie pamiętam ....napewno bylo zaświadczenie od pracodawcy, ale nie wszyscy pracodawcy garna sie do ich wypisywania...

#25 ~ANKA~

~ANKA~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 09:02:04

zwala sie do mnie rodzinka na święta, a że ja jestem z tych , którym zawsze jakoś brakuje do 10, musze się zapożyczyć, ale ja sie przejde po kilku firmach i sprawdze koszt, wezme gdzie maja najtaniej, i mam nadzieję, że jak rodzina pomyśli o prezencie na króliczka to wybierze opcję pieniędzy i zwróci mi się te kilka stówek :) B)

#26 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 09:20:09

Nie radzę pożyczać, oferty są straszne, ostatnio miałem taką: damy ci tyle i tyle ale ty nam oddasz drugie tyle, co to ma być, że ja wezmę 10 tysięcy a im zwrócę 20, to się w głowie nie mieści.

#27 heca

heca

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 11:12:00

Z tymi chwilówkami to nieco ryzykowna sprawa. Oczywiście wszystko jest dla ludzi, więc można korzystać, pod warunkiem, że jest się aboslutnie pewnym tego, co się robi. Polecm rzucić okiem na jakąś stronę z por ównaniem ofert różnych instytucji finansowych, np. tą: http://www[/url] Być może będzie łatwiej wybrać.

Użytkownik smakosz edytował ten post 10 sierpień 2013 - 11:51:19
bez reklam

#28 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 11:18:05

Nikt o zdrowych zmysłach nie korzysta z chwilówek.

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 12:53:36

banki nie są lepsze bierzesz kredycik ekspresowy to cię kasują z marżami i innymi ukrytymi kosztami jak w providencie takze wszyscy jednakowi tylko pod innymi szyldami

#30 ~nowy~

~nowy~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 14:35:57

Niestety masz rację, banki łupią identycznie, ale co robić jak czasami trzeba wziąć kredyt?

#31 ~kapi~

~kapi~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 13:17:46

no dokładnie czasami trzeba, zostaje tylko sie rozejrzec po róznych firmach, sprawdzic prowizję i spłacić, wszystko jest dla ludzi, nikt za darmo nam nie pozyczy niestety, a sytuacje w życiu są różne, ja jestem na emeryturze wojskowej i miesiąc temu pożyczyłem 100 zł bo mi zabrakło, nieważne na co, zapłaciłem za to 29 zł w tej firmie na staromiejskiej, także jakieś mega kwoty to nie są...trzeba tylko sprawdzic żeby nie zapłacić 100% prowizji

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 20:34:19

Byłam ostatnio w jednym z lęborskich sklepów i chciałam wziąść na raty telewizor Samsung 42" w cenie 1399,99zł. Podczas formalności okazało się, iż na 18 miesięcy rata wyniosłaby 160zł. Kto umie liczyć domyśli się że ponad 100% wartości TV to opreocentowanie....
zrazygnowałam...wolę sama uzbierać 1400zł na telewizor niż płacić 2880zł...

#33 ~rubiny krwi~

~rubiny krwi~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 18:03:31

no właśnie, wy tak narzekacie na te chwilówki, a tak naprawdę wszędzie płaci się całkiem wysokie oprocentowanie, w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo :( policzcie sobie przy kredycie hipotecznym ile wyniesie was kredyt wysokości 200.000 zł po 20 albo 30 latach i wtedy możecie zacząć narzekać na chwilówki

#34 ~wojtall~

~wojtall~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 09:07:40

A korzystaliście z pożyczek Via sms?  Rozwiązanie w sma raz, którzy potrzebują gotówki od ręki bez zbędnych formalności i papierkowej roboty.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 08:34:16

No już gdzie jak gdzie ale w Lęborku to nie ma co narzekać na brak banków i firm udzielających pożyczek ;)

#36 ~matorins~

~matorins~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2013 - 12:37:30

Tylko nie przez sms - zobaczycie jakie będą ostateczne koszty tej pożyczki, przerazicie się, zapewniam. Radzę zainteresować się ofertami od znanych marek np. http://www. Masz już nie 2 tygodnie na spłatę, tylko 4 lata, kwota do 4 tysi, bez oprocentowania z kosmosu, na oświadczenie. Tak więc pożyczka nie musi oznaczać ładowania się w wielkie G.

Użytkownik smakosz edytował ten post 10 sierpień 2013 - 11:48:26
bez reklam

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 07:36:46

Jestem emerytem tak się składa że potrzebuje gotówki 70.000zł pod zastaw domu na umowe cywilno-prawną spisaną u notariusza.Pilnie potrzebuje.

#38 ~kaszkaa~

~kaszkaa~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 19:10:23

ale szybka w sensie bez BIK? bo taką to i przez sms możesz wziąć nie musisz w Lęborku bezpośrednio :) Ja bym polecała ci Skok Wołomin, w ogóle w SKOKACH są dobre warunki :) trzeba mieć tylko ze sobą zaświadczenie o zarobkach i możesz wziąć do 250 tys. zł jeśli cie stać :)

#39 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 13:45:55

potrzebuję około 1000 złotych - myślę o tym, żeby skorzystać z jakiejś formy szybkiej pożyczki, nie chciałabym brać pożyczki w Providencie, bo różne rzeczy o nich słyszałam, widziałam, że na ulicy Staromiejskiej jest placówka Axcess Financial - czy ktoś brał u nich pożyczkę, jak wyglądają formalności? z tego co wyczytałam w sieci jest to jakaś nowa firma w Polsce, wiele się słyszy o różnych naciągaczach i wolę się upewnić czy firma jest na pewno uczciwa, proszę o opinie

Jeśli potrzebujesz pilnie - to weź pożyczkę SMS w morgis.pl - wysyłasz smsa, weryfikują Twoje dane i dają Cie pożyczkę - szybko i sprawnie, bez problemowy kontakt i miła obsługa to duże zalety

#40 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 17:17:24

Jeśli potrzebujesz pilnie - to weź pożyczkę SMS w morgis.pl - wysyłasz smsa, weryfikują Twoje dane i dają Cie pożyczkę - szybko i sprawnie, bez problemowy kontakt i miła obsługa to duże zalety

A oddasz im jakieś 3000 :lol: Miło i bezproblemowo :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych