Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka pożyczka w Lęborku - gdzie?

125 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~esmeralda~

~esmeralda~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 17:00:24

potrzebuję około 1000 złotych - myślę o tym, żeby skorzystać z jakiejś formy szybkiej pożyczki, nie chciałabym brać pożyczki w Providencie, bo różne rzeczy o nich słyszałam, widziałam, że na ulicy Staromiejskiej jest placówka Axcess Financial - czy ktoś brał u nich pożyczkę, jak wyglądają formalności? z tego co wyczytałam w sieci jest to jakaś nowa firma w Polsce, wiele się słyszy o różnych naciągaczach i wolę się upewnić czy firma jest na pewno uczciwa, proszę o opinie

#2 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 19:39:23

tak to jest Super Credit! na staromiejskiej są tam od niedawna, są oddziałem amerykańskiej firmy axcess financial, bylam juz w super credicie, wydaje mi się, że jesli chodzi o te wszystkie firmy udzielające pożyczek chwilówek mają najniższe prowizje i wszystko jest jasne żadnych kruczków w umowach a to jest najważniejsze, także jak musisz gdzieś pozyczyć małą kwotę to jak najbardziej polecam nie ma co sie bać :)) bo niestety w bankach jak chcesz mała kwotę na chwile to nie da rady od razy ci proponuja 500000 na pare lat ;p

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 19:43:58

byłem, miła obsługa. zostawiłem telefon pod zastaw. prowadzą też lombard oraz skup zlota.
polecam jak coś.

#4 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 20:32:31

troszeczkie musiałam poczekać ale miła pani załatwiła problem błyskawicznie i dostałam pieniążki jest ok

#5 ~ani Goska ani Krzys~

~ani Goska ani Krzys~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 07:07:40

Co za bzdury . Otworzyliście punkt i co za kilka miesięcy pójdziecie ,, z torbami ". A taka forma reklamy to żenada

#6 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 07:19:41

nieprawda byłem tam i dostałem kaskę bez kłopotu może być szału nie ma ale dali

#7 ~adddam~

~adddam~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 09:13:16

ja niestety też korzystam z tego typy firm, przez glupi telefon jestem w BIKu :/ i o bankach mogę przez jakiś czas zapomnieć, stety lub niestety coraz więcej takich firm na rynku, nie wiem czy to dobrze, ale niektórzy nie mjaą wyjścia...

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 09:17:09

Ludzie wy wiecie wogóle ile procent rocznie więcej płacicie, W takich chwilówkach jest nawet 2600% rocznie więcej. Zastanówcie się naprawdę czy musicie brać te kredyty mam znajomą, która za 500 zł po tygodniu musiała oddać 620 zł .Masakra

#9 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 10:44:43

no dobra, ale nikt nie idzie sobie brać takiej chwilówki, bo lubi płacić oprocentowanie, większość ludzi nie ma wyboru, chyba lepiej wziąć taką pożyczkę niż potem szarpać się np. z komornikiem :/ Polacy są zadłużeni w bankach, więc muszą szukać innego, uczciwego sposobu na pożyczenie pieniędzy... no chyba, że może kogoś lepiej okraść? to będzie mniej "frajerskie"?

#10 ~nieważne~

~nieważne~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 10:48:19

łoo jesus to gdzie ona brała ta pożyczkę ja brałem i w tym super credicie i chwilówkach ale tyle nie placiłem, za pozyczona 100 oddałem po miesiącu 129 niby mało nie jest ale nie 2600% ;p w sumie wolę iść tam i zapłacic jak juz muszę niż sie płaszczyc przed moją poj.. ..rodzinką, która prędzej czy później i tak mi wypomni każdy grosz :/

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 13:07:02

Ja tylko piszę jak jest a te 2600% rocznie więcej to radze częściej pooglądać tvn biznes, tvn 24 były tam reportaże o kobiecie , która wzięła 3500 tyś zł a nadzień dzisijszy ma ok 15 tyś, nadmieniam iż kredyt był brany niecały rok temu

#12 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 13:36:16

ale, że co nie spłacała i to sa odsetki?? czy taka była z góry ustalona prowizja a nie przeczytała umowy?? masakra
trzeba czytać umowy, ja korzystam z takich firm ale zawsze czytam umowę nikt nie ma prawa nas poganiać moge siedzieć godzine , dwie i czytać o tym co mnie czeka, w umwoie powinnno byc tez co będzie jak nie spłace ile nalicza odsetek itp... jak nie ma o tym mowy lepiej nie brac nie podpisywać :/

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 13:48:18

tak to jest Super Credit! na staromiejskiej są tam od niedawna, są oddziałem amerykańskiej firmy axcess financial, bylam juz w super credicie, wydaje mi się, że jesli chodzi o te wszystkie firmy udzielające pożyczek chwilówek mają najniższe prowizje i wszystko jest jasne żadnych kruczków w umowach a to jest najważniejsze, także jak musisz gdzieś pozyczyć małą kwotę to jak najbardziej polecam nie ma co sie bać :)) bo niestety w bankach jak chcesz mała kwotę na chwile to nie da rady od razy ci proponuja 500000 na pare lat ;p

niezła reklama swojego interesu. niestety nietrafiona co do ostatniego zdania - pierwszy lepszy bank - 1000 zł na 12 miesięcy - odsetek łącznie 92 zł. Więc nie pierdziel głodnych kawałków

#14 ~adddam~

~adddam~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:09:36

nie wiem czy to reklama czy nie, ale sa ludzie, którz muszą pozyczyć mniej niż 1000 ja pożyczyłem 300 np, a wbanku nie da rady, także Esmeralda jak chcesz 1000 i nie masz wpisu w BIKu to jasne, że lepiej w Banku, ale z doświadczenia wiem, że choćby z jednym wpisem w BIKu nawet za głupi, niezapłacony tel nie dadzą ani grosza...

#15 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:09:36

a skąd

niezła reklama swojego interesu. niestety nietrafiona co do ostatniego zdania - pierwszy lepszy bank - 1000 zł na 12 miesięcy - odsetek łącznie 92 zł. Więc nie pierdziel głodnych kawałków

no dobra a skąd wiesz, że ta osoba nie miała takiej przygody w banku? kurde jesteście dziwni, jak ktoś wyraża się o kimś lub o czymś pozytywnie to już musi być to jakaś reklama, przekupstwo i w ogóle, ja wiem, że najelpiej wszystkich obrzucalibyście błotem, ale bez przesady... co to za głupi naród :/

#16 ~boris~

~boris~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 15:11:31

w chwilówkach jest tak, że jak się płaci w terminie to oprocentowanie wcale nie jest wysoki, ale jak się 1 - jeden dzień człowiek spóźni to wzrasta lawinowo...

#17 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 16:11:44

a właśnie napiszcie czy juz gdzies braliście chwilówki, ja byłam w kredytach chwilówkach tam dają te małe kwoty ale naliczają prowizje od tygodnia, w tym super credicie jest naliczana prowizja za miesiąc 29 zł, a jak jest w podobnych firmach, na ile daja takie maja kwoty za ile??? wiem ,że mamy jeszcze u nas prowidenta, kredyt ok...jak jest u nich... słyszałam, że w tym ok jeżdża po domach i sprawdzaja co sie ma w domu ,czy to prawda, brał już ktos u nich???a może są jeszcze jakieś oferty cos tańszego o czym nie wiem ?

#18 ~esmeralda~

~esmeralda~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 18:18:04

nie wiem czy to reklama czy nie, ale sa ludzie, którz muszą pozyczyć mniej niż 1000 ja pożyczyłem 300 np, a wbanku nie da rady, także Esmeralda jak chcesz 1000 i nie masz wpisu w BIKu to jasne, że lepiej w Banku, ale z doświadczenia wiem, że choćby z jednym wpisem w BIKu nawet za głupi, niezapłacony tel nie dadzą ani grosza...

no właśnie adddam chodzi oto, że gdybym mogła to wzięłabym kredyt w banku i nie musiałabym nikomu zawracać głowy, a tak jestem zmuszona wziąć pożyczkę w instytuacji pozababankowej i chciałam się upewnić, która jest uczciwa i potem nie zapłacę oprocentowania "2600%"
trochę się dziwię reakcji niektórych forumowiczów, często w prasie czy w tv mówią, żeby lepiej się upewnić co do firmy, w której bierze się taką chwilówkę, a jak człowiek chce się upewnić czy dana firma jest rzetelna to lecą gromy... nie rozumiem tego, czyli wychodzi na to, że lepiej się nie pytać i dać się naciągać echhh

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 21:04:16

Byłem w banku nie dostałem kredytu gdyż dokopali się nieterminowo spłacanych rat za meble [chodziło o trzy raty spłata z opóżnieniem około jednego tygodnia szef nawalał z wyplatami] udałem się do tego nowo otwartego punktu kredytowego na Staromiejskiej Super Credit coś tam nie interesowało ich to dostałem pieniążki bez najmiejszego kłopotu oprocentowanie wyższe niż w banku ale kwota nie duża tak że dużo nie przepłcacę

#20 ~ktoś z lęborka~

~ktoś z lęborka~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 07:26:48

xxx to jeśli nie masz wpisu w BIKu jesteś w dzisiejszych czasach jednym znielicznych;p to daj na siebie namiary jak jesteś z Lęborka weźniesz mi kredyt w banku na 1000 zł i dam ci za to 200 zł za fatyge... deal ???? oczywiśćie bede spłacał :))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych