Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka nauka języków obcych

szybka nauka nauka jezyków obcych nauka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61 typowyhandlarz

typowyhandlarz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:09:19

Ja najpierw uczyłem się w szkole (podstawówka, gimnazjum, liceum, 5 lat studiów), potem jakieś korepetycje, obozy językowe ale angielskim władam przyzwoicie.

#62 ~inerss~

~inerss~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 08:11:41

Dobre efekty przyniosła nauka niemieckiego pod okiem Tomasza Zalewskiego. Na stronie zalewskitomasz.pl jest dokładna oferta. Generalnie można się zdecydować na materiały dydaktyczne, albo na pakiet z materiałami plus do tego dochodzą konsultacje online z nauczycielem. U mnie poziom był podstawowy, chciałam go nieco doszlifować w związku z nową sytuacją w firmie i faktem, że będziemy mieli ważnego niemieckiego partnera w biznesach.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 10:39:38

Nic nie zastąpi szkoły językowej podczas nauki języków obcych. Dużo jest stron w necie ze szkołami, tam znajdziecie z pewnością odpowiednią szkolę dla siebie.

#64 assrobberti

assrobberti

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 październik 2016 - 12:42:50

Witam,
To będzie nietypowe zaproszenie o charakterze non  profit.  Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to  temat nieco na marginesie problematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Udział w zajęciach pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia...e.pl/HRdzieciom
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako nachalnej reklamy – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.

#65 sandaczekk1

sandaczekk1

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 październik 2016 - 19:01:33

Ja lubię uczyć się w zaciszu domu, wtedy mogę się najlepiej skupić i bardziej nauczyć niz na lekcjach.

#66 ~leonn~

~leonn~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 20:28:18

Ja chodzę na kurs do Jagiellońskiego Centrum Językowego. To kursy komercyjne, nie tylko dla studentów. Jestem zadowolony z wyboru, sam na pewno bym się tak nie nauczył, tu miałem mobilizację i dobrych lektorów.

#67 Roosevelt

Roosevelt

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 10 maj 2017 - 07:15:31

Grunt to zacząć jak najwcześniej - wiadomo im człowiek młodszy tym szybciej chłonie nową wiedzę, jest mniej leniwy i nie wie ze się uczy :D Przez to ja sam posłałem mojego syna do szkoły języka chińskiego we Wrocławiu - http://akademiachinskiego.com.pl. Po kilku miesiącach widząc zafascynowanie syna tematem postanowiłem sam się zapisać i rozpocząć naukę - jednak dzieciakowi idzie to znacznie lepiej niż mi :D

#68 mira1989

mira1989

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 07:51:57

Z własnego doświadczenia polecam wyjazdowe kursy językowe. Jedziesz do kraju, w którym każdy mówi w obcym języku i chcąc nie chcąc słuchasz tego bez przerwy. W końcu też musisz się odezwać. Moim zdaniem taki wyjazd daje najlepsze efekty. Byłam na obozie organizowanym przez szkołę językową Glossa z Krakowa.

#69 julNeth

julNeth

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:14:02

Tłumacz nieznane Ci słówka z efektywnym translatorem - https://www.m-translate.pl/ 

#70 szpak Mateusz

szpak Mateusz

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:59:06

Szybka jak szybka, ale powinna być też skuteczna.

#71 tomaszpionek

tomaszpionek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 październik 2017 - 21:48:32

Równiez wolę uczyć sie w zaciszu domowym, przede wszystkim to wygodne, gdyż uczę sie kiedy mam czas. Łatwiej jest zorganizować sobie dzień.

neurologopeda

Użytkownik tomaszpionek edytował ten post 04 październik 2017 - 21:50:54

#72 rude_dude234

rude_dude234

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 13:51:22

Ja znalazłem świetną metodę na szybką naukę dzięki takim tablicom nauki mimochodem i fiszkom. Świetny pomysł na szybką naukę bez stresu :)

#73 slonecznik89

slonecznik89

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 18:08:31

Przygotowanie bardzo dobre... Ja gdy sie uczylam to glownie przez studiowanie slownika i programy na necie.. a gdy wykupilam pakiet z upc obejmujacy canal plus https://www.upc.pl/t...iet-canal-plus/ i mialam dostep do filmow w jezyku angielskim itd to sluchalam z uwaga by wgryźć sie w jezyk

#74 krzusztofkru

krzusztofkru

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 luty 2018 - 10:29:41

Dzięki Speakingo usunęłam kilka negatywnych nawyków w mówieniu i trochę akcent udoskonaliłam. Chodzę od dawna do grupy zwykłej w szkole językowej, ale rzadko się w rozmowie udzielałam. Teraz w końcu mam przeskok, na który czekałam.

#75 wuzetka

wuzetka

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2018 - 18:24:00

Istnieje wiele efektywnych sposobów. Na youtubie dużo jest poradników na ten temat.

#76 robertom

robertom

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 25 luty 2018 - 17:34:02

Dobre są także szybkie kursy języka. Trzeba niestety trochę przeznaczyć pieniędzy na to, ale efekty są zniewalające.

#77 malrer44

malrer44

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 27 luty 2018 - 19:14:58

Ja polecam udać się na kurs języka. Może nie najtaniej, ale zawsze skutecznie.

#78 ostry70ok

ostry70ok

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 13:15:27

Jestem tego samego zdania co poprzednik. Według mnie takie rozwiązanie jest najlepsze.

#79 miki789

miki789

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:30:56

Uczę się sama angielskiego. Jeden z lepszych kursów, jaki przerabiałam http://smart-language.pl/. Powiem tylko, że jak się z niego nie nauczysz to już z niczego prawdopodobnie. Bardzo przyjemny, słówka nowe szybko wchodzą, masz przynajmniej fajne odniesienie, dużo osób korzysta, więc zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz doświadczenie wymienić.

#80 pablek

pablek

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 13:37:44

Uczę się sama angielskiego. Jeden z lepszych kursów, jaki przerabiałam Smart-language Powiem tylko, że jak się z niego nie nauczysz to już z niczego prawdopodobnie. Bardzo przyjemny, słówka nowe szybko wchodzą, masz przynajmniej fajne odniesienie, dużo osób korzysta, więc zawsze znajdziesz kogoś, z kim możesz doświadczenie wymienić.

Samemu można jak najbardziej uczyć się języków obcych. Wystarczy trochę samodyscypliny oraz chęci. Można zawsze wykorzystać aplikacje na telefon. Sam korzystam z "Busuu" na smarphona(O tej aplikacji możecie więcej przeczytać na http://poangielsku.com.pl/). Nauka poprzez Sype też jest warta rozważenia, tym bardziej, że coraz więcej szkół prowadzi takie zajęcia internetowe.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka nauka, nauka jezyków obcych, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych