Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka nauka języków obcych

szybka nauka nauka jezyków obcych nauka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Natika~

~Natika~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2015 - 07:24:39

nie wiem czy da się szybko nauczyć.... chyba nie, jednak jest to systematyczność i wytrwałość w nauce. no i przede wszystkim warto znaleźć dobrą szkołe lub nayczyciela. ja znalazłam sobie przez need a school - to taka baza, która zdecydowanie skraca poszukiwania odpowiednich kursów i korepetytorów

#42 rutkatutk

rutkatutk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 listopad 2015 - 17:51:19

nie wiem czy da się szybko nauczyć.... chyba nie, jednak jest to systematyczność i wytrwałość w nauce. no i przede wszystkim warto znaleźć dobrą szkołe lub nayczyciela. ja znalazłam sobie przez need a school - to taka baza, która zdecydowanie skraca poszukiwania odpowiednich kursów i korepetytorów

można nauczyć sie dzieki systematyczności - to jest podstawa. I oby chęci nie zanikały :) kursy ok ale ja wole sie uczyc online, zaoszczędzam na czasie i na kasie też, obecnie - chiński od podstaw na http://www.hanzilla.pl/ zacząłem 2 tygodnie temu i poki co sie nie poddaje

#43 Magdalena Przykalska

Magdalena Przykalska

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 16:15:57

aplikacja do nauki języka niemieckiego to chyba najlepszy sposób na szybkie przyswojenie gramatyki i słownictwa :) może Wam się przyda!

#44 ~Pamela~

~Pamela~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 15:50:17

Poszukuję lektora języka włoskiego i jestem z mniejszego miasta, wiecie może czy warto poszukać kogoś na stronie Need a school ? Moja koleżanka z Warszawy tam właśnie szukała i znalazła dobrego nauczyciela. 

#45 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:38:10

Nic nie zastąpi szkoły językowej podczas nauki języków obcych... polecam stronke  langzie .pl tam znajdziesz z pewnością odpowiednią szkolę w Twojej okolicy:)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2015 - 10:42:07

Przede wszystkim polecam zapisać się do szkoly językowej np za pomocą langzie. pl znajdziesz wiele profesjonalnych szkół w Twoim mieście :) 

Mama zamiar od jutra poważnie zabrać się za naukę języków obcych, niemieckiego i angielskiego - co polecacie do nauki? 

Mam programy na komputerze, znam podstawy obydwu języków, mam repetytoria i ludzie na skype, którzy mówią po Polsku niemiecku i angielsku tak więc rozmowy z lektorami także mam zapewnione - co warto dodaać? 

O czym warto pamiętać? 

#47 ~komputerowy~

~komputerowy~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 12:30:49

Nic nie zastąpi szkoły językowej podczas nauki języków obcych... polecam stronke  langzie .pl tam znajdziesz z pewnością odpowiednią szkolę w Twojej okolicy:)

Dokłądnie. Probowalem na wlasna reke sie uczyć, ale do[piero jak poszedłem do Lincolna i zacząłem się uczzyć z Nativami to mi jakoś zaczęło wchodzić.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 18:45:34

Codzienna konwersacja z drugą osobą przynosi doskonałe efekty.

#49 ~Sarka~

~Sarka~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 09:26:26

Zgadzam się z przedmówcą, osobiście właśnie przez langzie.pl znalazłam sobie szkołe językową w moim mieście. Jeden kurs skończyłam teraz czas na kolejny - tym razem zabieram się za hiszpański ;)

#50 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 14 grudzień 2015 - 09:33:41

języka obcego nie da się nauczyć tak od pstryknięcia palcem, na to trzeba czasu i cierpliwości.

#51 Auguriusz

Auguriusz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2015 - 10:13:52

Z mojej strony ogę polecić stronę do nauki języka hiszpańskiego: http://www.hiszpanski-szczecin.pl

Pozdrawiam!

#52 Martima

Martima

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 16:33:11

mobilna nauka języków  to najszybszy  i najtańszy sposób na przyswojenie sobie języka obcego. Najlepszą aplikacją gdzie od podstaw można się uczyć jest Lerni

#53 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 14:20:47

Jak chcesz się szybko nauczyć języków to polecam Ci sprawdzoną metodę Emila Krebsa z krebsmethod.com. Jak zaczynasz od zera tak jak ja to po dwóch miesiącach swobodnie można zacząć mówić. 

#54 ~mariuusz~

~mariuusz~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 22:37:02

A ja za to postanowiłem iść trochę innym tropem! Mam troszkę wolnego czasu wieczorami więc postawiłem sobie za cel przyswojenie najważniejszych wyrazów z języka angielskiego. POmaga mi w tym ta fajna stronka:aztekium.pl/1000.py?lang=pl

Jest tutaj 1 000 najważniejszych wyrazów. Zobaczymy jak mi to pójdzie życzę wam i sobie powodzenia ;)

#55 ~Anaroinrr~

~Anaroinrr~
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 14:40:09

Bardzo fajne zajęcia prowadzi Tomasz Zalewski ( zalewskitomasz.pl ). Już od jakiegoś czasu korzystam z kursu online z niemieckiego i jest naprawdę zadowolona z rezultatów – zaczynam mówić płynnie, a znałam tylko podstawy ze szkoły (uczyłam się naprawdę dawno temu, więc w sumie niewiele pamiętałam). Widać, że prowadzącemu zależy na skuteczności nauki.

#56 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 11:41:06

Wątpię aby w dwa miesiące nauczyć się dobrze angielskiego. Nacisk na mówienie kładą w speak upie i uważam ze wybór takiej szkoły to droga do sukcesu.

#57 ~hanula~

~hanula~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 08:29:40

Wątpię aby w dwa miesiące nauczyć się dobrze angielskiego. Nacisk na mówienie kładą w speak upie i uważam ze wybór takiej szkoły to droga do sukcesu.

To fakt, ja do nich chodizłam na stuiach i nieźle cisnęli pod tym względem, jak ktos miał jakieś opory to szybko zostały one zlikwidowane bo inaczej nie miał po co chodzić na lekcje.

#58 ~gabryska~

~gabryska~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 09:54:58

Moim zdaniem mówienie to podstawa i za to duży plus dla speak up. U mnie zniknęła dzięki temu bariera językowa, już nie boję się odezwać po angielsku do ludzi :)

#59 Olga_Komar

Olga_Komar

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2016 - 20:06:41

Moim zdaniem przy nauce języków świetnie sprawdzają się tzw. fiszki. Można za ich pomocą nauczyć się  szybko dużej ilości słówek, ich poprawnej wymowy i gramatyki. Ja używam tych ze strony http://www.fiszki.jezykiobce.pl

#60 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 19:32:51

U mnie to wyglądało tak - 2 x w tygodniu zajęcia w Akademii Językowej, codziennie godzina lub dwie nauki własnej, efekty rewelacja! 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka nauka, nauka jezyków obcych, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych