Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szybka nauka języków obcych

szybka nauka nauka jezyków obcych nauka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wiktor2~

~Wiktor2~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:14:51

Mama zamiar od jutra poważnie zabrać się za naukę języków obcych, niemieckiego i angielskiego - co polecacie do nauki? 

Mam programy na komputerze, znam podstawy obydwu języków, mam repetytoria i ludzie na skype, którzy mówią po Polsku niemiecku i angielsku tak więc rozmowy z lektorami także mam zapewnione - co warto dodaać? 

O czym warto pamiętać? 

#2 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:38:47

myślę, że i tak już masz tego całkiem sporo. Moim zdaniem nie warto od samego początku narzucać 50 metod, lepiej wybrać powiedzmy 4 i dobrze z nimi pracować. Opracuj sobie pewną strategię - powiedzmy jeśli chcesz przede wszystkim popracować nad płynnością mowy, pozbyć się blokady językowej - dużo rozmawiaj na skype'ie, jeśli chcesz popracować nad gramatyką, poszukaj informacji w książkach czy internecie, zacznij rozwiązywać internetowe test, czytaj książki czy artykuły w języku angielskim. Zobaczysz, że po samej regularnej rozmowie w języku obcym szybko Twój poziom się poprawi

#3 ~Omnik~

~Omnik~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2014 - 10:19:15

Mama zamiar od jutra poważnie zabrać się za naukę języków obcych, niemieckiego i angielskiego - co polecacie do nauki? 

Mam programy na komputerze, znam podstawy obydwu języków, mam repetytoria i ludzie na skype, którzy mówią po Polsku niemiecku i angielsku tak więc rozmowy z lektorami także mam zapewnione - co warto dodaać? 

O czym warto pamiętać? 

Ja jak uczyłem się angielskiego sam w domu to korzystałem Sesji Fruiti na lepsza koncentrację - typowo do zapamiętywania słówek z języka obcego =- rewelacja. 

To działa w taki sposób, że za pomocą dźwięków o odpowiednich częstotliwościach pobudza wieksze obszary mózgu do działania - przez co znacznie łatwiej można zapamiętywać i się uczyć na pamięć. 

Wiem :) dla mnie to też była czarna magia ale ważne że działa - poczytajcie opinii

#4 ~isbian~

~isbian~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2014 - 10:57:04

Ja jak uczyłem się angielskiego sam w domu to korzystałem Sesji Fruiti na lepsza koncentrację - typowo do zapamiętywania słówek z języka obcego =- rewelacja. 

To działa w taki sposób, że za pomocą dźwięków o odpowiednich częstotliwościach pobudza wieksze obszary mózgu do działania - przez co znacznie łatwiej można zapamiętywać i się uczyć na pamięć. 

Wiem :) dla mnie to też była czarna magia ale ważne że działa - poczytajcie opinii

Co to za sesje to fruiti dokładnie - napisz coś więcej 

#5 ~iGGA~

~iGGA~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 09:39:45

Co to za sesje to fruiti dokładnie - napisz coś więcej 

To Fruiti oparte jest o synchronizację półkul mózgowych - ciekawa forma rozwoju szybkiej nauki języków obcych - bardziej znana na zachodzie: Anglia, USA, Niemcy...

Tam takie kursy sa znacznie popularniejsze. 

A działa to tak, że aktywuje większe obszary mózgu do nauki - dzięki czemu znacznie szybciej sie wszystko zapamiętuje - wart sprawdzić bo koszt nie duży a może bardzo pomóc. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 12:08:10

no nie powiem zaciekawiliście mnie tym tematem.. jak szukałem na stronach angielskich to faktycznie wyskakują sklepy,, w których jest do kupienia sporo takich systemów,, a w polsce znacie jeszcze jakieś prócz tego omawianego w temacie??

#7 ~http://forumezoteryczne.pl~

~http://forumezoteryczne.pl~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 08:54:31

no nie powiem zaciekawiliście mnie tym tematem.. jak szukałem na stronach angielskich to faktycznie wyskakują sklepy,, w których jest do kupienia sporo takich systemów,, a w polsce znacie jeszcze jakieś prócz tego omawianego w temacie??

A po co Ci inne - według opinii te sesje sa najskuteczniejsze. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 11:12:22

ja się uczę języka angielskiego od pól roku. i powiem tak - chodzę na kurs i to jest świetny kurs, jednak sam on nei da świetnych efektów - bo co ja w trakcie 3h w ciągu tygodnia się nauczę - nauczyciel pokaże mi tylko schematy. najwięcej się człowiek uczy w domu - ja korzystam z FRUITI na lepsza koncentracje, przez co szybciej przyswajam wiedzę - połączenie kursu i fruiti daje 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 10:17:35

ja się uczę języka angielskiego od pól roku. i powiem tak - chodzę na kurs i to jest świetny kurs, jednak sam on nei da świetnych efektów - bo co ja w trakcie 3h w ciągu tygodnia się nauczę - nauczyciel pokaże mi tylko schematy. najwięcej się człowiek uczy w domu - ja korzystam z FRUITI na lepsza koncentracje, przez co szybciej przyswajam wiedzę - połączenie kursu i fruiti daje 

no własnie najczęściej ludzie piszą, że uczą się języka z tymi sesjami bo najlepiej. Gdzie nie czytam to piszą, że przede wszystkim język. a jak z nauką innych przedmiotów sprawa wygląda? ktoś coś wie?

#10 ~inny~

~inny~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2014 - 11:34:14

Rewelacja - działa świetnie :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 13:41:54

a jakieś materiały do szybkiej nauki języka obcego możecie polecić? 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 12:34:02

co do samych materiałów w formie podręczników to nie polecam żadnych konkretnych, po porstu każdy musi dostosowac coś co jest odpowiednie dla niego. z doświadczenia wiem, że ludzie sami z siebie nie uczą sę z podręczników - ja polecam po prostu rozwiązywac jakies testy w internecie, szkolić słownictwo, sporo czytać w tym języku :) skup się przede wszystkim na tym, na czym Ci najbardziej zależy - jesli chcesz się pozbyć blokady językowej to same regułki tu sa na nic, musisz zacząć gadać. :)

#13 ~Szybka-nauka~

~Szybka-nauka~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2014 - 13:06:53

Ja na skype gadam z Anglikami po angielsku - łatwo ich tam znaleźć, a słówek uczę się na stronach www - jest ich cała masa. Artykuły po ang do czytania także łatwo można znaleźć. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 14:55:46

Codzienna konwerdacja z drugą osobą przynosi doskonałe efekty.

#15 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 11:27:15

Wiktor2 - wybrałeś już coś? Podziel się swoimi metodami, nie bądź taki.

Co do sesji Fruiti, o których spomniano wyżej to z nich korzystałem nie tyle d nauki słówek, co do nauki w ogóle na studiach. I dały radę świetnie :) Można je kupić na sklepie internetowym o nazwie skarbnica zycia - poza tym podając kod rabatowy 04142 dostaje się rabat :)

#16 ~Ilonxa~

~Ilonxa~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 13:19:41

Faktycznie szybka nauka języków obcych z tym Fruiti jest możliwa - u mnie efekty w znacznie większym stopniu zapamiętywaniu słówek z ang po tygodniu już :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2014 - 10:06:19

ja się uczę angielskiego z tymi fruiti, ale myślę, że i na niemiecki podziała :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 08:09:57

Wiktor2 - wybrałeś już coś? Podziel się swoimi metodami, nie bądź taki.

Co do sesji Fruiti, o których spomniano wyżej to z nich korzystałem nie tyle d nauki słówek, co do nauki w ogóle na studiach. I dały radę świetnie :) Można je kupić na sklepie internetowym o nazwie skarbnica zycia - poza tym podając kod rabatowy 04142 dostaje się rabat :)

dzięki za kod - zakupiłam i działa :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 13:30:44

korzystam z fruiti od 3 tygodni bo uczę sie do sesji wrzesniowej - szkoda, ze nie trafiłam na to na pierwszym roku moich studiów :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:59:46

o sesjach fruiti należy dużo pisać, są za mało rozpowszechnione jeszcze w Polsce.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szybka nauka, nauka jezyków obcych, nauka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych