Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam weterynarza

68 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 18:19:15

polecam Fraczka

#62 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 13:59:03

na sportowej zostala juz 1 pani i przeniosla biznes kolo szkolo sp 5 i brico marche w lęborku polecam :) !!

#63 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 15:37:03

Najgorszy weterynarz w Lęborku to pseudo papudrak na Weterynaryjnej Wierzbicki kasuje 800 zł i zabija pieska po czym nie umie powiedzieć słowa przepraszam paprak i gnom dla którego liczy się tylko kasa a nie zwierzęta omijajcie go z daleka

#64 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 15:37:31

Najgorszy weterynarz w Lęborku to pseudo papudrak na Weterynaryjnej Wierzbicki kasuje 800 zł i zabija pieska po czym nie umie powiedzieć słowa przepraszam paprak i gnom dla którego liczy się tylko kasa a nie zwierzęta omijajcie go z daleka

#65 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 15:26:24

Wie ktoś jaką specjalizację ma Pań wierzbicki?

Ps

A Pani Wierzbickiej z która wspólnie prowadzi gabinet w żadnym spisie lekarzy weterynarii nie znalazłem.

#66 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 10:56:40

Porządnie wyposażony gabinet weterynaryjny mają w Wesołej (weterynariawesola.waw.pl), zwłaszcza jeśli chodzi o rasowe psy czy koty, które wiadomo że mają swoje charakterystyczne cechy – zachowań, budowy, potrzeby żywieniowe itd. to warto do nich podjechać. Duża wiedza i doświadczenie, znają się na różnych rasach, potrafią pomóc też w sprawach behawioralnych. Z naszym kotem brytyjskim mieliśmy trochę problemów ale właśnie tu u weta udało się to wszystko wyregulować.

#67 ~Paulla~

~Paulla~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 21:13:40

wydaje mi sie, ze pasja i odpowiednie podejscie do zwierzat jest wazne w tym zawodzie. Chetnych na studia weterynaryjne nie brakuje, ale nie kazdy sobie zdaje sprawe, jak wygladaja realia tej pracy. To nie tylko leczenie zwierzat, ale tez kontrola zywnosci pochodzacej od zwierzat, a nawet zajmowanie sie chorobami odzwierzecymi

#68 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 09:12:16

Pracuje tam dwóch lekarzy wet. Są nieźli. Ale na nagłe, nocne przypadki musisz znaleźć sobie jeszcze innego lekarza. Trudno o pomoc w nocy.
Mi polecano klinikę w Rumii. Daleko, ale jak przyciśnie...

W Lęborku ul. Weterynaryjna wejście od ul. Pionierów  małżeństwo lekarzy wet. Wierzbiccy przyjmują 24h najlepiej umówić się na telefon. Dotychczas nie mam do nich zastrzeżeń a mam 2 psy owczarki niemieckie. 509854516;   513243678

#69 ~Emi~

~Emi~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 09:12:59

Pracuje tam dwóch lekarzy wet. Są nieźli. Ale na nagłe, nocne przypadki musisz znaleźć sobie jeszcze innego lekarza. Trudno o pomoc w nocy.
Mi polecano klinikę w Rumii. Daleko, ale jak przyciśnie...

W Lęborku ul. Weterynaryjna wejście od ul. Pionierów  małżeństwo lekarzy wet. Wierzbiccy przyjmują 24h najlepiej umówić się na telefon. Dotychczas nie mam do nich zastrzeżeń a mam 2 psy owczarki niemieckie. 509854516;   513243678

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych