Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam weterynarza

68 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 10:28:49

...też polecam dr.Biangę,tanio i fachowo...tylko długie kolejki,w czwartek czekałam 2,5 godz..

myślę, że warto:)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2013 - 07:19:50

Panie ze Sportowej. Szczerze polecam. Jeszcze takich kompetentnych weterynarzyw w Lęborku nie było i ceny bardzo przystepne.

#43 ~kasias~

~kasias~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 17:50:08

Witam, Polecam Panie z osiedla sportowego. Na prawde sa bardzo odpowiedzialne i wiedzá na czym polega problem. Poszlam do nich z bardzo chorym psem. Byl juz na skaraju wyczerpania. Mial udar oraz ataki epilepsii. Gdyby nie one, max.2 dni i by zechl. Jestem im bardzo wdzeczna. Pani Ewelina ma na prawde bardzo dobre podejscie do psa. PS. nie jestem zadna rodzina ani powiazana z nimi ;)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 20:36:14

Jeśli dzieje się ze zwierzakiem coś naprawdę poważnego lub skomplikowanego - polecam klinikę Futrzak w Wejherowie. Ogromne zaangażowanie, wiedza i dobry sprzęt. Mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze.

#45 ~g~

~g~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:22:45

Z kotką chodzę na Olimpijczyków, do pań weterynarek - polecam. Rodzice chodzą z suczką do Biangi, też zadowoleni.

#46 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 07:42:44

Polecam Panie ze Sportowej zwłaszcza do małych zwierzaków. Nikt w Lęborku nie chciał się podjąć leczenia małego gryzonia tylko one. Pomimo tego, że zwierzaka i tak nie udało się uratować to i tak wiem, że zrobiły wszystko - miesiąc czasu walczyliśmy o jego zdrowie. Inni weterynarze od razu chcieli zwierzaka usypiać. 

Dla nich liczy się każde zwierzę i jeśli tylko mogą coś zrobić podejmują się tego. Gorąco polecam.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2013 - 08:18:49

Potwierdzam.

Widać, że lubią swoją profesję. Byłam w Lęborku chyba już u wszystkich weterynarzy, ale dopiero na osiedlu Sportowa spotkałam dwie panie z powołaniem do tego zawodu.

#48 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 20:32:24

vet-medicus sienkiewicza, moje zwierzaki zawdzięczają nie tylko zdrowie, ale i życie. Kociak wyciągnięty z fip-a, pies z paradontozą. Dziękuję panie doktorze, za to że nadal możemy być razem:)

Hmmm, z tego co sie orientuje, a znam sie na kocich chorobach dosyc dobrze to FIP jest choroba smiertenla dla kota...Zakazne zapalenie otrzewnej moze przybrac postac wysiekowa badz bezwysiekowa, ale zawsze doprowadza do smierci zwierzecia i to w krotkim czasie...Przyjmuje sie, ze jesli wystepuja objawy podobne do FIP, ale kota udaje sie uratowac to to na pewno nie byla ta choroba, a cos zupelnie innego...Jesli lekarz stwierdzil,ze wyleczyl kota z FIP to powinien chyba dostac Nobla... :mellow:

#49 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 16:08:09

Bianga i tylko Bianga,dwa razy operował nam sunię,wycinając guzy,przywiózł nam po zabiegu psa o północy do domu,z sercem,oddaniem,wszystko tłumaczy...........

Nie do końca wszystko tłumaczy-dzisiaj usiłowałam się dowiedzieć jak odbywa się ściąganie szwów po sterylce,usłyszałam-tak jak zawsze..mozna by było jaśniej,bo nie co dzień się chodzi do weterynarza.

#50 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 08:09:25

Hmmm, z tego co sie orientuje, a znam sie na kocich chorobach dosyc dobrze to FIP jest choroba smiertenla dla kota...Zakazne zapalenie otrzewnej moze przybrac postac wysiekowa badz bezwysiekowa, ale zawsze doprowadza do smierci zwierzecia i to w krotkim czasie...Przyjmuje sie, ze jesli wystepuja objawy podobne do FIP, ale kota udaje sie uratowac to to na pewno nie byla ta choroba, a cos zupelnie innego...Jesli lekarz stwierdzil,ze wyleczyl kota z FIP to powinien chyba dostac Nobla... :mellow:

Wczesne wykrycie wirusa FIP zazwyczaj nie wskazuje na żadną chorobę, jednakże niektóre koty mogą przejawiać chorobę górnych dróg oddechowych. Charakteryzuje się ona kichaniem, łzawieniem oczu oraz wodnistą wydzieliną z nosa. Niektóre z kotów mogą mieć problemy z jelitami i układem pokarmowym. Większość kotów, które uległy podstawowej infekcji, całkowicie zdrowieje. Czasem jednak niektóre z nich mogą na stałe zostać nosicielami wirusa. Tylko nieliczny procent zakażonych kotów zapada na śmiertelną chorobę, w ciągu wielu tygodni, miesięcy a nawet lat od pierwszej infekcji.

Test ELISA wykrywa obecność przeciwciał koronawirusa w organizmie kota. Wynik pozytywny oznacza, że kot wcześniej został narażony na działanie koronawirusa i wytworzył przeciwciała. Jeśli test wyszedł negatywny, oznacza to, że kot nie miał styczności z koronawirusem.

Niskie miano wskazuje na małą zawartość przeciwciał koronawirusa w organizmie kota, natomiast wysokie miano na ich dużą zawartość. Zdrowy klinicznie kot z wysokim mianem jest niekoniecznie bardziej narażony na zachorowanie na FIP bądź zostanie nosicielem, niż kot, który posiada niskie miano. Jednakże nie oznacza to również, że jest mniej narażony na zachorowanie na FIP w przyszłości.

Najpierw poczytać, potem komentować.

Źródło: Vetopedia

#51 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 20:22:25

Polecam Panie ze sportowej ,tanio i znają się na rzeczy

#52 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2014 - 15:17:09

To na sportowej czy ma olimpijczykow?Macie na mysli to samo miejsce?

#53 ~Aga.~

~Aga.~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 21:32:34

To na sportowej czy ma olimpijczykow?Macie na mysli to samo miejsce?

Tak, dokłądnie to jedno i to samo miejsce ulica Olimpijczyków znajduje się na osiedlu sportowym

#54 ~Fila~

~Fila~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 20:30:52

Gdzie na miejscu wykonam rtg, usg i badanie krwi? Który gabinet polecacie?

#55 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 22:19:49

W Lęborku w żadnym gabinecie takich usług nie ma.Usg tak, ale rentgen niestety

#56 ~Plus~

~Plus~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 16:54:06

Niestety poziom lęborskiej opieki weterynaryjnej jest bardzo ubogi w stosunku do po jednej stronie Słupska, po drugiej Wejherowa. My na diagnostykę i operację naszej psinki wybraliśmy się do Wejherowa - i jesteśmy bardzo zadowoleni.

#57 ~yet~

~yet~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 16:50:59

Poszukaj w starym browarze

#58 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 09:41:07

Polecam dr Bianga. Na pionierów chcieli leczyć mojego psa na wątrobę a okazało się ,że to padaczka. A wystarczyło by zobaczył nagranie. Jest cierpliwy i po zagrożeniu życia piesek czuje się dobrze a ataki ma bardzo rzadko . Wypisanie recepty nic nie kosztuje. Wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy.

#59 ~Ariel~

~Ariel~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 21:04:11

A czy na tym osiedlu jest drogo?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 17:59:40

Dr Frączek zawsze wszystko zapisuje w książeczce, ma dobre podejście do zwierząt, zna się na rzeczy, no i ma dobre ceny! Nie widzę sensu w bezcelowym oczernianiu i psuciu opinii.

najgorszy konowal pod sloncem leczy na zasadzie prob i bledow  mojego kota leczyl na zapalenie pluc a okazalo soe ze ma raka ielit juz go nie ma w zwierzetach widai tylko mamone NIE POLECAM Z DALEKA OD NIEGO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych