Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam weterynarza

68 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 20:24:32

nie bede tu wpadał i czytał co napisze ktoś po moim wpisie ale jesli ma ktos psa ''pekinczyk'' to radze nie iść do pana lek.wet S. Pierzynowski w Lębork - Armii Krajowej 24a/1. iż przez jego brak wiedzy, wykształcenia moj shih tzu nie ma oka iż Pan kazał kropelki dać i za 2 dni na kntrole . oczywiście po 4h jechaliśmy do innej wet w Wejherowie i tam dowiedziałem sie ze gdybym był do 1,5h od urazu to oko byłoby sprawne oczywicie smiali sie z zapisanych kropelek i czekania które Pan wet powiedział. Wiec jak chcecie wybór należy do was . ja go załuje pozdro

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 10:55:05

Polecam panie z osiedla sportowego. Przyjmują koło pizzerii u włocha. Byłem tam kilka razy i nigdy nie byłem zawiedziony. Miłe , kompetentne i tańsze niż inni w Lęborku. One są chyba z Wejherowa i w jednym tygodniu przyjmuje jedna a w drugim następna.

#23 ~P.~

~P.~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:01:28

Razem z kotką odwiedziłyśmy chyba wszystkich weterynarzy w Lęborku. Pierzynowski - niedelikatny, tylko duże zwierzęta, 3kg kotkę potraktował jak krowę. Bianga niby taki dobry a całkowicie zrezygnował z leczenia mojej kotki (prawdopodobnie dlatego, że okazała się agresywna) odesłał bez żadnej porady ze złymi wynikami wątrobowymi i nerkowymi. Ciągłe wyklinania pod nosem, konsultacje z jakąś małolatą, która o niczym nie miała pojęcia i nic z tego nie wyszło. Pionierów kazało mi wracać do lekarza, który rozpoczął leczenie. Przychodnia niedaleko Słowackiego w szeregowym budynku od razu by wzięła tylko na sterylkę, a warunki tam nieciekawe. I w końcu trafiłam do brązowo-włosej Pani na osiedlu sportowym. I moja kotka (wiadomo przestraszona) i ja jesteśmy ogromnie zadowolone. Idealne podejście, tłumaczenie, naprawdę zadowalająca porada i leczenie. Dobre podejście do zwierzaka, nawet poczęstowanie chrupkami :) Chodzimy na kroplówki, jutro mamy zabieg na zmienionej macicy - dalsza opieka i kroplówka także zapewnione. OGROMNIE polecam. Jeszcze nie spotkałam tak dobrego weterynarza.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 09:41:37

Razem z kotką odwiedziłyśmy chyba wszystkich weterynarzy w Lęborku. Pierzynowski - niedelikatny, tylko duże zwierzęta, 3kg kotkę potraktował jak krowę. Bianga niby taki dobry a całkowicie zrezygnował z leczenia mojej kotki (prawdopodobnie dlatego, że okazała się agresywna) odesłał bez żadnej porady ze złymi wynikami wątrobowymi i nerkowymi. Ciągłe wyklinania pod nosem, konsultacje z jakąś małolatą, która o niczym nie miała pojęcia i nic z tego nie wyszło. Pionierów kazało mi wracać do lekarza, który rozpoczął leczenie. Przychodnia niedaleko Słowackiego w szeregowym budynku od razu by wzięła tylko na sterylkę, a warunki tam nieciekawe. I w końcu trafiłam do brązowo-włosej Pani na osiedlu sportowym. I moja kotka (wiadomo przestraszona) i ja jesteśmy ogromnie zadowolone. Idealne podejście, tłumaczenie, naprawdę zadowalająca porada i leczenie. Dobre podejście do zwierzaka, nawet poczęstowanie chrupkami :) Chodzimy na kroplówki, jutro mamy zabieg na zmienionej macicy - dalsza opieka i kroplówka także zapewnione. OGROMNIE polecam. Jeszcze nie spotkałam tak dobrego weterynarza.

Mogę szczerze potwierdzić.
Byłem tam z moją sznaucerką staruszką.
Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 12:26:02

a co powiecie o weterynarzu na osiedlu sportowym?? bo mam najbliżej a nie wiem czy jest sens?

Mam psa chorego na serce,kaszle dusi sie,umiera biedak...do tego byl operowany,miał nowotwor-gdybym szybciej poszedł do wterynarza na sportowej moj pies by zyl o wiele dluzej,...
Byłem u wszystkich badali go ze wszystkich stron no i co stwierdzili??ze trzeba go leczyć farmalogicznie;zastrzyki tabletki itp..wkońcu zauważyłem i przeczytałem w internecie,że to musi być coś innego-postanowiłem spróbować ostatniego czyli na sportowej i co sie okazało pies powinien być odrazu bez leków operowany na nowotwór-udało im sie go usunąć,niestety z sercem było za pózno już...Gdyby tamci wiedzieli co mu dolega i barli kasy za ścieme pies by soebie latał jak zając-a teraz co robi??dusi sie,traci przytomność...masakra!!
Także polecam weterynarza na sportowej bo jak nie on to w Lęborku nie ma czego szukać..
Pozdrawiam..

#26 ~gg~

~gg~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 00:28:32

Przydałaby się nam w Lęborku klinika dla zwierząt. Nie musiałaby być duża. Ważne, by można było uzyskać tam ratunek dla zwierząt nocą. Jestem po tylu przejściach ze swoimi zwierzakami, że skóra mi cierpnie na myśl, że znowu coś złego mogłoby się im przytrafić w porze, gdy gabinety weterynaryjne są pozamykane. Ile nerwów to kosztuje...

#27 ~Zwierzyniec~

~Zwierzyniec~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 13:47:09

Na osiedlu Sportowym przyjmuja dwie panie weterynarz w budynku obok Pizza u Wlocha. Polecam! Kompetentne i miłe. Byłem chyba już u wszystkich weterynarzy w Lęborku. Te panie mogę polecić z czystym sumieniem.

Polecam te Panie również, choć nie leczyliśmy jakiś konkretnych dolegliwości. Po ostatnich wydarzeniach z naszą sunią, która miała krwawą biegunkę polecić mogę jedynie dra Biangę, ale on wiecznie zajęty jest, choć jako jedyny chyba ma USG. Pomimo obdzwonienia pozostałych nikt nie zdecydował się na leczenie suczki i skorzystaliśmy z usług Alwetu w Słupsku - działają całą dobę. I co najważniejsze różnice cenowe są radykalne. Pomimo przyjęcia nas w niedzielę po 16-tej, wykonania USG oraz serii zastrzyków zapłaciliśmy tylko 40 zł! W Lęborku takie ceny chyba tylko u dra Biangi.

U Frączka leczyliśmy inną suczkę - kulejącą. Zdiagnozował dyskopatię i zaczął leczyć sterydami - nie pomagało więc też do Alwetu pojechaliśmy w Słupsku. Okazało się, że to żadna dyskopatia tylko pęknięta rzepka w nodze. Suczka jest już dawno zdrowa i nie męczona sterydami! Co idiotyczne facet kasuje nawet za wizytę - trzaśnięcie drzwiami gabinetu. To jest akurat chore. I rzeczywiście u Biangi i miłych Pań wszystko jest notowane a u Frączka nigdy :)

#28 ~tok~

~tok~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 00:36:56

Polecam te Panie również, choć nie leczyliśmy jakiś konkretnych dolegliwości. Po ostatnich wydarzeniach z naszą sunią, która miała krwawą biegunkę polecić mogę jedynie dra Biangę, ale on wiecznie zajęty jest, choć jako jedyny chyba ma USG. Pomimo obdzwonienia pozostałych nikt nie zdecydował się na leczenie suczki i skorzystaliśmy z usług Alwetu w Słupsku - działają całą dobę. I co najważniejsze różnice cenowe są radykalne. Pomimo przyjęcia nas w niedzielę po 16-tej, wykonania USG oraz serii zastrzyków zapłaciliśmy tylko 40 zł! W Lęborku takie ceny chyba tylko u dra Biangi.

U Frączka leczyliśmy inną suczkę - kulejącą. Zdiagnozował dyskopatię i zaczął leczyć sterydami - nie pomagało więc też do Alwetu pojechaliśmy w Słupsku. Okazało się, że to żadna dyskopatia tylko pęknięta rzepka w nodze. Suczka jest już dawno zdrowa i nie męczona sterydami! Co idiotyczne facet kasuje nawet za wizytę - trzaśnięcie drzwiami gabinetu. To jest akurat chore. I rzeczywiście u Biangi i miłych Pań wszystko jest notowane a u Frączka nigdy :)

Twoje kłamstwo, odnośnie nienotowania pacjentów u dra Frączka, wygląda na czystą złośliwość i chęć zemsty. Paskudna cecha.

#29 ~animalsik~

~animalsik~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 07:43:20

Od lat korzystam z usług obok Jagiellońskiej i nigdy mój pies tam nie jest zapisywany, ani kot, nie zauważyłam żadnej kartoteki, więc skąd potem wie co moim zwierzakom było? Wprawdzie byłem zadowolony z usług ale to nie jest kłamstwo tam nie ma żadnych kartotek zwierząt, przynajmniej ja ich nie widziałem. Żeby nie było że złośliwie to dla twojej wiadomości jest to nadal lekarz, z którego korzystam.

#30 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 17:08:18

Dr Frączek zawsze wszystko zapisuje w książeczce, ma dobre podejście do zwierząt, zna się na rzeczy, no i ma dobre ceny! Nie widzę sensu w bezcelowym oczernianiu i psuciu opinii.

#31 ~piesek~

~piesek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 09:31:48

Nasz piesek należy do Pań,które przyjmują na osiedlu sportowa.Szczerze polecam miła i tania obsługa,pragnę dodać,że drobne konsultacje są DARMOWE,gdyż te Panie nie biorą pieniędzy.Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego gabinetu.

#32 ~navika2~

~navika2~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 20:50:53

Jestem w szoku. Moja zwykle agresywna wobec weterynarzy kotka po raz kolejny dała sobie zrobić badania u Pani Agnieszki na osiedlu Sportowym. Obyło się bez zbędnych zastrzyków z uspokajaczami, jak to zwykle bywało wcześniej u innych wetów. Zwierzę owszem, nieco przestraszone, ale dało się złapać, pobrać sobie krew, obejrzeć, a na koniec grzecznie zapakować do transportera. Gdy wróciłyśmy do domu zamiauczała i z powrotem wskoczyła do transportera!!! Szczerze polecam.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 20:55:45

Otrzymałyśmy dziś telefon od Pani Agnieszki - po zabiegu i bardzo dobrej opiece mojej kotce poprawiły się wyniki wątrobowe i nerkowe. Jesteśmy ogromnie wdzięczne. Pozdrawiam

#34 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 15:42:49

Halllooo!!!!
Bardzo prosze o namiary na ta lecznice na osiedlu sportowym i numer telefonu do tych Pan, ktore tam przyjmuja!!!! Pilne...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 19:06:22

Mój kotek jest pod opieką pana Arkadiusza Biangi (ul. Sienkiewicza), jestem zadowolona z jego usług.

#36 ~NN~

~NN~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:48:47

vet-medicus sienkiewicza, moje zwierzaki zawdzięczają nie tylko zdrowie, ale i życie. Kociak wyciągnięty z fip-a, pies z paradontozą. Dziękuję panie doktorze, za to że nadal możemy być razem:)

#37 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 14:47:10

...też polecam dr.Biangę,tanio i fachowo...tylko długie kolejki,w czwartek czekałam 2,5 godz..

#38 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 15:30:21

Bianga i tylko Bianga,dwa razy operował nam sunię,wycinając guzy,przywiózł nam po zabiegu psa o północy do domu,z sercem,oddaniem,wszystko tłumaczy...........

#39 ~marisa263~

~marisa263~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 17:37:28

Pan Bianga!polecam,uratował mi psiaka pogryzionego przez innego psa.Piesek był w stanie krytycznym,miał porozrywane jelita itp.Pan Arek 4 godziny go zszywał.Udało się i "postawił"go na nogi i tylko dzięki niemu nasz pupil jest nadal z nami.Zdecydowanie polecam!!!!

#40 ~Pekin~

~Pekin~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 18:19:38

Bardzo polecam Pana Biange:) moj Pekinczyk jest po wypadku i stracil oczko naszczescie jest pod opieka tego Pana i naprawde jest profesjonalny, ma super podejscie do zwierzat:) jestem bardzo zadowolona powniewaz wiem ze moja psinka jest w dobrych rekach:) bardzo polecam:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych