Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam weterynarza

68 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~psiarz~

~psiarz~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2009 - 21:25:24

Mieszkam od niedawna w Lęborku. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego weta? Mam trzy psy więc czasem muszę korzystać z jego usług.

#2 ~~mieszkaniec~~

~~mieszkaniec~~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2009 - 22:29:32

Mieszkam od niedawna w Lęborku. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiegoś dobrego weta? Mam trzy psy więc czasem muszę korzystać z jego usług.

Punkt weterynaryjny znajduje sie przy ul. Czolgistow /z tylu za sklepem"Kwartet" . Przyjmuje tam m.in. lek.wet. Spiewak.

#3 ~psiarz~

~psiarz~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 12:00:26

[quote name='~mieszkaniec~' date='15.08.2009, 23:29:32' post='182781']
A zna się na rzeczy czy tylko szczepi i odrobacza?

#4 ~someone~

~someone~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 12:09:09

Pracuje tam dwóch lekarzy wet. Są nieźli. Ale na nagłe, nocne przypadki musisz znaleźć sobie jeszcze innego lekarza. Trudno o pomoc w nocy.
Mi polecano klinikę w Rumii. Daleko, ale jak przyciśnie...

#5 ~someone~

~someone~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 15:25:49

Zainteresowanego proszę o kontakt.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 17:04:10

polecam wszystkich oprócz Frączka - jest beznadziejny !!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2009 - 20:46:30

polecam wszystkich oprócz Frączka - jest beznadziejny !!!!!

a nie prawda!!! jest bardzo dobrym lekarzem, przyjeżdża także na zamówione wizyty domowe, więc panów z konkurencji prosimy o niezabieranie głosu!!! mogę dodac, że w przeciwieństwie do kilku z lęborskich i słupskich pseudoweterynarzy nie podaje witamin i niepotrzebnych zastrzyków zasłaniając sie koniecznością wzmocnienia zwierzaka a tak naprawdę wyłudzając najzwyczajniej kasę!!! ktoś kto jest dobry, nie potrzebuje reklamy, bo jego praca świadczy za nim sama i taką osobą jest doktor Frączek!!! leczymy u niego swoje koty i psa!!!i wszystkie zwierzaki mają się jak najlepiej!!!polecam i pozdrawiam!!!

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2009 - 19:02:57

Sporo też zależy czy dany lekarz zajmuje się tylko małymi zwierzętami czy jeździ też po gospodarstwach. Choć są wyjątki, niektórzy są tak wszechstronni że znają się prawie na każdym gatunku.

#9 ~hodowca~

~hodowca~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2009 - 19:07:06

No właśnie. Zna ktoś dobrego lekarza od krów i koni. Bo ci co do mnie przyjeżdżają to mają słabe efekty w leczeniu. Chyba są za starzy. Dla nich medycyna zatrzymała się na tetracyklinach i manualnym masażu macicy.

#10 ~wieśniak~

~wieśniak~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2009 - 19:09:27

Ciężko znaleźć lekarza który ma jakieś pojęcie o nowoczesnym rozrodzie.

#11 ~le0~

~le0~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 23:59:06

Śpiewak wydaje się być doświadczony, ale to błąd <-> szkoda gadać, Frączek dobrze gada (nie na temat).... ale zauważcie, że żaden z nich nie wypełnia w książeczce zdrowia co podaje zwierzakowi. Zagadka, nie?

Polecam Pierzynowskiego, dla ceniących zdrowie swoich pupili <-> uczciwy i doświadczony człowiek, niemniej ta wiedza kosztuje.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 10:24:37

Śpiewak wydaje się być doświadczony, ale to błąd <-> szkoda gadać, Frączek dobrze gada (nie na temat).... ale zauważcie, że żaden z nich nie wypełnia w książeczce zdrowia co podaje zwierzakowi. Zagadka, nie?

Polecam Pierzynowskiego, dla ceniących zdrowie swoich pupili <-> uczciwy i doświadczony człowiek, niemniej ta wiedza kosztuje.

Ciekawe co piszesz, bo mało mi psa nie uśmiercił. Leku do strzykawki nabrał na chybił trafił. Na moją uwagę, że pies waży tyle a tyle, wypuścił w powietrze kolejną ilość "na oko". Po zastrzyku, juz poza gabinetem, pies zesztywniał, nie reagował na nic. Ten stan trwał około godziny.
Gdyby ten pan w tamtej chwili był blisko mnie, slepia bym mu wydrapała.
Koszt wizyty ... przemilczę. Był jedynym dostepnym w późśnych godzinach weterynarzem.

Doświadczony ten pan może jest, ale w pracy ze zwierzętami gospodarskimi.

Z psem ? Nigdy więcej pan P. !

P. Frączek zawsze wypełniał i wypełnia książeczki zdrowia moich zwierząt. Ty kłamiesz !

#13 ~le0~

~le0~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 11:43:17

P. Frączek zawsze wypełniał i wypełnia książeczki zdrowia moich zwierząt. Ty kłamiesz !

Dobra kobieto... widać, że Twój zwierzak nie miał poważniejszych problemów zdrowotnych w kontakcie z P. Frączkiem.
Nie zależy mi na obsmarowywaniu ludzi z braku lepszych zajęć, po prostu ostrzegam i NIKOMU nie życzę takich doświadczeń.

#14 ~dobra kobieta~

~dobra kobieta~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2010 - 14:51:40

Dobra kobieto... widać, że Twój zwierzak nie miał poważniejszych problemów zdrowotnych w kontakcie z P. Frączkiem.
Nie zależy mi na obsmarowywaniu ludzi z braku lepszych zajęć, po prostu ostrzegam i NIKOMU nie życzę takich doświadczeń.

Moze masz rację. Nie spotkało mojego psa nic okropnego, nic co nie dałoby się zdiagnozować, choc zagrożenie zycia pojawiało się parę razy.
W tych przypadkach zawsze wpisy w książeczkach były.
Kiedyś pomogli nie biorąc pieniedzy ( dotyczyło obcego pasa zgarnietego z ulicy tuz po potraceniu go przez samochód ).
A na pana P. mam alergię. Nie dość, że kasuje jak za zboże, to - tak jak pisałam - mało mi psa nie wysłał na tamten świat. Jego akurat, absolutnie nie polecam. Dość paskudnych wrażeń mi dostarczył.
Le0, przepraszam Cię.

#15 ~mag4a~

~mag4a~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 14:12:43

poszukaj sobie na stronie www.ofachowcach.pl "weterynarz Lębork" znajdziesz tam sprawdzonych i polecanych specjalistów

#16 ~psiara~

~psiara~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 14:36:46

a co powiecie o weterynarzu na osiedlu sportowym?? bo mam najbliżej a nie wiem czy jest sens?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2012 - 20:57:10

Na osiedlu Sportowym przyjmuja dwie panie weterynarz w budynku obok Pizza u Wlocha. Polecam! Kompetentne i miłe. Byłem chyba już u wszystkich weterynarzy w Lęborku. Te panie mogę polecić z czystym sumieniem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 16:21:46

a co powiecie o weterynarzu na osiedlu sportowym?? bo mam najbliżej a nie wiem czy jest sens?

Na osiedlu Sportowym przyjmuja dwie panie weterynarz w budynku obok Pizza u Wlocha. Polecam! Kompetentne i miłe. Byłem chyba już u wszystkich weterynarzy w Lęborku. Te panie mogę polecić z czystym sumieniem.

Nie ma to jak autoreklama.
Ostatnie wpisy z 10.06.2011 , a tu tak znikąd 2 w odstępie paru godzin.
Modzie, widzisz to? i co ty na to?
Jak nic prymitywna autoreklama.
A TE DWIE PANIE TO TAK NA ZAWSZE? ZE SOBĄ?
:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :wub:

#19 ~gie~

~gie~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 18:21:35

A ja też panie polecam. Moja kotka je odwiedza. Sterylizowałam u nich kotkę. Koleżanka ma 3 zwierzaki i też do nich chodzi. Panie maja gabinet w Wejherowie i przyjmują na zmianę, raz jedna przez tydzień, raz druga. Wpis #19 jest beznadziejny, żenujący.

#20 ~Mac~

~Mac~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 20:15:46

Od razu zaznaczam, nie jestem żadną z pań weterynarz, znam zresztą tylko jedną (blondynkę). jest miła, kompetentna i serdeczna dla zwierzaka. Na razie kotkę mi postawiła na nogi. Miejmy nadzieję, że wyleczy do końca. Pozdrawiam serdecznie i światecznie kociarz, psiarzy i miłosników gryzoni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych