Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam pracy/dam pracę

279 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Piotrk72~

~Piotrk72~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 11:11:56

Witam, przeprowadzam się do Słupska i pilnie poszukuje pracy.
Zawód: spawacz, doświadczenie w zawodzie
Dodatkowe kwalifikacje:
- monter rusztowań
- zbrojarz - doświadczenie w pracy (Espol - Wawa, Płockie Mosty, oraz dwa lata pracy w Norwegii)

Umiejętności dodatkowe: wszelkie prace wykończeniowe
Prawo Jazdy kat. A i B

Chętnie podejmę również inne pracę. W razie kontaktu proszę pisać wiadomość prywatną lub na kulbaszy@gmail.com

#42 ~Łeba~

~Łeba~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2010 - 13:42:57

Zatrudnię uczciwą panią do pensjonatu na sezon - 503195109 --- ŁEBA.

#43 ~kamila20~

~kamila20~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 12:38:20

Poszukujemy pracowników do obsługi e-mail .Możliwość zarobienia poważnych pieniędzy.
Praca w domu musisz tylko posiadać komputer i dostęp do internetu. Gwarantujemy bezpłatny kurs przygotowawczy. Chętnych proszę o kontakt na adres emilia9853@wp.pl

Witam
Czy mogla by Pani napisac cos wiecej na temat tej pracy? Czy to nadal w ogole jest akrualne. godziny pracy, umowa itp

#44 ~Łeba~

~Łeba~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 19:03:41

Praca w sklepie z biżuterią - Łeba - tel. kontaktowy 505039030.

#45 ~~Diana~~

~~Diana~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 14:31:14

Witam. Mam na imię Diana, mam 19 lat. Poszukuję pracy na sezon letni 2010r w Ustce jako opiekunka do dziecka. Jestem bardzo sympatyczną, odpowiedzialną dziewczyną, która bardzo lubi dzieci. Potrafię zagospodarować maluchom wolny czas i sprawić że nie będą się nudzić :) (opiekowałam się już dwójką dzieci w wieku 11 miesięcy i 13 miesięcy, nie wspominając o kuzynach i kuzynkach w wieku 2-5 lat :)

Tel. : 796-869-397

GG: 8449875

#46 ~Anna Ustka~

~Anna Ustka~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 21:25:30

Witam serdecznie!
Mam na imię Anna
poszukuje pracy stałej lub na sezon w charakterze sprzedawca/ekspedient, doświadczenie 3 letnie. Jestem z Ustki mam 25lat kontakt mailowy andzia011@wp.pl

#47 ~thomas1199~

~thomas1199~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 16:25:21

Witam.
Mam na imie Tomek. Skonczylem 17 lat. Szukam pracy na cale wakacje. Interesuje mnie praca w okolicach Słupsk, Łeba, Ustka.
Z konkretnymi propozycjami prosze kierowac sie na e-mail tomekstoltman@wp.pl

#48 ~Mariusz90~

~Mariusz90~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 18:48:02

Nazywam się Mariusz mam 20lat

W tym roku kończę szkołę zaoczną Technik Informatyk, wcześniej skończyłem Liceum Profilowane Zarządzanie Informacją
posiadam prawo jazdy kat. B

Poszukuje pracy związanej z moim wykształceniem, szukam również pracy jako pracownik fizyczny lub kierowca kat. B

Kontakt:
tel 669 478 604
e-mail: mariusz_kraska1@wp.pl

#49 ~ORIFLAME~

~ORIFLAME~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 15:36:33

Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań. Nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia, pochodzenia, doświadczenia, wieku, itp. Każdy może ją wykonywać. Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko
prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny.
Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę jankowska-honorata.mojeori.pl tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
Pozdrawiam Honorata

#50 ~jacekz~

~jacekz~
  • Goście

Napisano 17 maj 2010 - 15:24:49

Witam . Poszukuję do pracy na fermie drobiu mężczyzny odpowiedzialnego i nie nadużywającego alkoholu . Osoba z Kępic lub okolic Kępic- WYŁĄCZNIE! Praca pełny etat , warunki socjalne zapewnione na wysokim poziomie , wynagrodzenie do uzgodnienia .
Kontakt bardzo proszę na e-maila .
Proszę podać krótki opis dotychczasowej pracy oraz telefon kontaktowy .

#51 ~Pawelgg02~

~Pawelgg02~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 21:44:56

Witam.
Na imię mam Paweł, w wakacje skończę 17 lat. Szukam pracy w sezonie na co najmniej miesiąc w okolicy Ustka/Słupsk.

Propozycję bądź info. proszę składać pod adres pawelgg02@gmail.com
Pozdrawiam.

#52 ~jagodamaciej~

~jagodamaciej~
  • Goście

Napisano 18 maj 2010 - 22:18:54

witam-mam na imie Alicja mam 55lat jestem bezrobotna samotna kobieta ,wyk. handlowe szukam pracy -kazda bedzie dobra nie mam srodkow.

#53 ~studentka archeologii~

~studentka archeologii~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:42:48

Witam serdecznie !

Jestem studentką II roku archeologii UMK i szukam pracy w zawodzie jako pracownik fizyczny od początku sierpnia do końca września-w Słupsku i okolicach

adres kontaktowy : martina_w@wp.pl

#54 ~~piotrek~~

~~piotrek~~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 19:23:48

witam, jestem studentem o wykształceniu technicznym i poszukuje pracy na okres od lipca do października. Uważam że jestem rzetelny, uczciwy i pracowity. Posiadam praw. kat B. Interesuje mnie praca w okolicach Słupska lub Łeby. 788-995-077

#55 ~YENEFER~

~YENEFER~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 10:36:17

Mam na imię Magdalena. Mam 21 i poszukuje pracy na wakacje. Mogę pracować jak opiekunka do dziecka. Mam dość duże doświadczenie, ponieważ wielokrotnie zajmowałam się dziećmi. Do tego mogę od czasu do czasu sprzątnąć mieszkanie.

tel.886623849.

#56 ~work2010~

~work2010~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 16:29:40

Miła, sympatyczna, zadbana 20-latka szuka pracy zarówno na sezon jak również z możliwością pozostania na dłużej. Mieszkam w Ustce. Pracę podejmę w Ustce lub w Słupsku. Nie mam dużych wymagań odnośnie pracy. Podejmę każda. Zarówno jako sprzedawca, sprzątaczka, kelnerka, pomoc domowa, obsługa solarium. Itp. Jestem po Technikum Ekonomicznym. W wolnym czasie zajmuje się zakładaniem paznokci. Niestety nie posiadam doświadczenia jako sprzedawca, ponieważ praktyki swoje odbywałam w dziale finansów w KPP, ale szybko się uczę. Jestem osobą kreatywną, komunikatywną ,sumienną, punktualną , systematyczną.
Kontakt ze mną : 781-814-882 lub work2010@vp.pl

#57 ~Pekus~

~Pekus~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 00:19:39

POSZUKUJE PRACY NA SEZON

Dzieńdobry, mam na imie Piotr mam 15 lat i podejme sie pracy na sezon. ddowolny zakres. Silny i punktualny 15 latek od zaraz podejme każdą prace na wakacje na terenie Słupska ew. Ustki.
Dobra znajomość komputera i cześciowo Angielskiego. PRACODAWCÓw prosze o kontakt. tel. 666164651 , Gadu- Gadu 10579312 lub e-mail piotrek70095@gazeta.pl. Bardzo dobry kontakt.Moim zdaniem jestem dobrym kandydatem. Zgoda rodziców od reki. Bardzo pilnie prosz o kontakt.

#58 ~Gastronomia~

~Gastronomia~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 14:42:19

USTKA:

Praca sezonowa w gastronomii w Ustce dla osób pełnoletnich z doświadczeniem w zawodzie. Motywacyjny system wynagradzania w zależności od zaangażowania.
Kontakt: mail praca.ustka@o2.pl kom. 502 543 425

POZNAŃ:

Praca sezonowa z możliwością przedłużenia w gastronomii w Poznaniu dla osób pełnoletnich z doświadczeniem w zawodzie. Motywacyjny system wynagradzania w zależności od zaangażowania. Bezpłatne zakwaterowanie.
Kontakt: mail poznan.praca@o2.pl kom 502 543 425

#59 ~kostucha1~

~kostucha1~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2010 - 22:33:16

Młoda ambitna 25- latka z Ustki poszukuje pracy na okres wakacji i nie tylko. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie (matematyka), jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy w Ustce. Szybko się uczę, jestem uczciwa, solidna. Podejmę pracę najlepiej na terenie Ustki. Kontakt Ewelina pod nr tel. 692267347

#60 ~omeria~

~omeria~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2010 - 12:54:40

Witam
poszukuje pracy na terenie Lęborka-pomorze. Jestem studentka 3 roku psychopedagogiki(zaocznie) w mojej karierze miałam możliwość sprawdzenia sie na rożnych praktykach. Praca w gospodarstwie holenderskim. Praca w sklepiku warzywno-kwiatowym jak również pozyskiwanie surowców do tego sklepiku(od maleńkiego ziarenka-dosłownie) następnie praca w piekarni-Głodowski. Pracowałam również na sezon w Łebie zmywak pokoje kuchnia. Przed studiami uczęszczałam do technikum agrobiznesu gdzie ukończyłam 3 klasy, następnie pochłonięta lepszą wizja dostania sie na upragnione studia zmieniłam szkołę na liceum ogólnokształcące gdzie zdałam maturę. język angielski opanowałam na poziomie zaawansowanym. język niemiecki podstawowy(fakt dawno nie odświeżany-3 lata) . dobra znajomość obsługi komputera. najchętniej bym pracowała w swoim zawodzie:)-opieka nad dziećmi, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej...itp wszystkie propozycje bardzo proszę słać na meila- sara_g@op.pl

Prosze o wyslanie swojego cv..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych