Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam pracy/dam pracę

279 odpowiedzi w tym temacie

#241 LeonP

LeonP

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2017 - 16:11:57

Szukasz pracy wejdź na http://praca.gratka.pl/?pg i znajdź coś dla siebie

#242 gp789

gp789

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 16 luty 2017 - 23:35:07

Na http://www.gratka.pl...a/lista.html?ag masz różne ogłoszenia, wejdź i poszukaj czegoś interesującego dla siebie.

#243 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 17:10:33

witam-mam na imie Alicja mam 55lat jestem bezrobotna samotna kobieta ,wyk. handlowe szukam pracy -kazda bedzie dobra nie mam srodkow.

#244 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 09:14:16

Witam,
szukam pracy dla mojej mamy, jest ona pracowita, uczciwa i rzetelna; pracowała jako sprzedawczyni odzieży, w przetwórstwie rybnym; jeżeli ktoś szuka kobiety do pracy wiek powyżej 40 lat to proszę pisac na gg: 6874095; serdecznie dziękuję za odpowiedzi i oferty

#245 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2017 - 09:15:39

Poszukuje osoby do starszej pani prosze o kontakt tel. Moj numer tel to 607239516

#246 Chinczyk7019

Chinczyk7019

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 10:29:56

Witam wszystkich. Szukam pracy na magazynie do obsługi wózkow widłowych.
Jestem jakieś dwa lata po kursie. Pracy szukam na terenie sląska :) 
Chciałbym dostać się do normalnej firmy. Może mi ktoś polecić ? Bo ogłoszeń jest dużo, ale
chętnie poznałbym jakieś opinie. 

#247 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 10:49:31

Witam wszystkich. Szukam pracy na magazynie do obsługi wózkow widłowych.
Jestem jakieś dwa lata po kursie. Pracy szukam na terenie sląska :) 
Chciałbym dostać się do normalnej firmy. Może mi ktoś polecić ? Bo ogłoszeń jest dużo, ale
chętnie poznałbym jakieś opinie. 

Jak chcesz robić na wózkach to zgłoś się do Pulire. Moim zdaniem spoko szybko rozwijająca się firma. Fajnie, że są w całej Polsce. Jak wejdziesz to na bank znajdziesz robotę dla siebie !

#248 karolasad8311

karolasad8311

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:19:44

szukam pracownika budowlanego i pomocnika do dociepleń

#249 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 12:55:44

Poszukujemy osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie PRACA WEDŁUG POTRZEB. Projekt skierowany do osób po 30, zarejestrowanych w up jako bezrobotny, zamiesskujacych powiat słupski, lęborski lub bytowski. Gwarantujemy staż z możliwością zatrudnienia. Oferujemy szkolenia oraz doradztwo. Osoby niepełnosprawne, o niskich kwalifikacjach poszukiwane. W celu kontaktu podaje numer 731 962 735 Helena.

#250 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 12:57:12

Witam, zapraszam do kontaktu pod numerem 731962735 Helena.

Witam,
szukam pracy dla mojej mamy, jest ona pracowita, uczciwa i rzetelna; pracowała jako sprzedawczyni odzieży, w przetwórstwie rybnym; jeżeli ktoś szuka kobiety do pracy wiek powyżej 40 lat to proszę pisac na gg: 6874095; serdecznie dziękuję za odpowiedzi i oferty

#251 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 12:58:16

Zapraszam do kontaktu w celu informacyjnym, 731962735

witam-mam na imie Alicja mam 55lat jestem bezrobotna samotna kobieta ,wyk. handlowe szukam pracy -kazda bedzie dobra nie mam srodkow.

#252 SlawekBlacha

SlawekBlacha

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 13:40:31

Tutaj też poprzeglądajcie sobie oferty: https://www.jobs.pl/praca/pomorskie zamieszczają ogłoszenia z różnych branż

#253 LukasPodol

LukasPodol

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 13:22:43

Dzień dobry!

Serwis korepetytorski BUKI zaprasza do współpracy korepetytorów na terenie całej Polski. Oferujemy następujące możliwości dla zarejestrowanych korepetytorów: codziennie otrzymywanie nowych zamówień od uczniów, wybór wygodnego grafiku zajęć, ustalenie preferowanej ceny za swoje usługi oraz mozliwość dodatkowego zarobku w wysokości od 1000 zł. Aby rozpocząć współpracę trzeba zarejestrować się na stronie https://buki.org.pl/register/ i wypełnić profil korepetytora.

#254 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:34:35

Oferujemy płatne staże (ponad 1400 zł na rękę za miesiąc) i pomoc w znalezieniu pracy po stażu. Zwracamy też koszty dojazdów. 
Szukamy osób bezrobotnych, tj. zarejestrowanych w urzędach pracy, którzy ukończyli 30 r.ż. i zamieszkują na terenie jednego z powiatów: słupskiego (BEZ MIASTA SŁUPSKA), lęborskiego lub bytowskiego.

Jeśli jesteś kobietą, osobą z niepełnosprawnością, osobą długotrwale bezrobotną lub z niskimi kwalifikacjami (czyli nie masz wykształcenia wyższego), to nasz projekt jest skierowany właśnie do Ciebie!

Nie zwlekaj, liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Zadzwoń tel. 598420333/ 731962735   już dziś albo zgłoś się osobiście. Biuro projektu mieści się w Słupsku przy ul. Jaracza 28.

Projekt jest współfinansowany ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

Pozdrawiam Helena

#255 ~makopana~

~makopana~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 09:12:47

Agencja EuroKadra ma mnóstwo wakatów w znanych firmach. Jeśli wam zależy na zatrudnieniu, to je dostaniesz. Firmy mają poważne braki, w zasadzie szukają pracowników na każde stanowisko. To jest dobry okres dla szukających pracy - po prostu musicie jednak najpierw chcieć dostać jakieś zatrudnienie, nadawać się do tego. Byle kogo nie zatrudnią. 

#256 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 14:01:07

Projekt "Praca według potrzeb"

Firma Enbit zaprasza do udziału w projekcie "Praca według potrzeb!".

Kompleksowy program wsparcia dla osób bezrobotnych.

Oferują:

-doradztwo zawodowe

-szkolenia zakończone certyfikatem potwierdzającym nabyte kwalifikacje

-płatne staże

-pomoc w znalezieniu pracy

Jeśli ukończyłeś 30 lat, posiadasz status osoby bezrobotnej, zamieszkujesz powiat bytowski, lęborski lub słupski ( bez miasta Słupsk) Zgłoś się do nas już dziś!!!!!

Biuro projektu mieści się na ul. Jaracza 28.

nr.tel, 59-842-03-33

Helena

#257 ~katalde~

~katalde~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 09:08:47

Kontakt z Eurokadra i zatrudnienie ogarnięte z dnia na dzień. Jeśli komuś zależy teraz na pracy, to ją dostaje w zasadzie natychmiast. Tak teraz wyglądają realia rynkowe i jeśli tylko komuś zależy na zatrudnieniu, to je dostaje. Ogólnie warunki rynkowe diametralnie się zmieniły. Teraz o pracę zdecydowanie łatwiej. 

#258 ~ada,,~

~ada,,~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 12:01:32

Realnie mi pomogli ludzie z Worksol mają kandydatów z różnych branży w tym dość łatwo im poszło znalezienie mi brygady z Ukrainy do wykończeniówki.. Ludzie są sprawdzeni, rzeczywiście potrafią pracować, nie mam jakiś problemów z nimi. Dobra agencja, ułatwiają załatwić sprawę z kartami pobytu, zezwoleniem na pracę itp.

#259 stronabiznesu

stronabiznesu

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 14 luty 2018 - 12:01:15

Skończyłeś 30 lat, masz średnie wykształcenie lub jesteś bezrobotny i chciałbyś założyć własną firmę? Otrzymasz od nas 24 tys. zł na start i co miesiąc 800 zł. Doradzimy i przeszkolimy, będziesz mieć mentora podczas pierwszych miesięcy prowadzenia własnego biznesu.

Sprawdź szczegóły:
[SPAM]

#260 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 16:50:14

ja uważam, że warto szukac pracy na jobuj pl, ja tam znalazlam w sosnowcu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych