Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam pracy/dam pracę

279 odpowiedzi w tym temacie

#221 AniaKw

AniaKw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 luty 2015 - 21:50:00

Alten Care24 działa z sukcesem na rynku od 2007 roku, wciąż poszerzając swoją ofertę. Misją firmy jest pomoc w rozwoju zawodowym naszych Klientów. Oferujemy zarówno zagraniczne programy edukacyjne, jak i zarobkowe. Kolejne certyfikaty, które uzyskujemy, gwarantują najwyższy stopień świadczonych usług. 

Opiekunka Osób Starszych NIEMCY 

Niemcy / całe Niemcy 

Zakres obowiązków: Oferta pracy dotyczy domów prywatnych osób starszych, w których sprawuje się nad nimi opiekę. Są to osoby starsze lub chore, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach. Do obowiązków opiekunki należy:
• spędzanie czasu z podopiecznym
• troska o dobre samopoczucie pacjenta
• opieka natury fizycznej: pomoc w ubieraniu się, jedzeniu, toalecie porannej i wieczornej, słanie łóżka, przygotowywanie prostych posiłków, robienie zakupów
• wspólne dbanie o dom oraz regularne przyjmowanie lekarstw i posiłków
Wymagania: * Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• Doświadczenie w opiece, także nad członkiem rodziny
• Predyspozycje psychologiczne, życzliwość i łatwość nawiązywania kontaktów
• Dobry stan zdrowia
• Wiek 27- 60 lat
• Bardzo mile widziane jest posiadanie prawo jazdy - posiadamy wiele ofert dla pań z kwalifikacjami do prowadzenia samochodu (głównie do robienia zakupów, zawożenia do lekarza)
Oferujemy: * pracę w stabilnej, europejskiej firmie
• umowę zlecenie
• opłacone składki ZUS
• ubezpieczenie
• bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie na miejscu
• opłacony dojazd do Niemiec i powrót do Polski
• wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec w trakcie pracy
• podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych
• zdobycie cennego doświadczenia
Najwyższe zarobki na polskim rynku! 850 - 1300 Euro NETTO (stawka dla pan znających język i posiadających prawo jazdy) 

Forma kontaktu: tel: 514868418

e-mail: ania.altencare24@interia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla 
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

#222 nuplo12

nuplo12

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 maj 2015 - 12:53:47

A bardzo dobra znajomość angielskiego nie wystarczy?

#223 Biton

Biton

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 19:51:55

A korzystal moze ktos z Was z oferty firmy MG Solutions? Sporo slyszalem o nich dobrego - moze ktos z Was to potwierdzic?

#224 Mondi Agencja Pracy

Mondi Agencja Pracy

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 17 listopad 2015 - 17:18:07

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Monter instalacji wodnych, sanitarnych, grzewczych

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres zadań:

• montaż instalacji sanitarnych i grzewczych
  • montaż pomp ciepła
  • praca na budowie
  • spawanie rur

Od Kandydatów oczekujemy:

• komunikatywna znajomość j.niemieckiego, zachęcamy jednak osoby z podstawową znajomością język niemieckiego do aplikowania
  • doświadczenie w montażu urządzeń sanitarnych i grzewczych
  • kierunkowe wykształcenie (ślusarz/spawacz, hydraulik, monter sanitarny)
  • chęci do pracy, rzetelność i kultura osobista
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Oferujemy:

• pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich!!!
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Proszę przesyłam CV na adres mailowy:

mondi@mondi-polska.pl  lub  lilianna.mikolajczyk@mondi-polska.pl

#225 AdamEl

AdamEl

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 12:06:58

Witam,

W dniu dzisiejszym na portalu Jober.pl ruszyła akcja pt. "Tydzień dla Elektryków". Jeśli ktoś poszukuje pracy lub planuje zmienić obecną to warto zajrzeć:

http://www.jober.pl/p/elektryk/

Codziennie pojawiać się będą nowe oferty z kraju i z zagranicy.

#226 szachowa

szachowa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:17:47

Mam informacje dla osób, które poszukują pracy. firma Kruk posiada wolne stanowiska na stanowisku doradca terenowy w całej Polsce. Jest to praca zarówno dla mężczyzn oraz kobiet. Jeśli ktoś z Was lubi rozmawiać z ludźmi i chce im pomagać w trudnych sytuacjach, myślę że się dobrze sprawdzi na tym stanowisku. Dużym plusem pracy są stabilne zarobki, możliwość samodzielnej organizacji czasu oraz ciągłe szkolenia. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://pl.kruk.eu/pr...ny-polski.html.

#227 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 15:51:54

Witam. Mam 16 lat i jestem bardzo pracowita. Szukam pracy na weekendy i ferie. Okolice Słupską.

#228 ~Maciej Zduński~

~Maciej Zduński~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 17:04:12

Proszę o swoje CV na mail maciej.zdunski@op.pl

szukam pracy od zaraz gdziekolwiek na kierowcę - kat. B, C.
filip6@o2.pl

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 12:32:52

Zatrudnię na fermie drobiu w okolicach Kępic  osoby odpowiedzialne i powaznie traktujące swoją pracę. Tylko osoby z Kepic lub najbliższej okolicy . Mile widziane prawo jazdy na ciągnik. Praca nie wymaga specjalnych kwalifikacji . Wynagrodzenie do ustalenia po przedstawieniu warunków zatrudnienia i zapoznaniu się z osobą zainteresowaną. 

Tel. 606941554

#230 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 12:10:28

POMOC KUCHENNA I KELNERKA

Praca w Ośrodku kolonijnym w Łebie od Maja 2016

OFERUJEMY:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- wyżywienie,
- zakwaterowanie.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
- zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Wszelkie informacje na temat stanowiska oraz rekrutacja: 604 05 48 78

Adres e-mail: janina54@o2.pl

#231 ~praca it słupsk~

~praca it słupsk~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 19:52:58

Poszukiwany informatyk/grafik!

zakres obowiązków:
IT
- wspieranie użytkowników systemów informatycznych 
- rozwiązywanie bieżących problemów, 
- monitorowanie stanu systemów, 
- wsparcie realizacji projektów informatycznych;

Grafika
- projektowanie elementów graficznych opakowań
- Projektowanie elementów i kompozycji graficznych do celów marketingowych
- tworzenie, obróbka i optymalizacja projektów graficznych

wymagania:
- znajomość programów graficznych (adobe illustrator, photoshop) 
- umiejętność pracy z projektami wektorowymi, rastrowymi
- znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
- komunikatywność
- samodzielność

kontakt:

cv.it.slupsk@gmail.com

602 867 862

#232 justyna.runowo.pl

justyna.runowo.pl

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 11:08:51

Poszukujemy osób z pasją, pozytywnie zakręconych ludzi z ładunkiem pozytywnej energii! Masz wiele pomysłów na organizację różnego rodzaju aktywności dla dzieci? Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, a może chęci by z nimi pracować? Może interesujesz się tematyką survivalową i/lub posiadasz kurs z zakresu alpinistyki? Właśnie Ciebie potrzebujemy w naszym zespole!

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie motywacyjne, umowę cywilnoprawną, zakwaterowanie i wyżywienie, pracę w młodym dynamicznym zespole doświadczonych i zwariowanych animatorów, nabycie nowych umiejętności i zdobycie doświadczenia w zakresie szeroko pojętych animacji, możliwość realizacji własnych kreatywnych i zwariowanych projektów, elastyczny czas pracy.

CV oraz list motywacyjny, a także wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: biuro@runowo.pl; W temacie proszę wpisać: aplikacja na stanowisko Animator czasu wolnego lub Instruktor survival

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności na www.runowo.pl

#233 AleksandraZOLA

AleksandraZOLA

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 23 maj 2016 - 07:35:03

Tutaj można znaleźć aktualne oferty pracy za granicą w różnych krajach: http://zagraniczneofertypracy.pl/all

#234 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 15:17:56

jest wiele ciekawych portali gdzie można znaleźć ciekawe oferty pracy ! www.ogloszenia.informacje.co.uk

To właśnie jeden z takowych portali z ogłoszeniami o prace, usługi, nieruchomości itp. świetny portal ogłoszeniowy z Wielkiej Brytanii i Irlandii, wiele razy mi pomógł !

Użytkownik pettardda edytował ten post 23 czerwiec 2016 - 15:18:57

#235 ~Karczma Myśliwska~

~Karczma Myśliwska~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 09:49:24

Poszukujemy kelnerki oraz pomoce kuchenne do restauracji w Łebie/Nowęcinie Zapewniamy nocleg, wyżywienie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę). Więcej informacji: 604 05 48 78 lub janina54@o2.pl

#236 JMM Mariusz Lewandowski

JMM Mariusz Lewandowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:10:45

MEDIA ACTIVE S.C.
POSZUKUJE
SPECJALISTÓW DS. REKLAMY
Zakres zadań:
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej na nośniku TELEBIM LED
- pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z klientami
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- samodzielność i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- dużą samodzielność
CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy przesłać na adres: MEDIA ACTIVE S.C. ul. Poznańska 78, 76-200 Słupsk
lub złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych

Dzień Dobry,

na terenie gminy oraz w wspólnie z gminą Dębnica Kaszubska realizujemy projekt unijny OD STAŻU DO ANGAŻU, którego celem jest aktywizacja ludzi pozostających bez pracy.

Jeżeli osoba ma poniżej 29 lat, zamieszkuje obszar gminy (weryfikowane na podstawie oświadczenia) i spełnia pozostałe kryteria o których piszemy na: http://jmm.net.pl/debnicakaszubska/ zapraszamy do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Oferujemy szeroki katalog płatnych szkoleń zawodowych wynikających z potrzeb uczestnika i płatnych staży oraz opiekę mentora, doradcy i pośrednika, którzy pomogą uczestnikowi podjąć zatrudnienie.

Zapraszamy również firmy z terenu gminy lub okolic do zgłaszania zainteresowania przyjęciem uczestnika naszego projektu do pracy lub wcześniej na staż. Stażysta otrzymujemy od JMM stypendium stażowe.

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń i/lub kierowania pytań.

Telefon: 59 727 33 34

Email:  dk@jmm.net.pl

Pozdrawiamy,

Zespół JMM

#237 JMM Mariusz Lewandowski

JMM Mariusz Lewandowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:14:03

jak w temacie. to miejsce dla szukających i oferujących pracę. prywatne pogaduchy będę kasował

Dzień Dobry,

na terenie gminy oraz w wspólnie z gminą Dębnica Kaszubska realizujemy projekt unijny OD STAŻU DO ANGAŻU, którego celem jest aktywizacja ludzi pozostających bez pracy.

Jeżeli osoba ma poniżej 29 lat, zamieszkuje obszar gminy (weryfikowane na podstawie oświadczenia) i spełnia pozostałe kryteria o których piszemy na: http://jmm.net.pl/debnicakaszubska/ zapraszamy do kontaktu i przesyłania zgłoszeń. Oferujemy szeroki katalog płatnych szkoleń zawodowych wynikających z potrzeb uczestnika i płatnych staży oraz opiekę mentora, doradcy i pośrednika, którzy pomogą uczestnikowi podjąć zatrudnienie.

Zapraszamy również firmy z terenu gminy lub okolic do zgłaszania zainteresowania przyjęciem uczestnika naszego projektu do pracy lub wcześniej na staż. Stażysta otrzymujemy od JMM stypendium stażowe.

Email:  dk@jmm.net.pl

Pozdrawiamy,

Zespół JMM

#238 JMM Mariusz Lewandowski

JMM Mariusz Lewandowski

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 11:18:11

Jestem absolwentem Informatyki Politechniki Koszalińskiej(specjalizacja: Techniki internetowe i mobilne), została mi jeszcze obrona inżyniera, kwestia 2 tygodni:). Szukam pracy stałej, najlepiej w zawodzie. Lecz mogę wykonywać jakąkolwiek pracę, bowiem w czasie studiów dorabiałem na różne sposoby. Przez 2 lata byłem DJ-em, projektowałem strony internetowe, prowadziłem audycje w studenckim Radiu Jantar, byłem akwizytorem w firmie HTC w Koszalinie, konsultantem telefonicznym PLAY'a, ostatnią pracą była praca jako ochroniarz. Także łapałem się wszystkiego, więc i teraz mogę podjąć nowe wyzwanie. Nie posiadam dużego doświadczenia w żadnym zawodzie, którego wymaga większość firm, także szukam pracodawcy, który to zrozumie i da szanse owe doświadczenie zdobyćJestem osobą młoda, ambitną, otwartą na nowe wyzwania. Interesuje mnie praca na terenie Słupsk-Lębork.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Pozdrawiamy,

Zespół JMM

#239 monika77

monika77

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2016 - 13:55:14

Szukamy osoby do pracy dodatkowej online, szczegóły:

http://www.netcamsolutions.online/

osoby zainteresowane proszę o wypełnienie formularza na stronie

#240 ictb

ictb

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:36:37

Ja też szukam pracy. Mam zrobiony kurs montera rusztowań.  Pracowałem rok w zawodzie. Jestem sumienny i uczciwy. Może ma ktoś pracę na budowie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych