Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szukam pracy/dam pracę

276 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~peacemaker~

~peacemaker~
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 09:22:59

jak w temacie. to miejsce dla szukających i oferujących pracę. prywatne pogaduchy będę kasował

#2 ~MEDIA ACTIVE S.C.~

~MEDIA ACTIVE S.C.~
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 10:17:09

MEDIA ACTIVE S.C.
POSZUKUJE

SPECJALISTÓW DS. REKLAMY

Zakres zadań:
- aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej na nośniku TELEBIM LED
- pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami

Oczekiwania:
- wykształcenie min. średnie
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z klientami
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
- samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- dużą samodzielność

CV wraz z listem motywacyjnym i zdjęciem prosimy przesłać na adres: MEDIA ACTIVE S.C. ul. Poznańska 78, 76-200 Słupsk
lub złożyć bezpośrednio w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych

#3 ~~pablo~~

~~pablo~~
  • Goście

Napisano 31 maj 2009 - 22:49:53

poszukujemy specjalistów ds. emerytalnych, pełne szkolenie, elastyczny czas pracy, wysokie zarobki. wymagane średnie wykształcenie i niekaralność. tylko poważne oferty. kontakt chabowskipawel@wp.pl

#4 ~R@dek85~

~R@dek85~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2009 - 20:03:45

Kierowca B,C 3 letnie doświadczenie "na busach" szuka dobrej pracy :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2009 - 11:27:11

Firma MS Okna i Drzwi Mirosław Siadak poszukuje kandydata do działu eksportu na stanowisko handlowca odpowiedzialnego za rynek anglojęzyczny. Wymagane doświadczenie w branży, biegła znajomość języka angielskiego oraz obsługa komputera.

CV proszę przesyłać na e-mail msokna@msokna.com
Telefon kontaktowy 059 84 14 556
www.msokna.com

#6 ~Student~

~Student~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2009 - 15:09:07

Witam, właśnie kończę licencjat z Filologii Angielskiej i poszukuję pracy na stanowisku kierowcy ( kat. B ), bądź inny zakres związany np. z komputerem, językiem angielskim i innym zbliżonym zadaniom. Oferty pracy proszę składać na e-mail : ' sir_jaro@yahoo.com ' bądź pod numer telefonu : 505 776 926. Dziękuję :)

#7 ~~Andymon~~

~~Andymon~~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 21:47:41

Uczeń technikum informatycznego - 16-latek szuka pracy na wakacje (sierpień). Oferty można składać na maila: andy6666@o2.pl lub GG:9712977.

#8 ~~PuchataKoldra~~

~~PuchataKoldra~~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 17:31:08

Mam 15 lat, szukam pracy na sezon. Jestem uczciwą i punktualną dziewczyną.
Kontakt:
tel: 0508489848
gg: 10999521

#9 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:42:40

Mam na imię Paulina. Rocznikowo mam 17 lat. Poszukuje pracy na wakacje. Mogę pracować jak opiekunka do dziecka. Przez dwa lata zajmowałam się chłopcem który miał wtedy roczek oraz dziewczynką która skończyła teraz 4lata do tego mogę od czasu do czasu sprzątnąć mieszkanie. Mogę też iść na zmywak itp.

e-mail: polutka@onet.eu
Gadu:15816695

#10 ~~Dawid~~

~~Dawid~~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 23:03:58

Witam.

Szukam na terenie Ustki prace związaną z gastronomia i nie tylko. Interesują mnie również prace przy sporządzaniu kebabów, mycie naczyń-zmywak, lub sprzątanie domków wypoczynkowych. Gwarantuje rzetelność w wykonywaniu danej pracy, dokładność, uczciwość itp.
Posiadam książeczkę zdrowia. Kontakt GG 9607097. tel. 693052531.

#11 ~~Natalia~~

~~Natalia~~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2009 - 11:05:13

Witam
poszukuje pracy na terenie Lęborka-pomorze. Jestem studentka 3 roku psychopedagogiki(zaocznie) w mojej karierze miałam możliwość sprawdzenia sie na rożnych praktykach. Praca w gospodarstwie holenderskim. Praca w sklepiku warzywno-kwiatowym jak również pozyskiwanie surowców do tego sklepiku(od maleńkiego ziarenka-dosłownie) następnie praca w piekarni-Głodowski. Pracowałam również na sezon w Łebie zmywak pokoje kuchnia. Przed studiami uczęszczałam do technikum agrobiznesu gdzie ukończyłam 3 klasy, następnie pochłonięta lepszą wizja dostania sie na upragnione studia zmieniłam szkołę na liceum ogólnokształcące gdzie zdałam maturę. język angielski opanowałam na poziomie zaawansowanym. język niemiecki podstawowy(fakt dawno nie odświeżany-3 lata) . dobra znajomość obsługi komputera. najchętniej bym pracowała w swoim zawodzie:)-opieka nad dziećmi, przedszkola, ośrodki pomocy społecznej...itp wszystkie propozycje bardzo proszę słać na meila- sara_g@op.pl

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2009 - 17:57:06

Pizza Hut w Słupsku w Centrum Handlowym Jantar zatrudni pracowników kuchni i sali. Oferujemy m.in: możliwość dostosowania czasu pracy do potrzeb , pracę w młodym zespole, odpowiedni pakiet szkoleń, dla najlepszych możliwość rozwoju, premie za wyniki pracy, różnego rodzaju nagrody, posiłek pracowniczy. Aplikacje zgłoszeniowe drogą e-mail: phjantar@amrest.eu lub Aleksandra.chrapek@amrest.eu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 16:12:23

Szukam opiekunki do osoby starszej leżącej w Łebie telefon kontaktowy - 503195109

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2009 - 11:26:05

praca za 15 tyś to zwykły łańcuszek coś w rodzaju argentyńskiej piramidy ,takie kaktusy są w tym kraju zakazane . proszę moderatora o usunięcie tego i podobnych postów

#15 ~IndekS~

~IndekS~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2009 - 20:35:08

Witam szukam Pracy mam 15 lat najlepiej praca w soboty do godz 17:00 Mogę sprzątać w hotelu itp.

#16 ~Ptysia~

~Ptysia~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 15:53:44

Witam serdecznie.

Pilnie poszukuję pracy :

-opieka nad dzieckiem

-opieka nad osoba starszą

-jako pomoc domowa

-w solarium

-kelnerka itd oferty prosze kierować na mój email buziunia05@wp.pl , podam więcej szczegółów.

#17 ~~Mateusz~~

~~Mateusz~~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 08:53:05

Szukam Pracy jako kierowca kat.B na terenie Lębork i okolice...(pizzeria,hurtownia,itp...)Czekam na odpowiedz PoZdRaWiAm.... :rolleyes: :rolleyes:
kontakt:
nr. 509218214
gg: 2491046
email: djroman38@wp.pl

#18 ~Mateusz...~

~Mateusz...~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 08:54:33

Szukam Pracy jako kierowca kat.B na terenie Lębork i okolice...(pizzeria,hurtownia,itp...)Czekam na odpowiedz PoZdRaWiAm....
kontakt:
nr. 509218214
gg: 2491046
email: djroman38@wp.pl
Go to the top of the pageraport

+

#19 ~Ania120986~

~Ania120986~
  • Goście

Napisano 13 październik 2009 - 12:48:59

Dzień dobry,
jestem studentką V roku filologii polskiej, mam niewiele zajęć i w zwiazku z tym zawzięcie poszukuję pracy na pół etatu, najchętniej od pon-
do pt. Ciągle żyję złudzeniami i mam nadzieję, że uda mi sie znaleźć pracę w domu kultury, bibliotece albo antykwariacie lub ksiegarni, tymczasem mam doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym, umiem obsługiwać kasę fiskalną. Jestem komunikatywna, sumienna, pracowita. Studiuję w trybie dziennym, zajęcia mam trzy razy w tygodniu po półtorej godziny. Mój e-mail: ania120986@wp.pl, tel.669427148.

#20 ~alice~

~alice~
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 21:34:30

Młoda, ambitna, sumienna, uczciwa szuka pracy w Miastku lub okolicach.

WYKSZTAŁCENIE
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa - Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze. Studia inżynierskie. ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA.

JĘZYKI OBCE
Język angielski - dobry
Język rosyjski - podstawowy

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI
Znajomość obsługi komputera: system operacyjny Windows, MS Office, Internet;
Znajomość programów graficznych: Corel Draw, Adobe Photoshop;

ZAINTERESOWANIA
Grafika komputerowa, projektowanie stron WWW, sport, turystyka.

kontakt: alicelee@o2.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych