Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam Pracy

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 13:53:47

Szukam Pracy na produkcji.  Gdzie obecnie przyjmują  chodzi o Słupsk  Coś ktoś Wie ??

#2 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:29:33

Podaj swoje wykształcenie, wiek, doświadczenie, stan cywilny, czy byłeś karany, czy jesteś w związku małżeńskim, ile masz dzieci itd.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 21:42:50

Do pracy na produkcji?

To jeszcze języki, przebyte kursy potwierdzone egzaminem, zaświadczenie o posiadanym kredycie, potwierdzenie, że nie zalegasz z alimentami, zainteresowania, oraz zaświadczenie, że praca jest Ci naprawdę potrzebna.

To na początek.

Chyba, że..

Chyba, że jesteś Ukraińcem, wtedy wystarczy, że zarejestrujesz się UP i żaden z tych dokumentów nie będzie pracodawcy potrzebny.

#4 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:32:37

Do pracy na produkcji?

To jeszcze języki, przebyte kursy potwierdzone egzaminem, zaświadczenie o posiadanym kredycie, potwierdzenie, że nie zalegasz z alimentami, zainteresowania, oraz zaświadczenie, że praca jest Ci naprawdę potrzebna.

To na początek.

Chyba, że..

Chyba, że jesteś Ukraińcem, wtedy wystarczy, że zarejestrujesz się UP i żaden z tych dokumentów nie będzie pracodawcy potrzebny.

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:33:37

Smutne - niestety prawdziwe.

#6 blaszanawdowka

blaszanawdowka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:36:07

Masz prawko na ciężarowe? Bo jest sporo pracy w charakterze kierowcy, ale najpierw musisz wykonać badania kierowców, Nidzica albo Olsztyn mają takie placówki.

Zarobki są dobre, ale długo jesteś poza domem. Coś za coś, niestety.

#7 ~kadrowa~

~kadrowa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:51:29

Szukam Pracy na produkcji.  Gdzie obecnie przyjmują  chodzi o Słupsk  Coś ktoś Wie ??

Szanowny Panie Tomaszu, praca jest!

Ogólnopolska Regionalna Sieć Gastronomiczna Oddział w Słupsku dysponuje wolnymi etatami na stanowisku kucharz.

Oferujemy atrakcyjne zarobki, miłą atmosferę oraz deputaty żywieniowe za 50% wartości.

Proszę o złożenie CV wraz ze aktualnym zdjęciem.

Pozdrawiam serdecznie.  :)

#8 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

- nie lękam się korzystać z własnego mózgu -

• PipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 13:37:36

Zapotrzebowanie na fachowców dzisiaj jest duże.  Z braku rąk do pracy sięgamy do rezerw ze wschodu. Ale trzeba coś potrafić. 

Szukasz pracy na produkcji.  W zasadzie wiele nie produkujemy ale produkcja posiada ogromny wachlarz. Można produkować na przykład ogrodowe gipsowe krasnale... Możliwości jest nieskończenie wiele. 

Chodzi o to aby praca przynosiła przede wszystkim satysfakcje.  Ja pracuję w zawodzie nieproduktywnym  ale bardzo potrzebnym. Ja nie muszę szukać klientów. Sami się zgłaszają.  

Z całego serca życzę trafnego wyboru jednej z tysięcy ofert pracy.  :)

#9 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:31:13

Ja pracuję w zawodzie nieproduktywnym  ale bardzo potrzebnym. Ja nie muszę szukać klientów. Sami się zgłaszają.  

Z całego serca życzę trafnego wyboru jednej z tysięcy ofert pracy.  :)

a co robisz?

#10 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

• PipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:55:34

a co robisz?

Mówiłam już o tym ale na pytanie wypada odpowiedzieć. Pracuję w zawodzie pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.  Posiadam dobre przygotowanie a ponad to ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. 

Praca którą wykonuję wymaga stalowych nerwów i opanowania. Ale też serdeczności i uśmiechu.  :)

#11 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:34:40

Mówiłam już o tym ale na pytanie wypada odpowiedzieć. Pracuję w zawodzie pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.  Posiadam dobre przygotowanie a ponad to ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. 

Praca którą wykonuję wymaga stalowych nerwów i opanowania. Ale też serdeczności i uśmiechu.  :)

a to nie widziałem, nie śledzę 100% forum :) ale miło, że nie sami celebryci są i jutuberzy, a także fachowcy od fejsbuko - insta... chociaż jak tak dalej pójdzie to za chwilę fachowców oraz "produkujących" będzie ze świecą szukać. Gratuluję odwagi i chęci do pracy. Pozdrawiam

#12 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

• PipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 20:17:29

a to nie widziałem, nie śledzę 100% forum :) ale miło, że nie sami celebryci są i jutuberzy, a także fachowcy od fejsbuko - insta... chociaż jak tak dalej pójdzie to za chwilę fachowców oraz "produkujących" będzie ze świecą szukać. Gratuluję odwagi i chęci do pracy. Pozdrawiam

Dziękuję.  :blush:  Jestem odważna ale tak na prawdę jestem skromna i wstydliwa. 

#13 domi.nika

domi.nika

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:17:44

Polecam szkolenia i kursy z zakresu fizjoterapii i osteopatii na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl. Firma oferuję rzetelne szkolenia trwające kilka dni na których z pewnością poszerzycie swoją wiedzę i podniesiecie swoje kwalifikacje :)

#14 Wisia Wiśniewska

Wisia Wiśniewska

• PipPipPipPip
  • 522 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 12:01:47

Polecam szkolenia i kursy z zakresu fizjoterapii i osteopatii na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl. Firma oferuję rzetelne szkolenia trwające kilka dni na których z pewnością poszerzycie swoją wiedzę i podniesiecie swoje kwalifikacje :)

Kilkudniowy kurs i absolwent otrzymuje uprawnienia leczenia niepełnosprawnych...

Przecież może wyrządzić ogromne szkody zamiast pomóc. 

Widziałam jak na łóżku do masażu kręgosłupa obsługujący włączył wałki kiedy to pacjent miał  zaawansowane zesztywnienie kręgów. 

Widziałam jakie przechodził cierpienia. Usta i dłonie zaciśnięte z bólu. Po 20 minutach zabiegu nie mógł wstać o własnych siłach... To był błąd w sztuce fizjoterapeutycznej. 

Oczywiście kursanci otrzymują darmowe obiady. A za przeproszeniem: Czy kurs też jest darmowy? 

w pełni przygotowane zaplecze socjalne (dają obiad!).

Zdecydowanie polecam!”

#15 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 08:43:52

W osrodk zdrowia w Objezdzie potrzebują pielęgniarki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych