Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam Pracy

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 13:53:47

Szukam Pracy na produkcji.  Gdzie obecnie przyjmują  chodzi o Słupsk  Coś ktoś Wie ??

#2 ~Pracodawca~

~Pracodawca~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:29:33

Podaj swoje wykształcenie, wiek, doświadczenie, stan cywilny, czy byłeś karany, czy jesteś w związku małżeńskim, ile masz dzieci itd.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 21:42:50

Do pracy na produkcji?

To jeszcze języki, przebyte kursy potwierdzone egzaminem, zaświadczenie o posiadanym kredycie, potwierdzenie, że nie zalegasz z alimentami, zainteresowania, oraz zaświadczenie, że praca jest Ci naprawdę potrzebna.

To na początek.

Chyba, że..

Chyba, że jesteś Ukraińcem, wtedy wystarczy, że zarejestrujesz się UP i żaden z tych dokumentów nie będzie pracodawcy potrzebny.

#4 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:32:37

Do pracy na produkcji?

To jeszcze języki, przebyte kursy potwierdzone egzaminem, zaświadczenie o posiadanym kredycie, potwierdzenie, że nie zalegasz z alimentami, zainteresowania, oraz zaświadczenie, że praca jest Ci naprawdę potrzebna.

To na początek.

Chyba, że..

Chyba, że jesteś Ukraińcem, wtedy wystarczy, że zarejestrujesz się UP i żaden z tych dokumentów nie będzie pracodawcy potrzebny.

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:33:37

Smutne - niestety prawdziwe.

#6 blaszanawdowka

blaszanawdowka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:36:07

Masz prawko na ciężarowe? Bo jest sporo pracy w charakterze kierowcy, ale najpierw musisz wykonać badania kierowców, Nidzica albo Olsztyn mają takie placówki.

Zarobki są dobre, ale długo jesteś poza domem. Coś za coś, niestety.

#7 ~kadrowa~

~kadrowa~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:51:29

Szukam Pracy na produkcji.  Gdzie obecnie przyjmują  chodzi o Słupsk  Coś ktoś Wie ??

Szanowny Panie Tomaszu, praca jest!

Ogólnopolska Regionalna Sieć Gastronomiczna Oddział w Słupsku dysponuje wolnymi etatami na stanowisku kucharz.

Oferujemy atrakcyjne zarobki, miłą atmosferę oraz deputaty żywieniowe za 50% wartości.

Proszę o złożenie CV wraz ze aktualnym zdjęciem.

Pozdrawiam serdecznie.  :)

#8 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 09:31:13

Ja pracuję w zawodzie nieproduktywnym  ale bardzo potrzebnym. Ja nie muszę szukać klientów. Sami się zgłaszają.  

Z całego serca życzę trafnego wyboru jednej z tysięcy ofert pracy.  :)

a co robisz?

#9 Ja-nu-szek

Ja-nu-szek

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:34:40

Mówiłam już o tym ale na pytanie wypada odpowiedzieć. Pracuję w zawodzie pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.  Posiadam dobre przygotowanie a ponad to ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. 

Praca którą wykonuję wymaga stalowych nerwów i opanowania. Ale też serdeczności i uśmiechu.  :)

a to nie widziałem, nie śledzę 100% forum :) ale miło, że nie sami celebryci są i jutuberzy, a także fachowcy od fejsbuko - insta... chociaż jak tak dalej pójdzie to za chwilę fachowców oraz "produkujących" będzie ze świecą szukać. Gratuluję odwagi i chęci do pracy. Pozdrawiam

#10 domi.nika

domi.nika

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 10:17:44

Polecam szkolenia i kursy z zakresu fizjoterapii i osteopatii na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl. Firma oferuję rzetelne szkolenia trwające kilka dni na których z pewnością poszerzycie swoją wiedzę i podniesiecie swoje kwalifikacje :)

#11 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 08:43:52

W osrodk zdrowia w Objezdzie potrzebują pielęgniarki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych