Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szukam mniejsca na zorganizowanie urodzin.

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 dominikak75

dominikak75

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 01:22:39

Hej!! Szukam klubu, pabu lub jakiegoś ciekawego mniejsca w Warszawie do zorganizowania urodzin. Tam gdzie można potańczyć ale również pociedziec i pogadać. Organizuje urodziny na około 20 osób.

#2 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 20:19:39

Hej!! Szukam klubu, pabu lub jakiegoś ciekawego mniejsca w Warszawie do zorganizowania urodzin. Tam gdzie można potańczyć ale również pociedziec i pogadać. Organizuje urodziny na około 20 osób.

A może na plaży urodziny? http://bylsobiemagister.blogspot.com/

#3 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:12:40

W Warszawie można zorganizować urodziny w tym hotelu http://www.hotelatos.pl/restauracja

Ja tam miałam 18-tkę i wesele:) Mają wyśmienite jedzenie i dość dużą salę więc potańczyć też można:)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 17:39:52

Ze swojej strony polecam: partycubewarszawa.pl

Gdyby ktoś zastanawiał się gdzie można imprezę zorganizować, to zapraszamy do nas! U nas znajdziecie dokładnie to, co jest potrzebne na najlepszej osiemnastce.
Oferujemy lokal o powierzchni 46m2 a w nim:
- Chillzone z miejscem do siedzenia, picia, jedzenia (z lodówką) :) - można przynieść własne napoje i jedzenie, także alkohol,
- Parkiet z dobrym sprzętem muzycznym - wystarczy odtwarzacz mp3/telefon z wejściem na słuchawki i własną muzyką.
- Lokal oddalony od mieszkań, można bawić się całą noc!
- Ceny przybliżone, zależne od terminu: 600 zł w tygodniu, 900 zł w weekend.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2015 - 13:10:57

Nie polecam partycube - tragedia, jedzenie okropne masakra

#6 Verdith

Verdith

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 17:09:43

Polecam zajrzeć na stronę http://pinupstudio.pl/. Myślę, że Cie zaciekawi ;)

#7 ~olo788~

~olo788~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 10:49:37

Myśmy imprezę firmową robili w klubie bilardowym na Marynarskiej. Ciekawa opcja, naprawdę fajnie spędziliśmy czas. Sala jest duża, klimatyzowana, ogromne patio, 10 stołów do gry, dobrze zaopatrzony bar i restauracja z wszechstronnym menu. Klub ma swój portal -houseofpool.pl. Obsługa bardzo kulturalna i elastyczna, można się było dogadać co do szczegółów.

#8 ~olka89~

~olka89~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 13:12:20

Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie ! Myślę, że to jest fajne miejsce na urodziny

#9 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 09:04:54

Z własnego doświadczenia poleciłbym Ci Piankę - lokal na Zgoda 12. Ja tam zawsze bardzo miło czas spędzam, świeże pyszne piwko, jedzenie też dobre. Może sprawdź ich piankaztanka.pl

#10 ~miki 789~

~miki 789~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 09:56:29

Ja urodziny robiłem w restauracji Waniliowa .  Wykorzystałem salę na 40 osób, chociaż mają też 20 i z tego co pamiętam 65. Ogólnie też dobre menu z makaronami, do tego niezwykle tanie. Tam, gdzie podobne dania kosztują 35 zł, to tutaj często za 12 zł i to naprawdę solidne porcje. Jestem zadowolony, restauracja ma mnóstwo pozytywnych opinii w sieci, coś koło 4.5/5, setki recenzji. Jeżeli chodzi o wiarygodność to trudno znaleźć podobny lokal w stolicy. 

#11 ~Dave~

~Dave~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 02:42:59

Jak chcesz i do swietowania i do tanca, to moze najpierw jakis pubik a potem w miasto? :D Jest taki zaje** multitap w Warszawie Drugie Dno, mozna tam zorganizowac urodziny. Na dole maja sale, ktora mozna wynajac lub po prostu przyjsc ze znajomymi i poprobowac sobie rozne piwka. Jest w samym centrum Warszawy, miedzy metrem a Nowym Swiatem, wiec najpierw do knajpy, a potem do klubu w tany :D Baw sie dobrze

#12 aniazalak

aniazalak

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 16:47:06

Miejsc do zorganizowania urodzin w Warszawie jest naprawdę mnóstwo - restauracje, klubokawiarnie etc. Fajnym rozwiązaniem jest http://www.lokalowo....oria/urodzinowo wybierasz okazje, pod jaką chcesz dokonać rezerwacji i voila, wszystkie miejsca w których możesz zorganizować urodziny wraz z informacją o salach, ogródkach, vip-room'ach etc :) Są tam też niektóre wymienione wyżej restauracje. Można zgarnąć np. 10% zniżki przy rezerwacji z Lokalowo :)

Użytkownik aniazalak edytował ten post 06 czerwiec 2017 - 16:48:10

#13 ~fegtetg~

~fegtetg~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 10:05:22

Nie mniejsca tylko miejsca słownik języka polskiego pilnie potrzebny

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 15:29:56

Miałam okazję gościć na imprezie urodzinowej w New Orleans. Muszę przyznać wszystko na wysokim poziomie!  Wszystko GIT! POZDRO!

#15 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 12:43:15

Ja niedawno byłam na urodzinach w Gościnnej Chacie w Piastowie. I było świetnie. Klimatyczna knajpka świetne jedzenie i miła obsługa. Bawiliśmy się do samego rana. Jedyny problem to to ze nie są w samej Warszawie.  Ale dobraliśmy się tak by razem wracać taksówką i nie wszyło drogo. A warto było:)

#16 ~florian~

~florian~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 12:08:01

Ja byłem na urodzinach organizowanych w Akademii. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Tam na pewno Ci się spodoba. Miejsca jest sporo, a obsługa przemiła. 

#17 Luśka

Luśka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:16:07

Absolutnie zgadzam się z poprzednia wypowiedzią - Akademia sprawdzi się idealnie! Fajna atmosfera, piękne wnętrza a do tego pyszne jedzenie. Mój brat urządził tam swoją trzydziestkę i to była jedna z najlepszych imprez urodzinowych, na jakich byłam  :)

#18 ~kociasta~

~kociasta~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 10:11:45

a Bistro Wiejska? fajna knajpka, smaczne jedzenie, miła obsługa - moja koleżanka robiła tam akurat Baby shower ale było super :D

#19 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 09:34:24

Moje urodziny były w Elliadzie na ul Skarbka Z Gór. Świetnie zorganizowali mi imprezę. Bardzo smaczne jedzonku z greckimi potrawami i oryginalnymi greckimi smakołykami do tego świetna obsługa. bawiliśmy się fantastycznie. No i cenowo wyszło przyzwoicie. Polecam 

#20 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 15:01:58

Jest taki klub jak Deseo (deseo.pl). Tam można za niezłe pieniądze wynająć salę. Ja u nich razem z kumplem robiliśmy swoje osiemnastki równocześnie, to się koszty rozłożyły. Wzięliśmy większą salę na więcej niż 50 osób. Zamawialiśmy u nich catering, ale jak ktoś woli to może zorganizować sobie jedzenie i picie we własnym zakresie. Ogólnie było sympatycznie, dj grał dobrą muzykę, nie było też problemu z ochroniarzem, który praktycznie był niewidoczny, nie wtrącał się nam w balety.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych