Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam mieszkania - VI 2013

ustka mieszkanie 2013 do wynajęcia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 18:48:21

Witam, szukam do wynajćeia mieszkania 2 pokojowego dla 4-osobowej rodziny na ok. 10 dni od ok. połowy lipca, blisko morza w rozsądnej cenie. Jeśli możecie cos polecić będe wdzięczny. Pozdrawiam :)

#2 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:49:03

rozsądna kwota to za 10 dni w połowie lipca to 2500

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 10:29:51

jak czytam to blisko morza to mnie trafia, polacy to lenie jedzie na wczasy żeby d*** wozić jeszcze narzeka na spaliny (poznaniak z warszawiakiem) a jak słyszy kilometr do morza to rzuca słuchawką a to zalewie 10 minut wolnym tempem.
a najlepiej za 19 zł bez klimatycznego. i dziecko gratis bo co ono w ody uzywa kąpie się w morzu przecież.

#4 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 12:13:33

jak czytam to blisko morza to mnie trafia, polacy to lenie jedzie na wczasy żeby d*** wozić jeszcze narzeka na spaliny (poznaniak z warszawiakiem) a jak słyszy kilometr do morza to rzuca słuchawką a to zalewie 10 minut wolnym tempem.
a najlepiej za 19 zł bez klimatycznego. i dziecko gratis bo co ono w ody uzywa kąpie się w morzu przecież.

zgadzam się z Tobą, jak nad morzem to min 100 od osoby na kwaterze, u mnie na osiedlu bierzemy 50zł od osoby i warunki są super, zapraszam www.podbrzoza.nadmorzem.com

#5 ElArturo

ElArturo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 07 luty 2013 - 19:05:52

średnia cena za nocleg w ustce w okresie letnim to 50zł doba/osoba

#6 monna_lissa

monna_lissa

Bywalec

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 09 lipiec 2013 - 19:53:41

ja proponuję przejrzeć oferty biur nieruchomości oni mają też w ofercie mieszkania do wynajęcia Bydgoszcz jest co prawda trochę oddalona od morze, ale za pośrednictwem jednego tutejszego pośrednika udało mi się wynająć kiedyś ap[apartament w Ustce z opłatą za dobę, a nie za miesiąc, więc dla chcącego nic trudnego :)

Użytkownik monna_lissa edytował ten post 09 lipiec 2013 - 19:54:32

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ustka, mieszkanie, 2013, do wynajęcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych