Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szukam mieszkania

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Asd~

~Asd~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 19:45:18

Poszukuje mieszkania do wynajecia 1 lub 2 pokojowego

#2 JoannaKowalewska

JoannaKowalewska

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 19 luty 2018 - 09:20:17

Też całkiem niedawno takiego szukałam i powiem Ci, że wynajem jest nie warty zachodu, płacisz jakiemuś człowiekowi za możliwość użytkowania czegoś, co i tak nigdy nie będzie Twoje, co nawet po latach nie przejdzie w Twoje posiadanie na mocy prawa, gdzie ponosisz de facto koszty wyższe niż w przypadku normalnego czynszu (dodaje się marżę najemcy, który tak czy inaczej musi na tym zarobić). Poza tym bardzo często wiążą się z tym poważne ograniczenia w użytkowaniu pewnych elementów lub ich modyfikacji np. w kwestii ewentualnego remontu lub zakupu dodatkowych mebli. Ja zdecydowanie wolę czuć się swobodnie, jak "u siebie" i nie musieć się liczyć z możliwością każdorazowego zerwania umowy i eksmisji na bruk. Polecam jednak odłożyć nieco środków na wkład własny do kredytu i zakupić mieszkanie na własność. Ja tak zrobiłam i nie żałuję, bo pomogła mi w tym świetna firma http://www.krawdom.pl/ którą mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

#3 Tlen

Tlen

Swojak

• PipPipPipPip
  • 273 postów

Napisano 19 luty 2018 - 15:42:36

Poszukuje mieszkania do wynajecia 1 lub 2 pokojowego

W jakiej cenie?

#4 ~Asd~

~Asd~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 18:44:31

Do 1000 zl + oplaty

#5 podgor

podgor

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 14:22:39

A ja szukam ubezpieczenia mieszkania... Czy uważacie, że takie ubezpieczenia mieszkania z ubezpieczeniemieszkania.pl to dobre wyjście?

#6 Dzidolo

Dzidolo

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:09:18

Miastko to słaby rynek wynajmu, mało tu ciekawych opcji wynajmu... Nie myślisz może o czymś na stałe dla siebie? Jestem takiego zdania jak JoannaKowalewska, mówię to jako wieloletni wynajmujący... Ofert sprzedaży możesz poszukać sobie choćby i TUTAJ. Powodzenia i pozdrawiam :)

#7 pettardda

pettardda

Bywalec

• PipPipPip
  • 61 postów

Napisano 27 kwiecień 2018 - 11:56:10

Cześć, podobnie jak Wy szukam mieszkania. Interesuje mnie kawalerka. Nie wiem czy znacie serwis, w którym zamawia się raport dotyczący nieruchomości? W raporcie dostaje się informacje o zadłużeniu, wadach prawnych mieszkania, odległości do przedszkoli, szkół, sklepów, transportu publicznego. Ten serwis to https://www.homescanner.pl/cennik Działa od niedawna, ale ja już 3 razy zamówiłam raport i dzięki niemu nie mam mieszkania z lokatorem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 21:13:30

a patrzylas na oferte panorama-apartments.pl? moze tam Ci sie spodoba

#9 Kazikdobry

Kazikdobry

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 13:29:14

Może znajdziesz jakąś ofertę na http://inhouse.szczecin.pl/

ja kupiłem tam już drugie mieszkanie i mogę polecić serwis. 

Użytkownik Kazikdobry edytował ten post 01 sierpień 2019 - 06:32:29

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych